Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#4097117 01/09/2010 14:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
kosz

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
nieźle wyglada handi -22.5 na chorwatów z arabami, jezeli iran w pewnym momencie mial 20pkt z nimi to tym bardziej chorwaci powinni ich pojechac tym bardziej po przegranej ze Słoweńcami

Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Mi się dziś widzi Litwa po 1.9 oraz Słowenia po 2.3

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Fajny mecz Iran - USA coś mi się wydaje że to już wykracza poza sport oby się tylko nie pobili na boisku. handi + 40 ( i dużo i mało )

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by elemele
Mi się dziś widzi Litwa po 1.9 oraz Słowenia po 2.3
a mi Litwa się nie widzi,po wczorajszej wojnie z Hiszpanią zobaczysz,że dziś może przyjśc kryzys ,swoją drogą czy wczoraj trochę nie poświętowali

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Panowie oglądął ktoś wczoraj Chinczyków ?? jak grali ?? bo dzisiaj z Rosją a na ruskich tylko kurs 1.30 , ja wczoraj widziałem kacapów i powiem Wam że wg mnie to była tragedia, oni nie potrafili odskoczyć słabo grającym murzynkom, baaaardzo długie akcje ruskich niejednokrotnie wymuszone rzuty pod koniec czasu, brak pomyślunku, właściwie gdyby nie mieli takiej przewagi wzrostowej na tablicach to cienko by to wyglądało

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by dragon
Panowie oglądął ktoś wczoraj Chinczyków ?? jak grali ?? bo dzisiaj z Rosją a na ruskich tylko kurs 1.30 , ja wczoraj widziałem kacapów i powiem Wam że wg mnie to była tragedia, oni nie potrafili odskoczyć słabo grającym murzynkom, baaaardzo długie akcje ruskich niejednokrotnie wymuszone rzuty pod koniec czasu, brak pomyślunku, właściwie gdyby nie mieli takiej przewagi wzrostowej na tablicach to cienko by to wyglądało
ja widziałem,powiem ci Kacapy będę dziś mocno bronic,i będzie to spotkanie underowe,linia dosyc wysoka jak na mecz kacapów,jakby Ruscy poszli na szybką koszykówkę to jestem pewien,że dziś by polegli dlatego lepszym typem będzie underek

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
a z handi dziś widzę słabych Hiszpanów,po wczorajszej kompromitacji(ostatnia kwarta) spodziewam się,że dziś zleją rywali

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Panowie co sadzicie o Chinczykach z handi +7.5 ?? Jak widzicie te mecze, ktore rozpoczynaja sie o 15-15.30? Cos warte ruszenia?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by mazinho
Panowie co sadzicie o Chinczykach z handi +7.5 ?? Jak widzicie te mecze, ktore rozpoczynaja sie o 15-15.30? Cos warte ruszenia?
pisałem under lepiej mi się widzi,ale Ruscy moim zdaniem nawet mogą dostac w pałę,z tym Wybrzeżem grali jak ostatnie patałachy zero pomysłu na akcje

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Nie zapominajmy ze to ruscy choc zgodze sie zero pomysłu na gre.Przydał by im sie Kirilenko jak i murzynek wtedy pewnie bysmy wszyscy z handi pchali.Zaraz pewnie ktos napisze ze w Chinach nie ma lidera Yao.Cos mi sie wydaje ze Chiny z handi to dobry bet

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
dosc spore zainteresowanie tym meczem na BF jak na kosza, godzina do meczu a tam ponad 65.000 juz, nie wiadomo czy dawni towarzysze broni się nie dogadali w jakis ciekawy sposób, 95% kasy poszło na ruskich ciekawe bo ja naprawdę uważam że po tak niskim kursie to nie warto ich grać bo są słąbi

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
And Blatt announced that he's leaving after this WC because of problems between him and Russian b-ball federation.
Russian team is a mess right now.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
na turcje rośnie :o, mam serbie + brazylie i musze jeszcze dodać mecz bo kursie większym niż 1.10 chciałem Turków ale pewnie najlepsi jak trukoglu i iljaszowa bedą siedziec na ławie a portoryko nie jest takie słabe więc co byście radzili dorzucić

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Jarko moglbys to przetlumaczyc? Nie wiem czemu po glowie mi chodzi zwyciestwo Chińczyków...handi biore z pocalowaniem reki..A jak widzicie wygrana Kanady, która dosc pechowa do tej pory przegrywala z Nowa Zelandia?

Chiny+Kanada ciekawie ten dubelek wyglada

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Panowie warto ruszyć Niemców z handi z Angolą?
Serbia da radę z Australią?
Kangury zaskoczyły mnie wynikami. Serbia gra już dzisiaj w pełnym składzie?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Blatt oglosil ze po MS przestaje byc trenerem Rosji bo sa klopoty z federacja inny news byl ze Rosja niezrobila dzis treningu rano ogolnie panuje balagan u ruskich

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
tego drugiego newsa to nie umiem znaleźć

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
news from russian internet portal: Russia coach D. Blatt canceled team's today training, which was planned at 10:15 local time.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
No to Chińczyków gramy czysty win?Chiny w sumie nie prezentowały się źle, widac u nich potencjał, może dziś juz ten potencjał eksploduje:)

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1