Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#40787 18/03/2003 22:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
No cóż, moje problemy z Unibetem opisałem w poprzednim temacie. Na wypłatę czekałem ok. miesiąca (też problemy z Bankiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ) tyle że ja wpłacałem kartą więc pieniądze były na koncie w Unibecie natychmiast. Wypłacić natomiast nie było tak łatwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#40788 21/03/2003 06:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Wyglada na to ze wygralem narty w konkursie Unibetu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Narazie dostalem takie info od nich.
Dam znac jak sprawa sie zakonczy.

hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#40789 21/03/2003 06:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
gratuluje

#40790 21/03/2003 12:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
A ja wygrałem jakiś pokrowiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czy ktoś z grających pamięta do czego jest ten pokrowiec :rolleyes:

#40791 21/03/2003 12:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Przy okazji przypomniało mi się, że wygrałem czapeczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w konkursie Expektu, tyle że przesyłka przez miesiąc nie doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Znacie maila do ich polskiego supportu ?

#40792 21/03/2003 13:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
No Unibet w końcu się odezwał i okazuję się że wpłacamy złotówki w banku oni przeliczają to na euro i potem znowu mogą przeliczyć to na złotówki jak ktoś zechce. Trochę zakręcone ale jest ok.

#40793 21/03/2003 13:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Przy okazji przypomniało mi się, że wygrałem czapeczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w konkursie Expektu, tyle że przesyłka przez miesiąc nie doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Znacie maila do ich polskiego supportu ?[/qb]
[email protected]

#40794 25/03/2003 17:36
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Czy ktoś sie orietuje czy jest teraz w unibecie jakas promocja? Niedawno chyba byl jakis bonus przy wpłacie, czy podwojenie depozytu. Jest teraz cos takiego?

#40795 25/03/2003 19:11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Spytaj sie w suuport Unibetu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oczywiscie to był żart bo jak wiadomo Unibet nie odpisuje na maile!!!! i myśle ze jest to SKANDAL. Po prostu mają NAS wszystkich w d...e . widocznie maja takie załozenia marketingowe.
A co do twojego pytania , to w tej chwili nie ma zadnych promocji w tej firmie.
pozdr

#40796 25/03/2003 23:04
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Rozumiem i dzieki za odpowiedź Inspirator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#40797 26/03/2003 19:47
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
Wczoraj wieczorem wysłałem prośbę do Unibetu, żeby przewalutowali mi konto. Z rana otrzymałem maila, ze zgłoszenie przyjęli. Przed chwilą zalogowałem się u buka, konto jest już w PLN. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr.

#40798 26/03/2003 20:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja jestem bardzo zadowolony z unibetu...jesli ktos z was chce wplacic kase przez kredyt bank-odradzam!!!gnoje przesylaja wyciagi kilkanascie dni pozniej osobiscie wplacam pieniadze przez fortis bank przesylaja wyciagi co 2-3 dni.co do maili to rzeczywiscie mogli by czesciej odpisywac lecz polacy nie siedza codziennie wiec wydaje mi sie iz z tego powodu takie opoznienie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#40799 26/03/2003 22:25
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Po jakim kursie Ci przeliczyli?

#40800 26/03/2003 22:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dzis doreczono mi narty ktore wygralem w konkursie unibetu. Rossignole z wiazaniami gotowe do jazdy tylko snieg tydzien temu sie stopil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Choc pewnie w gorach da sie jeszcze jezdzic.
Tylko teraz nie wiem co z nimi zrobie. Ja na nartach od studiow nie bylem i nie ciagnie mnie do nart. Dam komus albo co...
Mogli przyslac pare skrzynek piwa w zamian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#40801 26/03/2003 22:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
..nie orientujesz sie Bron jaka wartosc maja takie narty Roosigniola ????
sprawdzales moze ?
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Mysle za w zamian za nie mialbys kilkanasie skrzynek piwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40802 26/03/2003 23:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Nie znam sie na cenach nart i nawet w przyblizeniu nie wiem ile te deski moga kosztowac.
Moze przejde sie gdzies do slepu czy komisu i mnie ktos oswieci w cenach nart.
A jak mowisz ze kilkanascie skrzynek piwa to chyba warto sie ruszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40803 26/03/2003 23:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Wejdz sobie na strone Rosigniola to zobaczysz.Tam ceny nart z wiazaniami wahaja sie z przedziału od 999PLN do nawet 3000PLN.Akurat tego rodzaju nie ma co unibet rozdawal ale mysle ze sa troche warte.
pozd

#40804 28/03/2003 16:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Może chce ktoś kupić pokrowiec na snowboard. Wygrałem go w konkursie Unibetu, ale deski nie posiadam i raczej nie zamierzam kupić. Sprzedam za pół ceny, tyle że nie wiem ile to warte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pytania o szczegóły proszę kierować na priva.

#40805 28/03/2003 18:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
Ja mam i deskę i pokrowiec
Jak ktoś jest zapalonym typerem - snowboardzistą to zawsze możemy się dogadać
Zbliża się lato więc cena do uzgodnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40806 28/03/2003 22:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
Na jaki numer faxu najlepiej przesłac potwierdzenie wpłaty?,
Konto co prawda błyskawicznie przewalutowali, ale z doładowanem już są problemy. Wpłaciłem w Kredyt Banku, wysłałem potwierdzenie, mija drugi dzień i dupa.
Pomocy bo delirki dostaję tak chce mi się obstawiać.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1