|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał ryvin: [qb]Co oznacza okreslenie przy wplacie karta : Numer Wydania(switch/solo)........[/qb] Jeśli chodzi o Switch/Solo to wpisuje się tam numer (issue #) tylko jeśli jest się posiadaczem karty... Switch albo Solo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054 |
Oryginalnie wysłał Aandja: [qb]to uzbrajam sie w cierpliwosc
nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
PS: chcialbym zrobic transfer do gamebookera przed weekendem[/qb] niedziela wieczor. niestety nie mam jeszcze pieniedzy na koncie. jak dlugo mozna czekac na swoj cash??? nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: PS: w formularzu wyplaty nie podalem KODU. czy z tego powodu moga byc jakies problemy???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Dzieki radzie toomqa (jeszcze raz dzieki) udalo mi sie umiescic depozyt w Unibecie.Juz godzine po powiadomieniu ich faxem i E-mailem o przelewie depozyt pojawil sie na koncie + 50 zl.Byla wplata - czas na wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . W zwiazku z tym kilka pytan do Szanownych Forumowiczow: 1.co oznacza okreslenie KOD na formularzu wyplaty z konta ? 2.ile moze isc przelew na moje konto (biorac pod uwage, ze wplata depozytu jeszcze pewnie do nich nie doszla)? 3.czy bezpieczne jest trzymanie kasy u tego buka ? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jesty teraz jakas promocja w Unibet/? ? Jakis kod premii ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 55 |
mam zamiar wypłacić trochę kaski i pytanie: czy adres banku to adres centrali czy moze być oddziału?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
witam ,spotkalo mnie dzis duze rozczarowanie gdyz zablokowali mi konto na unibecie gdyz niby nie doszedl przelew ktory im wyslalem w dniu 14.10 , mam pytanko czy komus zdarzylo sie cos podobnego i ile moze najdluzej isc ten przelew. kase wyslalem przez agencje pko bp i oni twierdza ze wszystko jest w porzadku, numeru nie pomylili, tak wiec co mam teraz zrobic??????? pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Niestety mam to samo , rowniez w dniu 13 pazdziernika dokonalem depozytu przelewem na konto w Kredyt Banku, i do tej pory nie zostal on potwierdzony. Podejrzewam ze to wlasnie Kredyt Bank zawalil sprawe i nie przeslal informacji o przelewach z I sesji eliksiru do Unibetu. Mam nadzieje ze sprawa sie szybko wyjasni i kwoty wplacone przelewem zostana odblokowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w zwiazzku z tym ze w temacie expekt.com nikt nie odpowiedziała na moje pytanie postanowiłem je tutaj napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , myśląc ze tutaj moze uzyskam odp. na takowe pytanko :rolleyes:
cy mozna do jakiegokolwiek buka wpłacic karta visa electron, lub maestro?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Po kolejnym przesłaniu scanu potwierdzenia przelewu na konto w Kredyt Banku udalo sie w koncu potwierdzic moj depozyt i tym samym odblokowac konto. Mam nadzieje ze w przyszlosci usprawnia procedure potwierdzania przelewow bankowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
witam, mi rowniez w koncu udalo sie dojsc gdzie sa moje pieniadze aczkolwiek musialem jechac do banku i wykonac kilkanascie telefonow, a wina byla po stronie unibetu gdyz pieniadze byly na ich rachunku ale ktos je przeoczyl, szkoda ze to ja musialem obdzwonic pol POLSKI, wyslac 3 maile do buka , i prosic tych z MALTY aby laskawie zadzwonili do Kredyt Banku. Tak wiec na przyszlosc podaje numer tel do I odzialu kredyt banku w warszawie i tam mozna sie dowiedziec czy doszly pieniadze na konto Unibetu 022-634-62-40 pozdrawiam trzymajcie sie cieplo
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich. Czy wy wszyscy macie skończone 18 lat, bo ja nie i nie wiem w jaki sposób najlepiej włacić kase do depozytu w unibecie. Za odpowiedzi z góry dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli nie masz 18 lat to nie możesz grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
Witam mam pytanie czy majac konto w multibanku moge grac w unibecie bez najmniejszych problemow??podrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Mam pytanie- czy po wplaceniu depozytu w unibecie mozna po jakims czasie wycofac jego czesc (np. 150 zl)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
jeszcze jedno- jak to wyglada z oferta unibetu- dlaczego w ofercie jest tak malo spotkan (np na dni 4.11 i 5.11 sa tylko 2 spotkania!)??? Jest gdzies spis lig ktore sa w ofercie uninetu? Z gory dzieki za odp! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
wyplacic swoja kase zawsze mozesz.. w necie nie jest tak jak u naziemnych - w pon caly tydzien- ligi pojawiaja sie stopniowo. np. NBA czesto popoludniu lub nawet wieczorem w dniu meczu. lista lig: wejdz w menu unibetu w zakladke 'wynik'. Oferta ubozsza niz profa, drugie ligi tylko najpopularniejsze, egzotycznych krajow typu chorwacja, rosja, meksyk tez nie ma. lepiej rozwiniete tylko ligi skandynawskie, zaklady typu under/over, handicapy...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzis zagladajac do unibetu pojawił sie przycisk Live (moze był i cały czas tego nie jestem pewien) To znaczy ze kolejny buk bedzie mozna robic kase.Oby sie tak mylili jak expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Tez to zauwazylem ale jeszcze nic pod nim nie ma...poczekajmy.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Tez wam dzis ten Unibet tak tragicznie chodzi, przeciez mnie zaraz krew zaleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 10 minut czekam zeby potwierdzic zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka