|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
nieźle wyglada handi -22.5 na chorwatów z arabami, jezeli iran w pewnym momencie mial 20pkt z nimi to tym bardziej chorwaci powinni ich pojechac tym bardziej po przegranej ze Słoweńcami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Mi się dziś widzi Litwa po 1.9 oraz Słowenia po 2.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Fajny mecz Iran - USA coś mi się wydaje że to już wykracza poza sport oby się tylko nie pobili na boisku. handi + 40 ( i dużo i mało )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Mi się dziś widzi Litwa po 1.9 oraz Słowenia po 2.3 a mi Litwa się nie widzi,po wczorajszej wojnie z Hiszpanią zobaczysz,że dziś może przyjśc kryzys ,swoją drogą czy wczoraj trochę nie poświętowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Panowie oglądął ktoś wczoraj Chinczyków ?? jak grali ?? bo dzisiaj z Rosją a na ruskich tylko kurs 1.30 , ja wczoraj widziałem kacapów i powiem Wam że wg mnie to była tragedia, oni nie potrafili odskoczyć słabo grającym murzynkom, baaaardzo długie akcje ruskich niejednokrotnie wymuszone rzuty pod koniec czasu, brak pomyślunku, właściwie gdyby nie mieli takiej przewagi wzrostowej na tablicach to cienko by to wyglądało
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Panowie oglądął ktoś wczoraj Chinczyków ?? jak grali ?? bo dzisiaj z Rosją a na ruskich tylko kurs 1.30 , ja wczoraj widziałem kacapów i powiem Wam że wg mnie to była tragedia, oni nie potrafili odskoczyć słabo grającym murzynkom, baaaardzo długie akcje ruskich niejednokrotnie wymuszone rzuty pod koniec czasu, brak pomyślunku, właściwie gdyby nie mieli takiej przewagi wzrostowej na tablicach to cienko by to wyglądało ja widziałem,powiem ci Kacapy będę dziś mocno bronic,i będzie to spotkanie underowe,linia dosyc wysoka jak na mecz kacapów,jakby Ruscy poszli na szybką koszykówkę to jestem pewien,że dziś by polegli dlatego lepszym typem będzie underek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
a z handi dziś widzę słabych Hiszpanów,po wczorajszej kompromitacji(ostatnia kwarta) spodziewam się,że dziś zleją rywali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Panowie co sadzicie o Chinczykach z handi +7.5 ?? Jak widzicie te mecze, ktore rozpoczynaja sie o 15-15.30? Cos warte ruszenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Panowie co sadzicie o Chinczykach z handi +7.5 ?? Jak widzicie te mecze, ktore rozpoczynaja sie o 15-15.30? Cos warte ruszenia? pisałem under lepiej mi się widzi,ale Ruscy moim zdaniem nawet mogą dostac w pałę,z tym Wybrzeżem grali jak ostatnie patałachy zero pomysłu na akcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Nie zapominajmy ze to ruscy choc zgodze sie zero pomysłu na gre.Przydał by im sie Kirilenko jak i murzynek wtedy pewnie bysmy wszyscy z handi pchali.Zaraz pewnie ktos napisze ze w Chinach nie ma lidera Yao.Cos mi sie wydaje ze Chiny z handi to dobry bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
dosc spore zainteresowanie tym meczem na BF jak na kosza, godzina do meczu a tam ponad 65.000 juz, nie wiadomo czy dawni towarzysze broni się nie dogadali w jakis ciekawy sposób, 95% kasy poszło na ruskich ciekawe bo ja naprawdę uważam że po tak niskim kursie to nie warto ich grać bo są słąbi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
And Blatt announced that he's leaving after this WC because of problems between him and Russian b-ball federation. Russian team is a mess right now.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
na turcje rośnie :o, mam serbie + brazylie i musze jeszcze dodać mecz bo kursie większym niż 1.10 chciałem Turków ale pewnie najlepsi jak trukoglu i iljaszowa bedą siedziec na ławie a portoryko nie jest takie słabe więc co byście radzili dorzucić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Jarko moglbys to przetlumaczyc? Nie wiem czemu po glowie mi chodzi zwyciestwo Chińczyków...handi biore z pocalowaniem reki..A jak widzicie wygrana Kanady, która dosc pechowa do tej pory przegrywala z Nowa Zelandia?
Chiny+Kanada ciekawie ten dubelek wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Panowie warto ruszyć Niemców z handi z Angolą? Serbia da radę z Australią? Kangury zaskoczyły mnie wynikami. Serbia gra już dzisiaj w pełnym składzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Blatt oglosil ze po MS przestaje byc trenerem Rosji bo sa klopoty z federacja inny news byl ze Rosja niezrobila dzis treningu rano ogolnie panuje balagan u ruskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
tego drugiego newsa to nie umiem znaleźć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
news from russian internet portal: Russia coach D. Blatt canceled team's today training, which was planned at 10:15 local time.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
No to Chińczyków gramy czysty win?Chiny w sumie nie prezentowały się źle, widac u nich potencjał, może dziś juz ten potencjał eksploduje:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|