|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Aston Villa oddała 17 strzałów (6 celnych, 11 niecelnych), natomiast Rapid Wiedeń 8 strzałów ( 3 celne, 5 niecelnych) wynik: Aston Villa 2-3 Rapid 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Aston Villa oddała 17 strzałów (6 celnych, 11 niecelnych), natomiast Rapid Wiedeń 8 strzałów ( 3 celne, 5 niecelnych) wynik: Aston Villa 2-3 Rapid  piekno sportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
ja tam widze remis, poczatek sezonu, slaba obrona Bayernu. bedzie gral robben ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Cracovia X2 @1,65 Bayern Mun under 3,5 @1,5 Willem II - Groningen X2 @1,18 Ako 2,92 za sporą staweczkę . Jedziemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,328 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,328 Likes: 3 |
Na dzisiaj ładnie wygladaja Polkowice z Ruchem Radzionków. Radzionków po wejsciu do 1 ligi sie osłabił i widac ile dla tego zespołu znaczył Gierczak i Kompała. Jak dla mnie 1 po kursie 2,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ja tam widze remis, poczatek sezonu, slaba obrona Bayernu. bedzie gral robben ? Niestety nie  Nadal walczy z kontuzją  . Ma byc gotowy do gry dopiero w pierwszych tygodniach października, wiec siła ofensywna słabsza. No ale mimo wszystko nawet bez Robbena Bayern potrafi wygrywac i myśle ze dzisiaj to udowodnią. Z Kaiserslautern praktycznie zawsze grało im sie dobrze i mało wpadek zaliczali. Martwi mnie tylko pierwsza kolejka i wygrana Kaiserlslautern na wyjeździe 3-1  . Oby był to tylko przypadek i dzisiaj Bayern sprowadzizł ich na ziemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Przewidywany skład Bayernu na dzisiejszy mecz:
FCB: Butt - Lahm, van Buyten, Badstuber, Contento - van Bommel, Schweinsteiger - T. Müller, Kroos, Ribery - Klose
Nie zagrają: Arjen Robben, Ivica Olic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
ja tam widze remis, poczatek sezonu, slaba obrona Bayernu. bedzie gral robben ? Niestety nie  Nadal walczy z kontuzją  . Ma byc gotowy do gry dopiero w pierwszych tygodniach października, wiec siła ofensywna słabsza. No ale mimo wszystko nawet bez Robbena Bayern potrafi wygrywac i myśle ze dzisiaj to udowodnią. Z Kaiserslautern praktycznie zawsze grało im sie dobrze i mało wpadek zaliczali. Martwi mnie tylko pierwsza kolejka i wygrana Kaiserlslautern na wyjeździe 3-1  . Oby był to tylko przypadek i dzisiaj Bayern sprowadzizł ich na ziemie  Też tak myślę ale jeszcze się wstrzymuję. Oglądałem mecz Bayernu tydzień temu i długimi momentami wyglądało to nienajlepiej. Do tego ta wygrana Kaiserslautern. Jeszcze taki marny kurs 1,5. Może po prostu warto odpuścić taki mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Na dzisiaj ładnie wygladaja Polkowice z Ruchem Radzionków. Radzionków po wejsciu do 1 ligi sie osłabił i widac ile dla tego zespołu znaczył Gierczak i Kompała. Jak dla mnie 1 po kursie 2,0 dobrze prawi  jak dla mnie 1X to 10/10. Nie widze jakos aby Radzionkow wygral tam. Odra - MKS... dla mnie NO BET, na sile to X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kto madry, kto z glowa na karku, komu pieniadze nie sa obojetne , apeluje
BRAC CRACOVIE 2 DNB !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ja tam widze remis, poczatek sezonu, slaba obrona Bayernu. bedzie gral robben ? Niestety nie  Nadal walczy z kontuzją  . Ma byc gotowy do gry dopiero w pierwszych tygodniach października, wiec siła ofensywna słabsza. No ale mimo wszystko nawet bez Robbena Bayern potrafi wygrywac i myśle ze dzisiaj to udowodnią. Z Kaiserslautern praktycznie zawsze grało im sie dobrze i mało wpadek zaliczali. Martwi mnie tylko pierwsza kolejka i wygrana Kaiserlslautern na wyjeździe 3-1  . Oby był to tylko przypadek i dzisiaj Bayern sprowadzizł ich na ziemie  Też tak myślę ale jeszcze się wstrzymuję. Oglądałem mecz Bayernu tydzień temu i długimi momentami wyglądało to nienajlepiej. Do tego ta wygrana Kaiserslautern. Jeszcze taki marny kurs 1,5. Może po prostu warto odpuścić taki mecz  Ja niestety nie miałem tej możliwosci ogladania pierwszego meczu Bawarczyków  . Ale z tego co czytałem, to podobno faktycznie momentami Bayern grał słabo i bez pomysłu, szczególnie na lewej stronie, widoczny był brak Robbena. Ale wydaje mi sie ze van Gaal wyciagnał wnioski z pierwszego meczu i dzisiaj troszeczke inaczej ustawi zespół i nie dopuści do tego by ta lewa strona nie funkcjonowała tak jak nalezy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
kto madry, kto z glowa na karku, komu pieniadze nie sa obojetne , apeluje
BRAC CRACOVIE 2 DNB !!!!!! mówisz peffa ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
polecam Robben polecam, sam wpakowalem w to sporo kasy  a za 30 min ruszam na Kielce po PUNKTY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie pakujcie sie w Bayern wyjazdowy po takich kursach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
polecam Robben polecam, sam wpakowalem w to sporo kasy  a za 30 min ruszam na Kielce po PUNKTY  Kurde mam zasade nie obstawiania Naszej Kopanej, no ale skoro polecasz  przeanalizuje to jeszcze  A co do Bayernu to dzisiaj wiozą Kaiserów 2-0, 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
ja tam wole zagrać obie gol zamiast 2 na baje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
Ja niestety nie miałem tej możliwosci ogladania pierwszego meczu Bawarczyków  . Ale z tego co czytałem, to podobno faktycznie momentami Bayern grał słabo i bez pomysłu, szczególnie na lewej stronie, widoczny był brak Robbena. Ale wydaje mi sie ze van Gaal wyciagnał wnioski z pierwszego meczu i dzisiaj troszeczke inaczej ustawi zespół i nie dopuści do tego by ta lewa strona nie funkcjonowała tak jak nalezy  [/quote] Miałem wrażenie, że bardziej chodzi o koncentrację i mobilizację. A po strzeleniu brami chyba myśleli, że przeciwnik się położy i będzie prosił o jak najniższy wymiar kary  . Mam nadzieję, że ich Holender nieźle opier... za ten mecz i dzisiaj będzie duża większa mobilizacja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|