|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
No cóż, moje problemy z Unibetem opisałem w poprzednim temacie. Na wypłatę czekałem ok. miesiąca (też problemy z Bankiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ) tyle że ja wpłacałem kartą więc pieniądze były na koncie w Unibecie natychmiast. Wypłacić natomiast nie było tak łatwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Wyglada na to ze wygralem narty w konkursie Unibetu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Narazie dostalem takie info od nich. Dam znac jak sprawa sie zakonczy.
hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
A ja wygrałem jakiś pokrowiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czy ktoś z grających pamięta do czego jest ten pokrowiec :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Przy okazji przypomniało mi się, że wygrałem czapeczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w konkursie Expektu, tyle że przesyłka przez miesiąc nie doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Znacie maila do ich polskiego supportu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
No Unibet w końcu się odezwał i okazuję się że wpłacamy złotówki w banku oni przeliczają to na euro i potem znowu mogą przeliczyć to na złotówki jak ktoś zechce. Trochę zakręcone ale jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Przy okazji przypomniało mi się, że wygrałem czapeczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w konkursie Expektu, tyle że przesyłka przez miesiąc nie doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Znacie maila do ich polskiego supportu ?[/qb] [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535 |
Czy ktoś sie orietuje czy jest teraz w unibecie jakas promocja? Niedawno chyba byl jakis bonus przy wpłacie, czy podwojenie depozytu. Jest teraz cos takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Spytaj sie w suuport Unibetu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oczywiscie to był żart bo jak wiadomo Unibet nie odpisuje na maile!!!! i myśle ze jest to SKANDAL. Po prostu mają NAS wszystkich w d...e . widocznie maja takie załozenia marketingowe. A co do twojego pytania , to w tej chwili nie ma zadnych promocji w tej firmie. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535 |
Rozumiem i dzieki za odpowiedź Inspirator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Wczoraj wieczorem wysłałem prośbę do Unibetu, żeby przewalutowali mi konto. Z rana otrzymałem maila, ze zgłoszenie przyjęli. Przed chwilą zalogowałem się u buka, konto jest już w PLN. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja jestem bardzo zadowolony z unibetu...jesli ktos z was chce wplacic kase przez kredyt bank-odradzam!!!gnoje przesylaja wyciagi kilkanascie dni pozniej osobiscie wplacam pieniadze przez fortis bank przesylaja wyciagi co 2-3 dni.co do maili to rzeczywiscie mogli by czesciej odpisywac lecz polacy nie siedza codziennie wiec wydaje mi sie iz z tego powodu takie opoznienie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Po jakim kursie Ci przeliczyli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dzis doreczono mi narty ktore wygralem w konkursie unibetu. Rossignole z wiazaniami gotowe do jazdy tylko snieg tydzien temu sie stopil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Choc pewnie w gorach da sie jeszcze jezdzic. Tylko teraz nie wiem co z nimi zrobie. Ja na nartach od studiow nie bylem i nie ciagnie mnie do nart. Dam komus albo co... Mogli przyslac pare skrzynek piwa w zamian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
..nie orientujesz sie Bron jaka wartosc maja takie narty Roosigniola ???? sprawdzales moze ? pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Mysle za w zamian za nie mialbys kilkanasie skrzynek piwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Nie znam sie na cenach nart i nawet w przyblizeniu nie wiem ile te deski moga kosztowac. Moze przejde sie gdzies do slepu czy komisu i mnie ktos oswieci w cenach nart. A jak mowisz ze kilkanascie skrzynek piwa to chyba warto sie ruszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Wejdz sobie na strone Rosigniola to zobaczysz.Tam ceny nart z wiazaniami wahaja sie z przedziału od 999PLN do nawet 3000PLN.Akurat tego rodzaju nie ma co unibet rozdawal ale mysle ze sa troche warte. pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Może chce ktoś kupić pokrowiec na snowboard. Wygrałem go w konkursie Unibetu, ale deski nie posiadam i raczej nie zamierzam kupić. Sprzedam za pół ceny, tyle że nie wiem ile to warte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pytania o szczegóły proszę kierować na priva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
Ja mam i deskę i pokrowiec Jak ktoś jest zapalonym typerem - snowboardzistą to zawsze możemy się dogadać Zbliża się lato więc cena do uzgodnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Na jaki numer faxu najlepiej przesłac potwierdzenie wpłaty?, Konto co prawda błyskawicznie przewalutowali, ale z doładowanem już są problemy. Wpłaciłem w Kredyt Banku, wysłałem potwierdzenie, mija drugi dzień i dupa. Pomocy bo delirki dostaję tak chce mi się obstawiać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka