Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: May 2010
Posty: 654
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 654
Originally Posted by deker84
Francja -15 HT
zero koncepcji na gre, a szczyt wsystkiego to ze Diaw bierze sie za rozgrywanie laugh ciezko bedzie o +10.5 bardzo ciezko
LOL szczyt wszystkiego ? przecież Diaw znany jest z tego że potrafi dobrze podawać

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by bynio
Originally Posted by maaajo
Co sądzicie o Francji z hc +17,5?

Dobry typ
Francja gorzej zagrać juz nie może. Wydaje mi się ze Turcja wygra cos w okolicach 10 pkt

+17,5 mozna sprobowac....

Turcy wiedza, ze kazdy nastepny mecz bedzie ciezszy , a sily trzeba oszczedzac...

watpie, aby francuzi wymyslili konsturktywne akcje w ataku, wiec Turcy powinni kontrolowac wynik meczu na pograniczu 10-15 pts

Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
Witam, ile punktów ma na koncie Turkoglu?

Dołączył: May 2010
Posty: 654
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 654
Originally Posted by bynio
Originally Posted by maaajo
Co sądzicie o Francji z hc +17,5?

Dobry typ
Francja gorzej zagrać juz nie może. Wydaje mi się ze Turcja wygra cos w okolicach 10 pkt
to samo mówiły osoby co stawiały na australie dzisiaj w połowie laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Originally Posted by bynio
Originally Posted by maaajo
Co sądzicie o Francji z hc +17,5?

Dobry typ
Francja gorzej zagrać juz nie może. Wydaje mi się ze Turcja wygra cos w okolicach 10 pkt

uwazasz ze ten wynik to przypadek? Francja nie ma jak rozbic obrony Turcji, policz ile pkt rzucili po wolnych, do tego 2-3 takie szczesliwe rzuty rowno z syrena przez rece. JEzeli cos tu sie bedzie dzialo to przewaga bedzie rosla. Nie ma przeslanek ku temu zeby cos sie mialo zmienic na rzecz Francji

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by Rydalt
Originally Posted by bynio
Originally Posted by maaajo
Co sądzicie o Francji z hc +17,5?

Dobry typ
Francja gorzej zagrać juz nie może. Wydaje mi się ze Turcja wygra cos w okolicach 10 pkt
to samo mówiły osoby co stawiały na australie dzisiaj w połowie laugh

Turcy sa zmotywowani za kompletna porazke na ME u NAS , wiec mysle, ze rozegraja to rozsadanie...

Wiec wszystko zalezy od Frankow, czy zaczna gonic , czy odpuszcza...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
P.S.

Turkoglu 21 points, pisalem, ze dzis bedzie jego dobry mecz wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
-21 laugh papa

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Turkoglu on fire wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Originally Posted by Rydalt
Originally Posted by deker84
Francja -15 HT
zero koncepcji na gre, a szczyt wsystkiego to ze Diaw bierze sie za rozgrywanie laugh ciezko bedzie o +10.5 bardzo ciezko
LOL szczyt wszystkiego ? przecież Diaw znany jest z tego że potrafi dobrze podawać
chyba jak na konsoli gra

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Odpuscic mozna jak sie posiada argumenty zeby powalczyc;)

To tak jakby Golota powiedzial ze odpuscil Adamkowi

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Originally Posted by deker84
Originally Posted by Rydalt
Originally Posted by deker84
Francja -15 HT
zero koncepcji na gre, a szczyt wsystkiego to ze Diaw bierze sie za rozgrywanie laugh ciezko bedzie o +10.5 bardzo ciezko
LOL szczyt wszystkiego ? przecież Diaw znany jest z tego że potrafi dobrze podawać
chyba jak na konsoli gra

no tak, srednia w nba ponad 4 asysty na mecz z kariery to przypadek

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by Mak0ss
Odpuscic mozna jak sie posiada argumenty zeby powalczyc;)

To tak jakby Golota powiedzial ze odpuscil Adamkowi

12 lat temu Andrew byl w szczytowej formie, a Adamek do dzis nie nauczyl sie tak szybko uciekac, jak Andrew wtedy celnie trafial wink

Turkoglu miazdzy blush

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
i pierwszy niesportowy, over mozna ksiegowac wink (powoli) smile

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by bodescu_wampir
i pierwszy niesportowy, over mozna ksiegowac wink (powoli) smile
jak beda trafiali wolne frown

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Tur o74,5 i Fra u65,5 boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by cybi
Originally Posted by bodescu_wampir
i pierwszy niesportowy, over mozna ksiegowac wink (powoli) smile
jak beda trafiali wolne frown

94 pts, czyli jeszcze 45 pts wink

na ponad 14 minut calkiem niezle to wyglada wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
hmm Francja +29.5 aż tak źle być może?

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by Mak0ss
Tur o74,5 i Fra u65,5 boks
turcaj izzi a francja z ta gra to nie wyjdzie z 60

Dołączył: Aug 2009
Posty: 32
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 32
jaki czas?

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker, JelineK), 2,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1