|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
Francja -15 HT zero koncepcji na gre, a szczyt wsystkiego to ze Diaw bierze sie za rozgrywanie  ciezko bedzie o +10.5 bardzo ciezko LOL szczyt wszystkiego ? przecież Diaw znany jest z tego że potrafi dobrze podawać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Co sądzicie o Francji z hc +17,5? Dobry typ Francja gorzej zagrać juz nie może. Wydaje mi się ze Turcja wygra cos w okolicach 10 pkt +17,5 mozna sprobowac.... Turcy wiedza, ze kazdy nastepny mecz bedzie ciezszy , a sily trzeba oszczedzac... watpie, aby francuzi wymyslili konsturktywne akcje w ataku, wiec Turcy powinni kontrolowac wynik meczu na pograniczu 10-15 pts
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423 |
Witam, ile punktów ma na koncie Turkoglu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
Co sądzicie o Francji z hc +17,5? Dobry typ Francja gorzej zagrać juz nie może. Wydaje mi się ze Turcja wygra cos w okolicach 10 pkt to samo mówiły osoby co stawiały na australie dzisiaj w połowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Co sądzicie o Francji z hc +17,5? Dobry typ Francja gorzej zagrać juz nie może. Wydaje mi się ze Turcja wygra cos w okolicach 10 pkt uwazasz ze ten wynik to przypadek? Francja nie ma jak rozbic obrony Turcji, policz ile pkt rzucili po wolnych, do tego 2-3 takie szczesliwe rzuty rowno z syrena przez rece. JEzeli cos tu sie bedzie dzialo to przewaga bedzie rosla. Nie ma przeslanek ku temu zeby cos sie mialo zmienic na rzecz Francji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Co sądzicie o Francji z hc +17,5? Dobry typ Francja gorzej zagrać juz nie może. Wydaje mi się ze Turcja wygra cos w okolicach 10 pkt to samo mówiły osoby co stawiały na australie dzisiaj w połowie  Turcy sa zmotywowani za kompletna porazke na ME u NAS , wiec mysle, ze rozegraja to rozsadanie... Wiec wszystko zalezy od Frankow, czy zaczna gonic , czy odpuszcza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
P.S. Turkoglu 21 points, pisalem, ze dzis bedzie jego dobry mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
-21 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Turkoglu on fire 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
Francja -15 HT zero koncepcji na gre, a szczyt wsystkiego to ze Diaw bierze sie za rozgrywanie  ciezko bedzie o +10.5 bardzo ciezko LOL szczyt wszystkiego ? przecież Diaw znany jest z tego że potrafi dobrze podawać chyba jak na konsoli gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Odpuscic mozna jak sie posiada argumenty zeby powalczyc;)
To tak jakby Golota powiedzial ze odpuscil Adamkowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Francja -15 HT zero koncepcji na gre, a szczyt wsystkiego to ze Diaw bierze sie za rozgrywanie  ciezko bedzie o +10.5 bardzo ciezko LOL szczyt wszystkiego ? przecież Diaw znany jest z tego że potrafi dobrze podawać chyba jak na konsoli gra no tak, srednia w nba ponad 4 asysty na mecz z kariery to przypadek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Odpuscic mozna jak sie posiada argumenty zeby powalczyc;)
To tak jakby Golota powiedzial ze odpuscil Adamkowi 12 lat temu Andrew byl w szczytowej formie, a Adamek do dzis nie nauczyl sie tak szybko uciekac, jak Andrew wtedy celnie trafial  Turkoglu miazdzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
i pierwszy niesportowy, over mozna ksiegowac  (powoli) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
i pierwszy niesportowy, over mozna ksiegowac  (powoli)  jak beda trafiali wolne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Tur o74,5 i Fra u65,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
i pierwszy niesportowy, over mozna ksiegowac  (powoli)  jak beda trafiali wolne  94 pts, czyli jeszcze 45 pts na ponad 14 minut calkiem niezle to wyglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300 |
hmm Francja +29.5 aż tak źle być może?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Tur o74,5 i Fra u65,5  turcaj izzi a francja z ta gra to nie wyjdzie z 60
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2009
Posty: 32 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|