|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ech wczoraj kiepski dzień, ale tylko i wyłącznie przez moją głupotę  Np. Miałem lay Nadal 1.06 za 30 euro (czyli do wyjęcia ~500euro w przypadku wygranej Julka) i ustawiłem lay Benek 1,33 (jakby przyjęło miałbym ponad 700e na zwyciestwo Nadala) tak for fun i poszedłem do pubu. Przy mp dla Benka zeszło podobno do poziomu ~1,50. To był mój "najdroższy" pobyt w pubie + jeszcze dwie wpadki z mojej strony i zamiast sporego plusu, jest minus. Dzisiaj widzę to tak: Djoko Murray over Schavione +1,5 Denko +1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Djoković sobie poradzi z Rodem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2009
Posty: 734 |
reister polamal sie z 40-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
brawo reister br z 40:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2009
Posty: 734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Reister 1,4 powinno obyć się bez niespodzianek... muszę teraz kibicowac Włochowi bo sobie dla emocji takiego dubelka zagrałem Chiny - Tajlandia (in Hong Kong) Który zespół wygra pierwszego seta? Tajlandia Tajlandia 4.10 Julian Reister (GER) - Gianluca Naso (ITA) 1 2 Gianluca Naso (ITA) ? 2.05 zmienny jestes jak wiatr... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
reister ty poje**** czlowieku.. oddawaj hajs..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
koza-zheng h2h 5:0, ale dwa ostatnie mecze z zeszlego roku bardzo zacięte, sądząc powyniku, forma kuzy dużo gorsza niż w 2009, więc widzę spore szanse dla chineczki, ogladal ktoś jej mecze w tym tygodniu bo strasznie mnie kusi te 3,5 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Reister 1,4 powinno obyć się bez niespodzianek... muszę teraz kibicowac Włochowi bo sobie dla emocji takiego dubelka zagrałem Chiny - Tajlandia (in Hong Kong) Który zespół wygra pierwszego seta? Tajlandia Tajlandia 4.10 Julian Reister (GER) - Gianluca Naso (ITA) 1 2 Gianluca Naso (ITA) ? 2.05 zmienny jestes jak wiatr...  lajf kolego, popatrzyłem jak się wynik układa i poszło jednak na włocha.. oby weszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
kurde pomoze ktos ? Dzisiaj sa kwale kobiet w NH? bo nawet nie widze planu dnia na stronie głownej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
kurde pomoze ktos ? Dzisiaj sa kwale kobiet w NH? bo nawet nie widze planu dnia na stronie głownej  Dzisiaj, dzisiaj, zaczynają o 16 naszego czasu. Mattek dobrze wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
19/08/2010 21:15:43 Borussia Dortmund @ 1.22 David Ferrer @ 1.57 Bob Bryan i Mike Bryan @ 1.25 Powyżej11.0 @ 2.37 4 zdarzenia, 1 Zakład * 200,00€
20/08/2010 01:04:14 Bob Bryan i Mike Bryan - Wygra 2-0 @ 1.61 Andy Roddick @ 2.37 David Ferrer @ 1.57 Treble, 1 Zakład * 200,00€
pierddddddd..dziad kalwaryjski. niepotrzebie go dodalem 2 raz ... a miala byc peffka..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
kurde pomoze ktos ? Dzisiaj sa kwale kobiet w NH? bo nawet nie widze planu dnia na stronie głownej  Dzisiaj, dzisiaj, zaczynają o 16 naszego czasu. Mattek dobrze wygląda. dzieki a co powiesz o Pervak widzial ją ktoś na hardzie ..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
kurde pomoze ktos ? Dzisiaj sa kwale kobiet w NH? bo nawet nie widze planu dnia na stronie głownej  Dzisiaj, dzisiaj, zaczynają o 16 naszego czasu. Mattek dobrze wygląda. dzieki a co powiesz o Pervak widzial ją ktoś na hardzie ..? ja na czuja pobrałem Sprem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
kurde pomoze ktos ? Dzisiaj sa kwale kobiet w NH? bo nawet nie widze planu dnia na stronie głownej  Dzisiaj, dzisiaj, zaczynają o 16 naszego czasu. Mattek dobrze wygląda. dzieki a co powiesz o Pervak widzial ją ktoś na hardzie ..? ja na czuja pobrałem Sprem  ostatnio kaleczyła strasznie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Pervak nie widziałem. Ale Mattek z Kim ostatnio ładnie grała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Pervak nie widziałem. Ale Mattek z Kim ostatnio ładnie grała. Tak, Mattek wygląda łądnie kurs też dopuszczajacy aby postawic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
no i Julian się rozkręcił,  boksuj Naso 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|