|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Nie musisz ich o niczym zawiadamiać, a zakłady możesz postawić 3 po 100 zł jak i 100 po 3 zł, zależy od Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
ok dzieki stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
czy ekarta dziala bez zadnych problemow w unibecie,tak jak to bylo kiedys? czy unibet pobiera jakies prowizje za przelew wygranych na konto bankowe? czy mozliwy jest zwrot na karte depozytu razem z wygrana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał geese: [qb]czy ekarta dziala bez zadnych problemow w unibecie,tak jak to bylo kiedys? czy unibet pobiera jakies prowizje za przelew wygranych na konto bankowe? czy mozliwy jest zwrot na karte depozytu razem z wygrana?[/qb] Witam! Żadnych prowizji nie sciagaja jesli przelewem bankowym wyplacasz... Logiczne jest, ze jak cos ugrasz to mozesz wygrana razem z depozytem wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał geese: [qb]czy ekarta dziala bez zadnych problemow w unibecie,tak jak to bylo kiedys? czy unibet pobiera jakies prowizje za przelew wygranych na konto bankowe? czy mozliwy jest zwrot na karte depozytu razem z wygrana?[/qb] 1. Jakies 2 miesiace temu dzialala wiec pewnie nadal dziala. Prowizja 2,5% do tego dochodzi jeszcze przeliczenie na funty brytyjskie i spowrotem na zlotowki (jesli masz konto w PLN) 2. Nie (min. 75 PLN) 3. Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
pare dni temu próbowalem wplacic do unibetu eKarta i odbiło mi formularz z informacja, ze kart Visa Elektron nie akceptuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Byc może cos zle zrobilem...nie wiem, jakby Ci sie udało to daj znać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Mam pytanie w jaki sposób włacić na konto unibetu te 100 zł? Podobnie przelewem jak w przypadku expekta? Poradźcie, bo pewnie chętnych skorzystania z promocji ( do 24 grudnia ) jest wielu. Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No wlasnie czy VE z Inteligo da sie wplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oczywiście, że się da. Co prawda nie da się tego zrobić online, bo Unibet nie akceptuje żadnych Electronów, dlatego że ich bank nie akceptuje (a chcieli wprowadzić taką możliwość). Można to zrobić na stronie Inteligo, zalogować się i zrobić przelew jednorazowy. Kasa idzie ok. 3 dni. Jeżeli chcecie dostać te 100 zł promocyjne, to wpłaćcie 100 zł (kosztuje ten przelew 0,99 zł). Nie wiem ile pobierają w przypadku wyższych sum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Do unibetu najlepiej wplacac przelewem. W przypadku kiedy chcemy miec szybko pieniadze na koncie - potwierdzenie przelewu w postaci skanu/screena wysylamy w zalaczniku do maila i po paru minutach pieniadze sa na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]Można to zrobić na stronie Inteligo, zalogować się i zrobić przelew jednorazowy. Kasa idzie ok. 3 dni.[/qb] Nalezy jednak pamietac aby po zleceniu przelewu zadzownic na infolinie i zglosic ze wyslalismy pieniazki na konto nierezydenta bo w przeciwnym razie bedzie zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Mogby ktos napisac dane ktore trzeba wpisac w poszczegolnych rubrykach jednorazowego przelewu do Uniebetu z Inteligo? Aha i Szakal na jaka infolinie zadzwonic, Inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb](...) Co prawda nie da się tego zrobić online, bo Unibet nie akceptuje żadnych Electronów, dlatego że ich bank nie akceptuje (a chcieli wprowadzić taką możliwość).[/qb] Przy wpłacaniu kartą Visa Inteligo należy wybierać oznaczenie karty jako VISA, a nie VISA Elecron.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Aha i Szakal na jaka infolinie zadzwonic, Inteligo?[/qb] Qrwa rosjaaaaaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Szakal wyrazaj sie precyzyjnie- wedlug Ciebie niepotrzebnie sie upewnilem, ze do Inteligo- no to moj blad! Wplacales Inteligo do Unibetu? Jak tak to czy mogbym sie zglosic na twoje gg z prosba o wyjasnienie pewnych rzeczy? Jezeli ktos inny wplacal to tez bym prosil o pomoc, a nie o przeklenstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Nalezy jednak pamietac aby po zleceniu przelewu zadzownic na infolinie i zglosic ze wyslalismy pieniazki na konto nierezydenta bo w przeciwnym razie bedzie zwrot.[/qb] Ja nigdzie nie dzwoniłem i kasa była na koncie po 3 dniach. Może dlatego że wpłacałem tylko 100 zł (na próbę czy dojdzie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał czyczu: [qb]Do unibetu najlepiej wplacac przelewem. W przypadku kiedy chcemy miec szybko pieniadze na koncie - potwierdzenie przelewu w postaci skanu/screena wysylamy w zalaczniku do maila i po paru minutach pieniadze sa na koncie.[/qb] A po ilu minutach jest kasa, bo ja wyslalem maila ze screenem jakies 50 minut temu i zero odezwu i pieniedzy? A chilbym jeszcze dzis miec te pieniadze, bo mam cos do zagrania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Ja jeszcze przewaznie dzwonilem do unibetu zeby odebrali poczte. W tej chwili nie porozmawiasz z polskim operatorem bo dzisiaj byli do 17, ale angielski czynny 24h. Maila z potwierdzeniem wyslij na info@unibet.com jesli chcesz zeby pieniadze doszly teraz, ale zgloszenie wplaty realizuja do 22 wiec nie wiem czy zdazysz. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No jak do 22 to juz nie zdarze- 20 minut temu wysalem drugiego maila z zapytaniem, ale oba wysylalem na info-pl@unibet.com , moze zly adres i trzeba na ten co ty podales? A numer telefonu do nich to ten: 00 800 461 12 25 ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka