Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 44 1 2 3 4 5 6 43 44
mathje #4074601 20/08/2010 22:26
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Witam

Pewki sa ??
Nadal kontuzja ??

Bonus: Unibet
MagiK #4074602 20/08/2010 22:26
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Magik co powiesz na Verę ? smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
kto z netowych ma kwale do NH?

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Nie bedzie to latwy mecz dla Kim
Jesli wygra Montreal to zostanie liderka USO Series ??
Wg mnie USO wygra Kim lub Sveta ... innych kandydatek brak ...

Gust #4074609 20/08/2010 22:37
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Siema.Mam pytanie dostałem dziś maila o takiej treści i nie wiem czy wysyłać :

Z należnym szacunkiem, mamy przyjemność poinformować, że w wyniku niedawnej loterii miejsce. Adres e-mail był jednym z pięciu laureatów szczęście z czterysta pięćdziesiąt tysięcy funtów szterlingów.

Aby otrzymać nagrodę, o kontakt z oficerem akredytowanych Regionalnego twierdzi, Wielka Brytania Pan Roland Hernandez, z pełnym poniżej szczegóły:

1. Pełne nazwy:
2. Adres:
3. Wiek:
4. Sex:
5. Adres e-mail:
6. Numer telefonu:
7. Kraj:
8. Zawód:
9. Narodowosc:

Prosimy o zachowanie tej formy poufnych ze środków publicznych w celu uniknięcia podwójnego twierdząc i sprzeczności w otrzymaniu Twojego funduszu. Bardzo ważne, Sony przyznawania brytyjskich zasad loterii, mówi, że musisz mieć ukończone 18 lat i powyżej, aby móc ubiegać się o nagrodę.

Z ANGLii.

Gust #4074610 20/08/2010 22:37
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Gust
Nie bedzie to latwy mecz dla Kim
Jesli wygra Montreal to zostanie liderka USO Series ??
Wg mnie USO wygra Kim lub Sveta ... innych kandydatek brak ...
sveta? z taka dyspozycja, nie wierze cool

lamps #4074611 20/08/2010 22:39
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by lamps
Siema.Mam pytanie dostałem dziś maila o takiej treści i nie wiem czy wysyłać :

Z należnym szacunkiem, mamy przyjemność poinformować, że w wyniku niedawnej loterii miejsce. Adres e-mail był jednym z pięciu laureatów szczęście z czterysta pięćdziesiąt tysięcy funtów szterlingów.

Aby otrzymać nagrodę, o kontakt z oficerem akredytowanych Regionalnego twierdzi, Wielka Brytania Pan Roland Hernandez, z pełnym poniżej szczegóły:

1. Pełne nazwy:
2. Adres:
3. Wiek:
4. Sex:
5. Adres e-mail:
6. Numer telefonu:
7. Kraj:
8. Zawód:
9. Narodowosc:

Prosimy o zachowanie tej formy poufnych ze środków publicznych w celu uniknięcia podwójnego twierdząc i sprzeczności w otrzymaniu Twojego funduszu. Bardzo ważne, Sony przyznawania brytyjskich zasad loterii, mówi, że musisz mieć ukończone 18 lat i powyżej, aby móc ubiegać się o nagrodę.
tak zdobywa się dane laugh kiedy coś za darmo dostałeś? nie mówię o bukach oczywiscie... ooo

Z ANGLii.

Azazel #4074612 20/08/2010 22:39
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
lamps... tak zdobywa się dane smile kiedy coś za darmo dostałeś? nie mówię o bukach oczywiscie...

Azazel #4074614 20/08/2010 22:41
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Naso ,, boooom boks

Azazel #4074616 20/08/2010 22:42
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by Gust
Nie bedzie to latwy mecz dla Kim
Jesli wygra Montreal to zostanie liderka USO Series ??
Wg mnie USO wygra Kim lub Sveta ... innych kandydatek brak ...
sveta? z taka dyspozycja, nie wierze cool


Spokojnie na kilka "gwiazd" wystarczy wink

Wiadomo co ze stopa Nadala ??

Gust #4074621 20/08/2010 22:44
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Witam! smile

Reister BOOOOM smile boks

Fish piwo
Zvona piwo
Scavione piwo

wczoraj trójka nie zawiodła ;p

lamps #4074623 20/08/2010 22:49
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by lamps
Siema.Mam pytanie dostałem dziś maila o takiej treści i nie wiem czy wysyłać :

Z należnym szacunkiem, mamy przyjemność poinformować, że w wyniku niedawnej loterii miejsce. Adres e-mail był jednym z pięciu laureatów szczęście z czterysta pięćdziesiąt tysięcy funtów szterlingów.

Aby otrzymać nagrodę, o kontakt z oficerem akredytowanych Regionalnego twierdzi, Wielka Brytania Pan Roland Hernandez, z pełnym poniżej szczegóły:

1. Pełne nazwy:
2. Adres:
3. Wiek:
4. Sex:
5. Adres e-mail:
6. Numer telefonu:
7. Kraj:
8. Zawód:
9. Narodowosc:

Prosimy o zachowanie tej formy poufnych ze środków publicznych w celu uniknięcia podwójnego twierdząc i sprzeczności w otrzymaniu Twojego funduszu. Bardzo ważne, Sony przyznawania brytyjskich zasad loterii, mówi, że musisz mieć ukończone 18 lat i powyżej, aby móc ubiegać się o nagrodę.

Z ANGLii.
laugh
nawet tłumaczenie przez transaltor szło,
ciekawe jakie trzeba miec iq zeby sie na takie cos nabierac

tyson #4074630 20/08/2010 22:51
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
ale przecież z ANGLII laugh

Azazel #4074634 20/08/2010 22:57
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Reister trzymja serwis do .... pana smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
poza fortuną ktoś wystawił kwale do NH? słabo szukam bo znaleźć nie mogę

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by Marczajka
poza fortuną ktoś wystawił kwale do NH? słabo szukam bo znaleźć nie mogę

wątpie doxxbet zawsze miał nie ma..wiec wątpie zeby inny mial..

mathje #4074648 20/08/2010 23:38
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
tjaa, Naso i tb, to musialo sie tak skończyć z jego serwisem...

Azazel #4074650 20/08/2010 23:49
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Bartoli ktos gra ??

Gust #4074652 20/08/2010 23:54
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
jak widzicie dziś Mareja?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by muminek bez ogonka
jak widzicie dziś Mareja?

tak po prawdzie to ja go widze slabo smile mardy ugra seta a moze i wezmie calosc
bardzo podoba mi sie typ na marion z wiktoria @3.3 tylko gydby nie to h2h to wzialbym grubiej, a tak delikatnie z opcja sprzedazy smile

Strona 4 z 44 1 2 3 4 5 6 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1