Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#40807 28/03/2003 23:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
Panowie proponuję Allegro. Na aukcji klienci zweryfikują Wasze oczekiwania. Moje narty poszły za 1550 pln. Pozdrawiam wszystkich typerów.

Bonus: Unibet
#40808 09/04/2003 14:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Co się dzieje z Unibetem ?? Dzisiaj nie idzie się do nich wogóle dostać !! Nie wiem czy tylko ja mam z tym problemy czy inni również ??

#40809 09/04/2003 14:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
ja również <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#40810 09/04/2003 15:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
dziwne ja tez nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ma ktos jakies info o tym? chyba nie zbannczyli co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#40811 09/04/2003 16:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
Our site is currently closed due to maintenance work.
We expect to be up again at 14.00 CET
We apologize for any inconvenience this may cause.
Unibet

#40812 09/04/2003 17:41
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
juz dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40813 09/04/2003 20:43
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Tak wogole to polecam tego buka. Gram u nich od listopada, nigdy mnie nie zawiedli (dzis po raz pierwszy nie moglem sie zalogowac). Jakis tydzien temu dokonalem zamiany euro na zlotowki (po kursie 4,49!! mi przeliczyli), wyplacilem troche kasy i po 2 dniach na koncie w inteligo byla cala ta kwota! Ani unibet, ani inteligo nie potracilo nawet 1 gr prowizji :5gw:

#40814 24/04/2003 11:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Orientuje sie ktoś w regulaminie Unibetu??? podobno wpłaconą kwotę pieniędzy trzeba obrócic co najmniej jeden raz aby mozna ją było wypłacić? czy ktos sie z tym zetknął? Jest to troche dziwne ,bo to są pieniadze wpłacającego wiec on powinien decydowac o swoich pieniadzach i powinien miec mozliwosc wyplaty calej sumy w kazdej chwili...
jesli wiecie cos na ten temat to dajcie znać.
pozdro

#40815 29/04/2003 14:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
Panowie mam pytanko:
Za ile najmniej mozna zagrac w zlotowkach na indywidualny zaklad a za ile na kombinacyjny? I jeszcze jedno ten tel 0800.... co sie do nich wysyla potwierdzenie faxem kopii wplaty to nr do Polski, jesli nie to ile taki fax kosztuje?
Dzieki z gory za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#40816 29/04/2003 17:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Minimalna suma na zakład to coś koło 1 zł. Może i groszami można grać, nie wiem nie próbowałem.
0800 - bezpłatne połączenia krajowe
00800 - bezpłatne połączenia międzynarodowe, w przypadku Unibetu chyba masz na myśli ten numer

#40817 29/04/2003 17:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Orientuje sie ktoś w regulaminie Unibetu??? podobno wpłaconą kwotę pieniędzy trzeba obrócic co najmniej jeden raz aby mozna ją było wypłacić? czy ktos sie z tym zetknął? Jest to troche dziwne ,bo to są pieniadze wpłacającego wiec on powinien decydowac o swoich pieniadzach i powinien miec mozliwosc wyplaty calej sumy w kazdej chwili...
jesli wiecie cos na ten temat to dajcie znać.
pozdro[/qb]
Z tego co wiem to nieprawda. Taki obowiązek jest, ale tylko wtedy gdy dostajesz od nich pieniądze gratis w promocji czy coś w tym stylu i wtedy jest to dokładnie zaznaczone.
Pozdrawiam.

#40818 01/05/2003 18:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
czy unibet kiedykolwiek rozlicza baseball MLB????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> kiedy rozlicza mecze z 30 kwietnia?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#40819 02/05/2003 00:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Czy w unibecie mozna grac za £?

#40820 08/05/2003 00:37
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał tomex23:
[qb]Czy w unibecie mozna grac za £?[/qb]
Z tego co się orientuję to można.

#40821 08/05/2003 14:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siema !

Mam problem - nie mogę sie zalogować do Unibetu,ponieważ oni używaja HTTPS , a mój komp nie otwiera takich stron wyświetlając komunikat,że taka strona nie istnieje...

...Czy ktoś wie jak temu zaradzić ?

#40822 08/05/2003 14:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Już chyba wiem o co chodzi - SSL ??

Używam IE ...

#40823 14/05/2003 19:09
Dołączył: May 2003
Posty: 112
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 112
Czy możecie zalogować sie do Unibet - ja nie mogę - please o komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#40824 15/05/2003 22:00
Dołączył: May 2003
Posty: 112
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 112
Czy ktoś może mi powiedzieć jak przesłać kasę voucherem ?? GDZIE TAM SIĘ KLIKA ??

#40825 23/05/2003 17:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Mam takie pytańko. Czy da się zmienić walutę? Założyłem sobie konto w Euro a chciałbym zmienić na zł. Jak to zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc.

#40826 23/05/2003 19:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Ja gdy mialem tak czyste konto to wyslalem mail i mi zmienili na zlotowki.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1