Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 42 1 2 3 41 42
#4087468 27/08/2010 14:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
futbol

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Aston Villa oddała 17 strzałów (6 celnych, 11 niecelnych), natomiast Rapid Wiedeń 8 strzałów (3 celne, 5 niecelnych)
wynik:
Aston Villa 2-3 Rapid

puke

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by koleszka
Aston Villa oddała 17 strzałów (6 celnych, 11 niecelnych), natomiast Rapid Wiedeń 8 strzałów (3 celne, 5 niecelnych)
wynik:
Aston Villa 2-3 Rapid

puke
piekno sportu

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
FC Kaiserslautern(+1) - Bayern Monachium 2 @2.05 cool

FC Kaiserslautern - Bayern Monachium DW 0-3 @7.00 cool

FC Kaiserslautern - Bayern Monachium over 2.5 @1.60 cool


boks boks boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
ja tam widze remis, poczatek sezonu, slaba obrona Bayernu. bedzie gral robben ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Cracovia X2 @1,65
Bayern Mun under 3,5 @1,5
Willem II - Groningen X2 @1,18

Ako 2,92 za sporą staweczkę . Jedziemy piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329
Likes: 3
Na dzisiaj ładnie wygladaja Polkowice z Ruchem Radzionków.
Radzionków po wejsciu do 1 ligi sie osłabił i widac ile dla tego zespołu znaczył Gierczak i Kompała.
Jak dla mnie 1 po kursie 2,0

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by barciu
ja tam widze remis, poczatek sezonu, slaba obrona Bayernu. bedzie gral robben ?

Niestety nie frown Nadal walczy z kontuzją frown. Ma byc gotowy do gry dopiero w pierwszych tygodniach października, wiec siła ofensywna słabsza. No ale mimo wszystko nawet bez Robbena Bayern potrafi wygrywac i myśle ze dzisiaj to udowodnią. Z Kaiserslautern praktycznie zawsze grało im sie dobrze i mało wpadek zaliczali. Martwi mnie tylko pierwsza kolejka i wygrana Kaiserlslautern na wyjeździe 3-1 shocked. Oby był to tylko przypadek i dzisiaj Bayern sprowadzizł ich na ziemie grin

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Przewidywany skład Bayernu na dzisiejszy mecz:

FCB: Butt - Lahm, van Buyten, Badstuber, Contento - van Bommel, Schweinsteiger - T. Müller, Kroos, Ribery - Klose


Nie zagrają: Arjen Robben, Ivica Olic

Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by barciu
ja tam widze remis, poczatek sezonu, slaba obrona Bayernu. bedzie gral robben ?

Niestety nie frown Nadal walczy z kontuzją frown. Ma byc gotowy do gry dopiero w pierwszych tygodniach października, wiec siła ofensywna słabsza. No ale mimo wszystko nawet bez Robbena Bayern potrafi wygrywac i myśle ze dzisiaj to udowodnią. Z Kaiserslautern praktycznie zawsze grało im sie dobrze i mało wpadek zaliczali. Martwi mnie tylko pierwsza kolejka i wygrana Kaiserlslautern na wyjeździe 3-1 shocked. Oby był to tylko przypadek i dzisiaj Bayern sprowadzizł ich na ziemie grin
Też tak myślę ale jeszcze się wstrzymuję. Oglądałem mecz Bayernu tydzień temu i długimi momentami wyglądało to nienajlepiej. Do tego ta wygrana Kaiserslautern. Jeszcze taki marny kurs 1,5. Może po prostu warto odpuścić taki mecz smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by aker
Na dzisiaj ładnie wygladaja Polkowice z Ruchem Radzionków.
Radzionków po wejsciu do 1 ligi sie osłabił i widac ile dla tego zespołu znaczył Gierczak i Kompała.
Jak dla mnie 1 po kursie 2,0
dobrze prawi piwo jak dla mnie 1X to 10/10. Nie widze jakos aby Radzionkow wygral tam.
Odra - MKS... dla mnie NO BET, na sile to X2

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
kto madry, kto z glowa na karku, komu pieniadze nie sa obojetne , apeluje

BRAC CRACOVIE 2 DNB !!!!!!

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by tito
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by barciu
ja tam widze remis, poczatek sezonu, slaba obrona Bayernu. bedzie gral robben ?

Niestety nie frown Nadal walczy z kontuzją frown. Ma byc gotowy do gry dopiero w pierwszych tygodniach października, wiec siła ofensywna słabsza. No ale mimo wszystko nawet bez Robbena Bayern potrafi wygrywac i myśle ze dzisiaj to udowodnią. Z Kaiserslautern praktycznie zawsze grało im sie dobrze i mało wpadek zaliczali. Martwi mnie tylko pierwsza kolejka i wygrana Kaiserlslautern na wyjeździe 3-1 shocked. Oby był to tylko przypadek i dzisiaj Bayern sprowadzizł ich na ziemie grin
Też tak myślę ale jeszcze się wstrzymuję. Oglądałem mecz Bayernu tydzień temu i długimi momentami wyglądało to nienajlepiej. Do tego ta wygrana Kaiserslautern. Jeszcze taki marny kurs 1,5. Może po prostu warto odpuścić taki mecz smile

Ja niestety nie miałem tej możliwosci ogladania pierwszego meczu Bawarczyków frown. Ale z tego co czytałem, to podobno faktycznie momentami Bayern grał słabo i bez pomysłu, szczególnie na lewej stronie, widoczny był brak Robbena. Ale wydaje mi sie ze van Gaal wyciagnał wnioski z pierwszego meczu i dzisiaj troszeczke inaczej ustawi zespół i nie dopuści do tego by ta lewa strona nie funkcjonowała tak jak nalezy wink

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by craax
kto madry, kto z glowa na karku, komu pieniadze nie sa obojetne , apeluje

BRAC CRACOVIE 2 DNB !!!!!!

mówisz peffa ??? wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
polecam Robben polecam, sam wpakowalem w to sporo kasy boks a za 30 min ruszam na Kielce po PUNKTY boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie pakujcie sie w Bayern wyjazdowy po takich kursach

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by craax
polecam Robben polecam, sam wpakowalem w to sporo kasy boks a za 30 min ruszam na Kielce po PUNKTY boks

Kurde mam zasade nie obstawiania Naszej Kopanej, no ale skoro polecasz grin przeanalizuje to jeszcze grin


A co do Bayernu to dzisiaj wiozą Kaiserów 2-0, 3-0 wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
ja tam wole zagrać obie gol zamiast 2 na baje

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
masz priv Robben

Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571

Ja niestety nie miałem tej możliwosci ogladania pierwszego meczu Bawarczyków frown. Ale z tego co czytałem, to podobno faktycznie momentami Bayern grał słabo i bez pomysłu, szczególnie na lewej stronie, widoczny był brak Robbena. Ale wydaje mi sie ze van Gaal wyciagnał wnioski z pierwszego meczu i dzisiaj troszeczke inaczej ustawi zespół i nie dopuści do tego by ta lewa strona nie funkcjonowała tak jak nalezy wink [/quote]
Miałem wrażenie, że bardziej chodzi o koncentrację i mobilizację. A po strzeleniu brami chyba myśleli, że przeciwnik się położy i będzie prosił o jak najniższy wymiar kary smile. Mam nadzieję, że ich Holender nieźle opier... za ten mecz i dzisiaj będzie duża większa mobilizacja

Strona 1 z 42 1 2 3 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, betowiec), 598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,588
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1