|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70 |
Panowie proponuję Allegro. Na aukcji klienci zweryfikują Wasze oczekiwania. Moje narty poszły za 1550 pln. Pozdrawiam wszystkich typerów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Co się dzieje z Unibetem ?? Dzisiaj nie idzie się do nich wogóle dostać !! Nie wiem czy tylko ja mam z tym problemy czy inni również ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
ja również <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
dziwne ja tez nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ma ktos jakies info o tym? chyba nie zbannczyli co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Our site is currently closed due to maintenance work. We expect to be up again at 14.00 CET We apologize for any inconvenience this may cause. Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
juz dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Tak wogole to polecam tego buka. Gram u nich od listopada, nigdy mnie nie zawiedli (dzis po raz pierwszy nie moglem sie zalogowac). Jakis tydzien temu dokonalem zamiany euro na zlotowki (po kursie 4,49!! mi przeliczyli), wyplacilem troche kasy i po 2 dniach na koncie w inteligo byla cala ta kwota! Ani unibet, ani inteligo nie potracilo nawet 1 gr prowizji :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Orientuje sie ktoś w regulaminie Unibetu??? podobno wpłaconą kwotę pieniędzy trzeba obrócic co najmniej jeden raz aby mozna ją było wypłacić? czy ktos sie z tym zetknął? Jest to troche dziwne ,bo to są pieniadze wpłacającego wiec on powinien decydowac o swoich pieniadzach i powinien miec mozliwosc wyplaty calej sumy w kazdej chwili... jesli wiecie cos na ten temat to dajcie znać. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
Panowie mam pytanko: Za ile najmniej mozna zagrac w zlotowkach na indywidualny zaklad a za ile na kombinacyjny? I jeszcze jedno ten tel 0800.... co sie do nich wysyla potwierdzenie faxem kopii wplaty to nr do Polski, jesli nie to ile taki fax kosztuje? Dzieki z gory za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Minimalna suma na zakład to coś koło 1 zł. Może i groszami można grać, nie wiem nie próbowałem. 0800 - bezpłatne połączenia krajowe 00800 - bezpłatne połączenia międzynarodowe, w przypadku Unibetu chyba masz na myśli ten numer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Oryginalnie wysłał Inspirator: [qb]Orientuje sie ktoś w regulaminie Unibetu??? podobno wpłaconą kwotę pieniędzy trzeba obrócic co najmniej jeden raz aby mozna ją było wypłacić? czy ktos sie z tym zetknął? Jest to troche dziwne ,bo to są pieniadze wpłacającego wiec on powinien decydowac o swoich pieniadzach i powinien miec mozliwosc wyplaty calej sumy w kazdej chwili... jesli wiecie cos na ten temat to dajcie znać. pozdro[/qb] Z tego co wiem to nieprawda. Taki obowiązek jest, ale tylko wtedy gdy dostajesz od nich pieniądze gratis w promocji czy coś w tym stylu i wtedy jest to dokładnie zaznaczone. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
czy unibet kiedykolwiek rozlicza baseball MLB????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> kiedy rozlicza mecze z 30 kwietnia?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Czy w unibecie mozna grac za £?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Oryginalnie wysłał tomex23: [qb]Czy w unibecie mozna grac za £?[/qb] Z tego co się orientuję to można.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Siema !
Mam problem - nie mogę sie zalogować do Unibetu,ponieważ oni używaja HTTPS , a mój komp nie otwiera takich stron wyświetlając komunikat,że taka strona nie istnieje...
...Czy ktoś wie jak temu zaradzić ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Już chyba wiem o co chodzi - SSL ??
Używam IE ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 112 |
Czy możecie zalogować sie do Unibet - ja nie mogę - please o komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 112 |
Czy ktoś może mi powiedzieć jak przesłać kasę voucherem ?? GDZIE TAM SIĘ KLIKA ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Mam takie pytańko. Czy da się zmienić walutę? Założyłem sobie konto w Euro a chciałbym zmienić na zł. Jak to zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Ja gdy mialem tak czyste konto to wyslalem mail i mi zmienili na zlotowki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka