Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#40887 16/10/2003 23:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał ryvin:
[qb]Co oznacza okreslenie przy wplacie karta :
Numer Wydania(switch/solo)........[/qb]
Jeśli chodzi o Switch/Solo to wpisuje się tam numer (issue #) tylko jeśli jest się posiadaczem karty... Switch albo Solo.

Bonus: Unibet
#40888 16/10/2003 23:56
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#40889 20/10/2003 00:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
Quote
Oryginalnie wysłał Aandja:
[qb]to uzbrajam sie w cierpliwosc

nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

PS: chcialbym zrobic transfer do gamebookera przed weekendem[/qb]
niedziela wieczor. niestety nie mam jeszcze pieniedzy na koncie. jak dlugo mozna czekac na swoj cash???

nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

PS: w formularzu wyplaty nie podalem KODU. czy z tego powodu moga byc jakies problemy???

#40890 20/10/2003 03:37
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Dzieki radzie toomqa (jeszcze raz dzieki) udalo mi sie umiescic depozyt w Unibecie.Juz godzine po powiadomieniu ich faxem i E-mailem o przelewie depozyt pojawil sie na koncie + 50 zl.Byla wplata - czas na wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . W zwiazku z tym kilka pytan do Szanownych Forumowiczow:
1.co oznacza okreslenie KOD na formularzu wyplaty z konta ?
2.ile moze isc przelew na moje konto (biorac pod uwage, ze wplata depozytu jeszcze pewnie do nich nie doszla)?
3.czy bezpieczne jest trzymanie kasy u tego buka ?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40891 20/10/2003 18:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jesty teraz jakas promocja w Unibet/? ? Jakis kod premii ??????

#40892 20/10/2003 19:06
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
mam zamiar wypłacić trochę kaski i pytanie:
czy adres banku to adres centrali czy moze być oddziału?

#40893 21/10/2003 23:28
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
witam ,spotkalo mnie dzis duze rozczarowanie gdyz zablokowali mi konto na unibecie gdyz niby nie doszedl przelew ktory im wyslalem w dniu 14.10 , mam pytanko czy komus zdarzylo sie cos podobnego i ile moze najdluzej isc ten przelew. kase wyslalem przez agencje pko bp i oni twierdza ze wszystko jest w porzadku, numeru nie pomylili, tak wiec co mam teraz zrobic??????? pozdrawiam

#40894 22/10/2003 04:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Niestety mam to samo , rowniez w dniu 13 pazdziernika dokonalem depozytu przelewem na konto w Kredyt Banku, i do tej pory nie zostal on potwierdzony. Podejrzewam ze to wlasnie Kredyt Bank zawalil sprawe i nie przeslal informacji o przelewach z I sesji eliksiru do Unibetu.
Mam nadzieje ze sprawa sie szybko wyjasni i kwoty wplacone przelewem zostana odblokowane.

#40895 22/10/2003 21:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w zwiazzku z tym ze w temacie expekt.com nikt nie odpowiedziała na moje pytanie postanowiłem je tutaj napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , myśląc ze tutaj moze uzyskam odp. na takowe pytanko :rolleyes:

cy mozna do jakiegokolwiek buka wpłacic karta visa electron, lub maestro?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#40896 23/10/2003 16:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Po kolejnym przesłaniu scanu potwierdzenia przelewu na konto w Kredyt Banku udalo sie w koncu potwierdzic moj depozyt i tym samym odblokowac konto.
Mam nadzieje ze w przyszlosci usprawnia procedure potwierdzania przelewow bankowych.

#40897 23/10/2003 23:23
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
witam, mi rowniez w koncu udalo sie dojsc gdzie sa moje pieniadze aczkolwiek musialem jechac do banku i wykonac kilkanascie telefonow, a wina byla po stronie unibetu gdyz pieniadze byly na ich rachunku ale ktos je przeoczyl, szkoda ze to ja musialem obdzwonic pol POLSKI, wyslac 3 maile do buka , i prosic tych z MALTY aby laskawie zadzwonili do Kredyt Banku. Tak wiec na przyszlosc podaje numer tel do I odzialu kredyt banku w warszawie i tam mozna sie dowiedziec czy doszly pieniadze na konto Unibetu 022-634-62-40 pozdrawiam trzymajcie sie cieplo

#40898 29/10/2003 20:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich. Czy wy wszyscy macie skończone 18 lat, bo ja nie i nie wiem w jaki sposób najlepiej włacić kase do depozytu w unibecie. Za odpowiedzi z góry dziękuje.

#40899 29/10/2003 22:20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli nie masz 18 lat to nie możesz grać.

#40900 01/11/2003 01:27
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Witam mam pytanie czy majac konto w multibanku moge grac w unibecie bez najmniejszych problemow??podrawiam

#40901 02/11/2003 21:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Mam pytanie- czy po wplaceniu depozytu w unibecie mozna po jakims czasie wycofac jego czesc (np. 150 zl)??

#40902 02/11/2003 21:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
jeszcze jedno- jak to wyglada z oferta unibetu- dlaczego w ofercie jest tak malo spotkan (np na dni 4.11 i 5.11 sa tylko 2 spotkania!)??? Jest gdzies spis lig ktore sa w ofercie uninetu? Z gory dzieki za odp! Pozdro

#40903 03/11/2003 02:55
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
wyplacic swoja kase zawsze mozesz..
w necie nie jest tak jak u naziemnych - w pon caly tydzien- ligi pojawiaja sie stopniowo. np. NBA czesto popoludniu lub nawet wieczorem w dniu meczu.
lista lig: wejdz w menu unibetu w zakladke 'wynik'. Oferta ubozsza niz profa, drugie ligi tylko najpopularniejsze, egzotycznych krajow typu chorwacja, rosja, meksyk tez nie ma. lepiej rozwiniete tylko ligi skandynawskie, zaklady typu under/over, handicapy...

#40904 11/11/2003 14:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzis zagladajac do unibetu pojawił sie przycisk Live (moze był i cały czas tego nie jestem pewien)
To znaczy ze kolejny buk bedzie mozna robic kase.Oby sie tak mylili jak expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40905 11/11/2003 14:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Tez to zauwazylem ale jeszcze nic pod nim nie ma...poczekajmy.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40906 12/11/2003 20:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Tez wam dzis ten Unibet tak tragicznie chodzi, przeciez mnie zaraz krew zaleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 10 minut czekam zeby potwierdzic zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1