|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Hnatuchova graaaam , kurs miazga
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
z dogow biore groth srebotnik faja lu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Witam! Co sądzicie o porażce Hewitta dzisiaj z Lu , Leyton to już nie ten sam kangur co kiedyś, a ostatnie wyniki mówią same za siebie. Lu , po @2,2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Dzis na ES od 17:00 Kuza potem Hantuchova  Jakies pewki sa z ATP ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Dzis na ES od 17:00 Kuza potem Hantuchova  Jakies pewki sa z ATP ?? peffki przed meczem są zawsze , późn iej zostają tylko peszki ja dzisiaj gram Kuze i Kiri 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Dzis na ES od 17:00 Kuza potem Hantuchova  Jakies pewki sa z ATP ?? peffki przed meczem są zawsze , późn iej zostają tylko peszki ja dzisiaj gram Kuze i Kiri  Dokladnie to samo i inne bajery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
ktoś dzis trzyma kciuki za Simona  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
na cermaki z 1,72 na 1,4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ktoś dzis trzyma kciuki za Simona  ? ja  +1,5 seta, +4,5 na Jarkę jeszcze, bo Vera gra bardzo słabo na hardzie w ostatnich turniejach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Panowie dlaczego nikt nie pisze o deblu Robredo/Stephanek - Ginepri/Sweeting? Dla mnie 2 po pięknym kursie ~2,50... Robredo i Stephanek odpadli obaj w 1R, ze sobą w deblu nie grają prawie wcale...Po drugie zwycięzca tej pary trafia na parę E.Ram/J.Knowles i prawdopodobnie kończy przygodę z deblem  Co sądzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
ktoś dzis trzyma kciuki za Simona  ? ja  +1,5 seta, +4,5 na Jarkę jeszcze, bo Vera gra bardzo słabo na hardzie w ostatnich turniejach. Zvonka ma problem ze stopa ... nie do konca sie wyleczyla ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Witam! Co sądzicie o porażce Hewitta dzisiaj z Lu , Leyton to już nie ten sam kangur co kiedyś, a ostatnie wyniki mówią same za siebie. Lu , po @2,2 ? Widziaem ostatni mecz Lu z Kolshim...miał chyba ze 35% pierwszego podania  , ale i tak szkop miał niesamowite kłopoty by go złamać. Hewit niewiadoma...więc przeciwko Reasumując popieram typ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
ja dzisiaj gram Kuze i Kiri  podobnie + Andujar 2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
dziś będzie dzień rosjanek, Kuza, Kiri,Makarova, Petrova Petrova gra z Safarovą która jest totalnie bez formy, po kontuzji, 1,58 lokata Kiri nie powinna się za długo męczyć z Cibulką, Kiri w formie więc 6:2 6:3 Makarowa- to typ na czuja, ale umiejetności po stronie Rosjanki, jak z formą aktualną nie mam czasu sprawdzać. Kuza wraca do formy co pokazują jej ostatnie mecze, Pavlon na pewno się nie położy bo to walczak, ale powinno wyjść zmęczenie a Kuza będzie ją ostro ganiać po korcie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Panowie dlaczego nikt nie pisze o deblu Robredo/Stephanek - Ginepri/Sweeting? Dla mnie 2 po pięknym kursie ~2,50... Robredo i Stephanek odpadli obaj w 1R, ze sobą w deblu nie grają prawie wcale...Po drugie zwycięzca tej pary trafia na parę E.Ram/J.Knowles i prawdopodobnie kończy przygodę z deblem  Co sądzicie ? a amerykańska para gra ze sobą regularnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
radek bedzie chcial pograc w deblu, uso za 2tyg a koniu bez formy lusia i petrova to dla mnie wielka zagadka na chwile obecnie, no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Panowie dlaczego nikt nie pisze o deblu Robredo/Stephanek - Ginepri/Sweeting? Dla mnie 2 po pięknym kursie ~2,50... Robredo i Stephanek odpadli obaj w 1R, ze sobą w deblu nie grają prawie wcale...Po drugie zwycięzca tej pary trafia na parę E.Ram/J.Knowles i prawdopodobnie kończy przygodę z deblem  Co sądzicie ? a amerykańska para gra ze sobą regularnie? boredo i koniu to są naprawdę solidni debliści, tylko z ich formą i chęcią do gry raczej kiepsko, szczególnie koniu musi popracować, żeby na żonkę zarobić,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
dziś będzie dzień rosjanek, Kuza, Kiri,Makarova, Petrova Petrova gra z Safarovą która jest totalnie bez formy, po kontuzji, 1,58 lokata Kiri nie powinna się za długo męczyć z Cibulką, Kiri w formie więc 6:2 6:3 Makarowa- to typ na czuja, ale umiejetności po stronie Rosjanki, jak z formą aktualną nie mam czasu sprawdzać. Kuza wraca do formy co pokazują jej ostatnie mecze, Pavlon na pewno się nie położy bo to walczak, ale powinno wyjść zmęczenie a Kuza będzie ją ostro ganiać po; korcie, Petrova też nie grzeszy formą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tu też się zgodzę, że dla Stepanka najlepsze wyjście teraz to dużo gry. Chłop ewidentnie prezentuje brak ogrania, z drugiej strony nawet "chcąc" może nie wygrać bo forma kiepściutka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|