Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 43 1 2 3 4 5 6 42 43
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Riba pieknie 4:6 1:6

Bonus: Unibet
M@rcin #4068774 17/08/2010 20:42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Hnatuchova graaaam , kurs miazga

craax #4068791 17/08/2010 21:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
z dogow biore
groth
srebotnik
faja
lu

craax #4068793 17/08/2010 21:02
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Witam!
Co sądzicie o porażce Hewitta dzisiaj z Lu , Leyton to już nie ten sam kangur co kiedyś, a ostatnie wyniki mówią same za siebie.
Lu , po @2,2 ?

craax #4068795 17/08/2010 21:04
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Dzis na ES od 17:00 Kuza potem Hantuchova wink

Jakies pewki sa z ATP ??

Gust #4068801 17/08/2010 21:09
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Originally Posted by Gust
Dzis na ES od 17:00 Kuza potem Hantuchova wink

Jakies pewki sa z ATP ??

peffki przed meczem są zawsze , późn iej zostają tylko peszki smile

ja dzisiaj gram Kuze i Kiri boks

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Originally Posted by arctic1910
Originally Posted by Gust
Dzis na ES od 17:00 Kuza potem Hantuchova wink

Jakies pewki sa z ATP ??

peffki przed meczem są zawsze , późn iej zostają tylko peszki smile

ja dzisiaj gram Kuze i Kiri boks


Dokladnie to samo i inne bajery laugh

Gust #4068807 17/08/2010 21:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
ktoś dzis trzyma kciuki za Simona tongue smile?

sHybki #4068811 17/08/2010 21:16
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
na cermaki z 1,72 na 1,4 wink

sHybki #4068812 17/08/2010 21:16
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by sHybki20
ktoś dzis trzyma kciuki za Simona tongue smile?

ja smile +1,5 seta, +4,5 na Jarkę jeszcze, bo Vera gra bardzo słabo na hardzie w ostatnich turniejach.

sHybki #4068820 17/08/2010 21:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Panowie dlaczego nikt nie pisze o deblu Robredo/Stephanek - Ginepri/Sweeting? Dla mnie 2 po pięknym kursie ~2,50... Robredo i Stephanek odpadli obaj w 1R, ze sobą w deblu nie grają prawie wcale...Po drugie zwycięzca tej pary trafia na parę E.Ram/J.Knowles i prawdopodobnie kończy przygodę z deblem smile Co sądzicie ?

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by sHybki20
ktoś dzis trzyma kciuki za Simona tongue smile?

ja smile +1,5 seta, +4,5 na Jarkę jeszcze, bo Vera gra bardzo słabo na hardzie w ostatnich turniejach.


Zvonka ma problem ze stopa ... nie do konca sie wyleczyla ...


Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by arctic1910
Witam!
Co sądzicie o porażce Hewitta dzisiaj z Lu , Leyton to już nie ten sam kangur co kiedyś, a ostatnie wyniki mówią same za siebie.
Lu , po @2,2 ?

Widziaem ostatni mecz Lu z Kolshim...miał chyba ze 35% pierwszego podania crazy, ale i tak szkop miał niesamowite kłopoty by go złamać.
Hewit niewiadoma...więc przeciwko
Reasumując popieram typ smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by arctic1910
ja dzisiaj gram Kuze i Kiri boks
podobnie + Andujar 2:0 boks

Gust #4068829 17/08/2010 21:24
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
dziś będzie dzień rosjanek, Kuza, Kiri,Makarova, Petrova
Petrova gra z Safarovą która jest totalnie bez formy, po kontuzji, 1,58 lokata
Kiri nie powinna się za długo męczyć z Cibulką, Kiri w formie więc 6:2 6:3
Makarowa- to typ na czuja, ale umiejetności po stronie Rosjanki, jak z formą aktualną nie mam czasu sprawdzać.
Kuza wraca do formy co pokazują jej ostatnie mecze, Pavlon na pewno się nie położy bo to walczak, ale powinno wyjść zmęczenie a Kuza będzie ją ostro ganiać po korcie,

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Oli2424
Panowie dlaczego nikt nie pisze o deblu Robredo/Stephanek - Ginepri/Sweeting? Dla mnie 2 po pięknym kursie ~2,50... Robredo i Stephanek odpadli obaj w 1R, ze sobą w deblu nie grają prawie wcale...Po drugie zwycięzca tej pary trafia na parę E.Ram/J.Knowles i prawdopodobnie kończy przygodę z deblem smile Co sądzicie ?

a amerykańska para gra ze sobą regularnie?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
radek bedzie chcial pograc w deblu, uso za 2tyg a koniu bez formy
lusia i petrova to dla mnie wielka zagadka na chwile obecnie, no bet

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Oli2424
Panowie dlaczego nikt nie pisze o deblu Robredo/Stephanek - Ginepri/Sweeting? Dla mnie 2 po pięknym kursie ~2,50... Robredo i Stephanek odpadli obaj w 1R, ze sobą w deblu nie grają prawie wcale...Po drugie zwycięzca tej pary trafia na parę E.Ram/J.Knowles i prawdopodobnie kończy przygodę z deblem smile Co sądzicie ?

a amerykańska para gra ze sobą regularnie?
boredo i koniu to są naprawdę solidni debliści, tylko z ich formą i chęcią do gry raczej kiepsko, szczególnie koniu musi popracować, żeby na żonkę zarobić,

Azazel #4068839 17/08/2010 21:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Azazel77
dziś będzie dzień rosjanek, Kuza, Kiri,Makarova, Petrova
Petrova gra z Safarovą która jest totalnie bez formy, po kontuzji, 1,58 lokata
Kiri nie powinna się za długo męczyć z Cibulką, Kiri w formie więc 6:2 6:3
Makarowa- to typ na czuja, ale umiejetności po stronie Rosjanki, jak z formą aktualną nie mam czasu sprawdzać.
Kuza wraca do formy co pokazują jej ostatnie mecze, Pavlon na pewno się nie położy bo to walczak, ale powinno wyjść zmęczenie a Kuza będzie ją ostro ganiać po; korcie,

Petrova też nie grzeszy formą tongue

Azazel #4068840 17/08/2010 21:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tu też się zgodzę, że dla Stepanka najlepsze wyjście teraz to dużo gry. Chłop ewidentnie prezentuje brak ogrania, z drugiej strony nawet "chcąc" może nie wygrać bo forma kiepściutka.

Strona 4 z 43 1 2 3 4 5 6 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1