Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by lucio76
Originally Posted by codi
Originally Posted by MarcoviaMarki
Śląsk - Legia

Do Wrocławia, na mecz ze Śląskiem pojechał Choto. A to trochę zmienia sytuacje. Przymierzałem się do zagrania, że obie drużyny strzelą. Iwański (a może Skorża) mówił, że chcą szybko strzelić bramkę i kontrolować grę. Jeśli dobrze rozumiem, to zadowoli ich wygrana jedną bramką. I tu widzę trzy zakłady:

Śląsk - Legia X2 (1.38)
Śląsk - Legia (HCP 1:0) X (4.0)
Śląsk - Legia under 2.5 (1.55)

Ale to tak bardziej sercem niż rozumem.

Analiza z dzialu pilkarskiego laugh

Nie ważne jaka, ważne że wszystkie trzy opcje trafione.

Kogo to obchodzi? Kazdy mecz tak moge Ci rozpisac i akurat trafic correct score 1-0 lol

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
niech najpierw wyjasnia TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadł człowiek mały, kłótliwy, przeciętny prezydent, zaściankowy, ksenofobiczny, mierny polityk, autor slow: spieprzaj dziadu', małpa w czerwonym', ja panią załatwię', nieznający za to słów refrenu hymnu Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy, prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym
W trumnie ze Smoleńska przywieziono wybitnego męża stanu', patriotę', bohatera narodowego', ojca narodu', największego Polaka', równego królom' .
Ja sie pytam, kto podmienił zwłoki?! I gdzie jest ciało Kaczyńskiego

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438

Zastanawiam się z czego oni tak naprawde mieli polewke grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Aronek

Zastanawiam się z czego oni tak naprawde mieli polewke grin

grin

Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
Originally Posted by Kostek
Przegladajac oferte na jutro stwierdzilem, iz nie robi ona szalu.

P.S - Nie stąd, ale uznałem że warto.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by huge
Originally Posted by eroll
Originally Posted by huge
ej ale swoja droga to portugalia lubi takie wyniki. pamietacie 2:2 z lichtenszteinem pare lat temu? laugh

pamiętam kurs 1,05na portugalie był ,przez ten mecz miałem dłuższy rozbrat z bukmacherką grin
bez przesady 1.05 na portugalie u siebie z lichtenszteinem? 1.01 to max!
a min.? wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Quote
a że popaprane lewactwo chce Kościół zniszczyć jest wiadome od dawna, podobnie jak i PiSu Kościoła nie uda wam się zniszczyć, no chyba że wszystkich wymordujecie tak jak zamordowaliście Lecha Kaczyńskiego i wielu patriotów 10 kwietnia

Oficjalnie ogłaszam Cytat roku 2010 forum mecz.pl.

Autor znany chyba wszystkim

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Ludwiczek
Quote
a że popaprane lewactwo chce Kościół zniszczyć jest wiadome od dawna, podobnie jak i PiSu Kościoła nie uda wam się zniszczyć, no chyba że wszystkich wymordujecie tak jak zamordowaliście Lecha Kaczyńskiego i wielu patriotów 10 kwietnia

Oficjalnie ogłaszam Cytat roku 2010 forum mecz.pl.

Autor znany chyba wszystkim
piwo

aczkolwiek do końca roku jeszcze daleko dlatego podejrzewam,że On Sam Siebie przebije jesio kilka razy grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
O mało nie spadłem z krzesła:

Originally Posted by AlexDelPiero
malpka jak sie wykoleila laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by domo
Originally Posted by termii
A Wlosi maja jakis cel zeby dzisiaj przegrac z Niemcami?. Nie chce mi sie w te glupie tabele patrzyc.
termii ja zajrze w te tabele jak wróce z pracy koło 20 stej to ci na priva odpowiem..

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by karuzel1122
Originally Posted by Wojtas_
jak myslicie, jakie kursy wystawia na Fed-Rudy ?

1.4 - 1.45

Dziwne, że jeszcze oferty pracy z bahu nie dostałeś.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
[video:youtube][quote=McDziarz]Podzielam opinię że Lech gra wyrachowanie , słaba postawa w lidze to zasłona dymna dla rywali w Europie. Myślę że specjalnie grają na 20-30% swoich możliwości w lidze tak żeby uśpić czujność europejskich rywali. [/video]

laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by karuzel1122
Ponawiam pytanie
Tu są starzy wyjadacze , wiec kieruje do was pytanie ...
Czy ktoś kilka razy kasowal i przywracał konto w bet365 i czy chętnie przywracają konto w takich sytuacjach ?>
Co oznacza sytuacja , że ktoś jest wykluczony z wszelkich bonusów ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by karuzel1122
Ponawiam pytanie
Tu są starzy wyjadacze , wiec kieruje do was pytanie ...
Czy ktoś kilka razy kasowal i przywracał konto w bet365 i czy chętnie przywracają konto w takich sytuacjach ?>
Co oznacza sytuacja , że ktoś jest wykluczony z wszelkich bonusów ?
tez mialem z tego ubaw na quasi

niedlugo ludzie beda wchodzic na forum z pytaniami "co to znaczy ze zakład został rozsrzygnmiety jako przegrany"

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Originally Posted by Stelmach
ja pier.... jak patrze na bramki Bayernu to mysle, ze Bog jest Niemcem


laugh dobre : )

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by mura
Originally Posted by Goget
Originally Posted by tyson
czekam do 15-15 w meczu mahuta i zaczynam grac progresje na przełamanie

qrwa , to je dobre laugh

laugh laugh laugh przegladam sobie stare tematy i jak dla mnie to jest tekst roku piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Zgadzam sie, nic tego tekstu nie przebije laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by mura
Originally Posted by Goget
Originally Posted by tyson
czekam do 15-15 w meczu mahuta i zaczynam grac progresje na przełamanie

qrwa , to je dobre laugh

laugh laugh laugh przegladam sobie stare tematy i jak dla mnie to jest tekst roku piwo

Treść tekstu normalna.Tylko sęk w tym że Panowie zagrali 70 - 68 w gemach i to jest teraz dobre.Kto by pomyślał ? Sam Hiczkok by tego nie zrobił.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by zxp
Originally Posted by P!T3R
Barca handi na farcie + barca czyste konto mega iziiii piwo


nooo to moze wreszcie oddasz mi pieniadze


laugh

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,391 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1