Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#40947 03/12/2003 02:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Nie musisz ich o niczym zawiadamiać, a zakłady możesz postawić 3 po 100 zł jak i 100 po 3 zł, zależy od Ciebie

Bonus: Unibet
#40948 03/12/2003 02:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
ok dzieki stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#40949 03/12/2003 04:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
czy ekarta dziala bez zadnych problemow w unibecie,tak jak to bylo kiedys? czy unibet pobiera jakies prowizje za przelew wygranych na konto bankowe? czy mozliwy jest zwrot na karte depozytu razem z wygrana?

#40950 03/12/2003 14:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]czy ekarta dziala bez zadnych problemow w unibecie,tak jak to bylo kiedys? czy unibet pobiera jakies prowizje za przelew wygranych na konto bankowe? czy mozliwy jest zwrot na karte depozytu razem z wygrana?[/qb]
Witam!
Żadnych prowizji nie sciagaja jesli przelewem bankowym wyplacasz... Logiczne jest, ze jak cos ugrasz to mozesz wygrana razem z depozytem wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40951 03/12/2003 19:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]czy ekarta dziala bez zadnych problemow w unibecie,tak jak to bylo kiedys? czy unibet pobiera jakies prowizje za przelew wygranych na konto bankowe? czy mozliwy jest zwrot na karte depozytu razem z wygrana?[/qb]
1. Jakies 2 miesiace temu dzialala wiec pewnie nadal dziala. Prowizja 2,5% do tego dochodzi jeszcze przeliczenie na funty brytyjskie i spowrotem na zlotowki (jesli masz konto w PLN)
2. Nie (min. 75 PLN)
3. Nie

#40952 03/12/2003 19:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
pare dni temu próbowalem wplacic do unibetu eKarta i odbiło mi formularz z informacja, ze kart Visa Elektron nie akceptuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Byc może cos zle zrobilem...nie wiem, jakby Ci sie udało to daj znać.

#40953 03/12/2003 19:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Mam pytanie w jaki sposób włacić na konto unibetu te 100 zł? Podobnie przelewem jak w przypadku expekta? Poradźcie, bo pewnie chętnych skorzystania z promocji ( do 24 grudnia ) jest wielu. Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#40954 03/12/2003 19:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Duff a jaką masz kartę?

#40955 03/12/2003 20:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No wlasnie czy VE z Inteligo da sie wplacic?

#40956 03/12/2003 20:26
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Oczywiście, że się da.
Co prawda nie da się tego zrobić online, bo Unibet nie akceptuje żadnych Electronów, dlatego że ich bank nie akceptuje (a chcieli wprowadzić taką możliwość).
Można to zrobić na stronie Inteligo, zalogować się i zrobić przelew jednorazowy. Kasa idzie ok. 3 dni.
Jeżeli chcecie dostać te 100 zł promocyjne, to wpłaćcie 100 zł (kosztuje ten przelew 0,99 zł). Nie wiem ile pobierają w przypadku wyższych sum.

#40957 03/12/2003 21:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Do unibetu najlepiej wplacac przelewem. W przypadku kiedy chcemy miec szybko pieniadze na koncie - potwierdzenie przelewu w postaci skanu/screena wysylamy w zalaczniku do maila i po paru minutach pieniadze sa na koncie.

#40958 03/12/2003 21:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]Można to zrobić na stronie Inteligo, zalogować się i zrobić przelew jednorazowy. Kasa idzie ok. 3 dni.[/qb]
Nalezy jednak pamietac aby po zleceniu przelewu zadzownic na infolinie i zglosic ze wyslalismy pieniazki na konto nierezydenta bo w przeciwnym razie bedzie zwrot.

#40959 03/12/2003 21:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Mogby ktos napisac dane ktore trzeba wpisac w poszczegolnych rubrykach jednorazowego przelewu do Uniebetu z Inteligo? Aha i Szakal na jaka infolinie zadzwonic, Inteligo?

#40960 04/12/2003 00:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb](...) Co prawda nie da się tego zrobić online, bo Unibet nie akceptuje żadnych Electronów, dlatego że ich bank nie akceptuje (a chcieli wprowadzić taką możliwość).[/qb]
Przy wpłacaniu kartą Visa Inteligo należy wybierać oznaczenie karty jako VISA, a nie VISA Elecron.

#40961 04/12/2003 00:26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Aha i Szakal na jaka infolinie zadzwonic, Inteligo?[/qb]
Qrwa rosjaaaaaaa stop

#40962 04/12/2003 01:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Szakal wyrazaj sie precyzyjnie- wedlug Ciebie niepotrzebnie sie upewnilem, ze do Inteligo- no to moj blad!
Wplacales Inteligo do Unibetu? Jak tak to czy mogbym sie zglosic na twoje gg z prosba o wyjasnienie pewnych rzeczy? Jezeli ktos inny wplacal to tez bym prosil o pomoc, a nie o przeklenstwa.

#40963 04/12/2003 02:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Nalezy jednak pamietac aby po zleceniu przelewu zadzownic na infolinie i zglosic ze wyslalismy pieniazki na konto nierezydenta bo w przeciwnym razie bedzie zwrot.[/qb]
Ja nigdzie nie dzwoniłem i kasa była na koncie po 3 dniach. Może dlatego że wpłacałem tylko 100 zł (na próbę czy dojdzie).

#40964 05/12/2003 00:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał czyczu:
[qb]Do unibetu najlepiej wplacac przelewem. W przypadku kiedy chcemy miec szybko pieniadze na koncie - potwierdzenie przelewu w postaci skanu/screena wysylamy w zalaczniku do maila i po paru minutach pieniadze sa na koncie.[/qb]
A po ilu minutach jest kasa, bo ja wyslalem maila ze screenem jakies 50 minut temu i zero odezwu i pieniedzy? A chilbym jeszcze dzis miec te pieniadze, bo mam cos do zagrania.

#40965 05/12/2003 01:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Ja jeszcze przewaznie dzwonilem do unibetu zeby odebrali poczte. W tej chwili nie porozmawiasz z polskim operatorem bo dzisiaj byli do 17, ale angielski czynny 24h. Maila z potwierdzeniem wyslij na info@unibet.com jesli chcesz zeby pieniadze doszly teraz, ale zgloszenie wplaty realizuja do 22 wiec nie wiem czy zdazysz.

Pozdr.

#40966 05/12/2003 01:58
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No jak do 22 to juz nie zdarze- 20 minut temu wysalem drugiego maila z zapytaniem, ale oba wysylalem na info-pl@unibet.com , moze zly adres i trzeba na ten co ty podales? A numer telefonu do nich to ten: 00 800 461 12 25 ??

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, alfa, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1