|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Śląsk - Legia
Do Wrocławia, na mecz ze Śląskiem pojechał Choto. A to trochę zmienia sytuacje. Przymierzałem się do zagrania, że obie drużyny strzelą. Iwański (a może Skorża) mówił, że chcą szybko strzelić bramkę i kontrolować grę. Jeśli dobrze rozumiem, to zadowoli ich wygrana jedną bramką. I tu widzę trzy zakłady:
Śląsk - Legia X2 (1.38) Śląsk - Legia (HCP 1:0) X (4.0) Śląsk - Legia under 2.5 (1.55)
Ale to tak bardziej sercem niż rozumem. Analiza z dzialu pilkarskiego  Nie ważne jaka, ważne że wszystkie trzy opcje trafione. Kogo to obchodzi? Kazdy mecz tak moge Ci rozpisac i akurat trafic correct score 1-0 lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
niech najpierw wyjasnia TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadł człowiek mały, kłótliwy, przeciętny prezydent, zaściankowy, ksenofobiczny, mierny polityk, autor slow: spieprzaj dziadu', małpa w czerwonym', ja panią załatwię', nieznający za to słów refrenu hymnu Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy, prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym W trumnie ze Smoleńska przywieziono wybitnego męża stanu', patriotę', bohatera narodowego', ojca narodu', największego Polaka', równego królom' . Ja sie pytam, kto podmienił zwłoki?! I gdzie jest ciało Kaczyńskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Zastanawiam się z czego oni tak naprawde mieli polewke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627 |
Przegladajac oferte na jutro stwierdzilem, iz nie robi ona szalu. P.S - Nie stąd, ale uznałem że warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
ej ale swoja droga to portugalia lubi takie wyniki. pamietacie 2:2 z lichtenszteinem pare lat temu?  pamiętam kurs 1,05na portugalie był ,przez ten mecz miałem dłuższy rozbrat z bukmacherką  bez przesady 1.05 na portugalie u siebie z lichtenszteinem? 1.01 to max! a min.? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
a że popaprane lewactwo chce Kościół zniszczyć jest wiadome od dawna, podobnie jak i PiSu Kościoła nie uda wam się zniszczyć, no chyba że wszystkich wymordujecie tak jak zamordowaliście Lecha Kaczyńskiego i wielu patriotów 10 kwietnia Oficjalnie ogłaszam Cytat roku 2010 forum mecz.pl. Autor znany chyba wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a że popaprane lewactwo chce Kościół zniszczyć jest wiadome od dawna, podobnie jak i PiSu Kościoła nie uda wam się zniszczyć, no chyba że wszystkich wymordujecie tak jak zamordowaliście Lecha Kaczyńskiego i wielu patriotów 10 kwietnia Oficjalnie ogłaszam Cytat roku 2010 forum mecz.pl. Autor znany chyba wszystkim aczkolwiek do końca roku jeszcze daleko dlatego podejrzewam,że On Sam Siebie przebije jesio kilka razy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
O mało nie spadłem z krzesła:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
A Wlosi maja jakis cel zeby dzisiaj przegrac z Niemcami?. Nie chce mi sie w te glupie tabele patrzyc. termii ja zajrze w te tabele jak wróce z pracy koło 20 stej to ci na priva odpowiem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
jak myslicie, jakie kursy wystawia na Fed-Rudy ? 1.4 - 1.45 Dziwne, że jeszcze oferty pracy z bahu nie dostałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
[video:youtube][quote=McDziarz]Podzielam opinię że Lech gra wyrachowanie , słaba postawa w lidze to zasłona dymna dla rywali w Europie. Myślę że specjalnie grają na 20-30% swoich możliwości w lidze tak żeby uśpić czujność europejskich rywali. [/video] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633 |
Ponawiam pytanie Tu są starzy wyjadacze , wiec kieruje do was pytanie ... Czy ktoś kilka razy kasowal i przywracał konto w bet365 i czy chętnie przywracają konto w takich sytuacjach ?> Co oznacza sytuacja , że ktoś jest wykluczony z wszelkich bonusów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Ponawiam pytanie Tu są starzy wyjadacze , wiec kieruje do was pytanie ... Czy ktoś kilka razy kasowal i przywracał konto w bet365 i czy chętnie przywracają konto w takich sytuacjach ?> Co oznacza sytuacja , że ktoś jest wykluczony z wszelkich bonusów ? tez mialem z tego ubaw na quasi niedlugo ludzie beda wchodzic na forum z pytaniami "co to znaczy ze zakład został rozsrzygnmiety jako przegrany"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
ja pier.... jak patrze na bramki Bayernu to mysle, ze Bog jest Niemcem  dobre : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Treść tekstu normalna.Tylko sęk w tym że Panowie zagrali 70 - 68 w gemach i to jest teraz dobre.Kto by pomyślał ? Sam Hiczkok by tego nie zrobił.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Barca handi na farcie + barca czyste konto mega iziiii  nooo to moze wreszcie oddasz mi pieniadze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|