|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Poniewaz poprzedni temat przekroczyl 200 odpowiedzi otwieram nowy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100 |
probuje przelac kaske z wining-bet do netellera, mam prosble. Czy ktos moze mi powiedziec co mam wpisac: 1 Przy "Custumer ID"- czy chodzi o Id z winning bet czy o ten z netellera? 2 "Neteller Account Email Address"- czy chodzi o mail ktory podawalem w netellerze? 3 "CPC PIN Number" - ...? troche sie w tym pogubilem. Jezeli ktos wie to prosze o pomoc! Z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Nie wiem Conrad czy interweniowales jakos w tej sprawie, ale stronka na razie chodzi. Pan David Kahane juz dzwonil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100 |
Jak lepiej wplacać pieniądze do netellera z mBanku? Przelewem czy kartą? Ile to trwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Jak da radę to akrtą bo najszybciej!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Dzisiaj wyslalem skan paszportu ...kiedy moge sie spodziewac aktywacji konta ? Czy jest wogole taka mozliwosc aby wyplacic kase z buka na nettler (konto na nettlerze innej osoby)? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Inspirator: [qb]Dzisiaj wyslalem skan paszportu ...kiedy moge sie spodziewac aktywacji konta ?[/qb] Az zadzownia wtedy proces przyznania kontu statusu 'Certyfikowane' zostaje ukonczony. Ja wyslalem im paszport pozniej rachunek chciwli i do tej pory ciagle przysylaja mi mejle zebym podal kiedy najlepiej maja zadzwonic. A ja im tlumaczytlem ze netellera potrzebuje tylko na jedna transakcje i nie kce miec autoryzowanego a oni na hama dalej wysylaja mi mejle. I dodalem ich do spam listy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A konto dziala jako niecertyfikowane i dalej transfery moge dokonywac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Inspirator, nie można wypłacać z buka na inne konto w Netellerze. Wypłata musi być na Twoje konto.
Możesz natomiast w Netellerze dokonać wewnętrznego przelewu na konto znajomego, ale to kosztuje 1.95% jeśli się nie mylę.
Szakal, a może warto odebrać telefon, powiedzieć dwa razy "Yes" oraz "Neteller", i wtedy konto będzie raz i na zawsze certyfikowane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374 |
Czemu nikt nie pisze, że Neteller udostępnia kartę debetową Maestro poprzez którą można mieć cały czas dostęp do swojej kasy. Z tego co mi piszą w mejlach to to wygląda bardzo pięknie, konto w Stanach, wypłaty z bankomatu w Polsce, Urząd Skarbowy nie ma pojęcia o moich dodatkowych dochodach z buków i kasyn. Czy może nie jest aż tak pięknie. Ma ktoś może jakieś praktyczne wiadomości o tym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
A czemu Ty sie troche nie wysilisz i nie poszukasz tylko 2 razy ten sam wątek wrzucasz!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9 |
Slyszalem ze sa problemy z ta karta w Polsce. Karta oczywiscie przychodzi bez problemu. Tylko ze oplaty za nia sa tak duze ze warto sie zastanowic czy ja wyrabiac. Nie gwarantuje ci ze jak ja dostaniesz i pojdziesz do bankomatu to bedzie dzialac. Kumpel dostal i tylko mial przez nia problemy, bo nie dzialala i musial pozniej dzwonic do nich zeby ja uniewaznili. no ale rob jak uwazasz, moze Ci sie poszczesci i zadziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fakt ze to super sprawa jakby dzialala bez problemu bo faktycznie nikt wtedy w Polsce nie wie ile wlasciwie masz kasy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Witam mam pytanko czy ktos wyplacal czekiem kase z Neteller i ile na taki czek czekal czasu? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wypłacać pieniądze z Netellera się chyba nie opłata. Lepiej wpłacić do Gamebookers, obrócić, wypłacić na Moneybookers... i wtedy poprosić o przelew, który kosztuje grosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,187 Likes: 9 |
Tylko ze nie kazdy chce swoja wygrana dalej ryzykowac, jesli ktos chce miec je pewne to jednak lepiej stracic te pare groszy i zamowic czek. Ja osobiscie robilem tak jak Conrad, no ale w GB trzeba ta kasa grac dalej wiec pieniadze sa niepewne, mialem pewne problemy z wyplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ciekawe jak z ta karta, czy dziala czy nie :rolleyes: Uzywa jej ktos z naszego forum?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Wypłacać pieniądze z Netellera się chyba nie opłata. Lepiej wpłacić do Gamebookers, obrócić, wypłacić na Moneybookers... i wtedy poprosić o przelew, który kosztuje grosze.[/qb] Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Tylko ze nie kazdy chce swoja wygrana dalej ryzykowac, jesli ktos chce miec je pewne to jednak lepiej stracic te pare groszy i zamowic czek. Ja osobiscie robilem tak jak Conrad, no ale w GB trzeba ta kasa grac dalej wiec pieniadze sa niepewne, mialem pewne problemy z wyplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ciekawe jak z ta karta, czy dziala czy nie :rolleyes: Uzywa jej ktos z naszego forum?[/qb] No wlasnie ja nie chce ryzykowac dalej i wzialem wyplate czekiem ale czekam juz 2 tygodnie i 1 dzien od daty wyslania ( pytalem kiedy wyslali) i nie wiem czy to normalne czy trzeba sie martwic. Jak ktos wie ile czeka sie na taki czek do Polski to prosze o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Jeśli ktos wpłacał do netellera przelewem bankowym, to niech napisze w jakiej walucie. Czy bank przelicza złotówki na walutę w jakiej mamy konto w neteller, czy inaczej to wygląda? Poza tym jaki tam jest dokładnie adres i co wpisać na blankiecvie przekazu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, wpłacając do GB trzeba te pieniądze niestety obrócić. Rymoholik, czy miałeś problem z wypłatą związany z Moneybookers?
Dinero, jesli idzie to zwykłą pocztą to nie wiem ile się czeka. Jeśli czek idzie z Karaibów to może to trochę potrwać, choć dwa tygodniu to i tak długo.
Donic, wpłacając do Netellera pieniądze płacisz zapewne prowizję we własnym banku, i nie wiadomo czy też nie musisz pokryć prowizję w ich banku. Może lepiej wpłacić do jakiegoś buka (np. Canbet pokrywa koszt przelewu od danej kwoty), pograć, i później wypłacić na Neteller?
Wysyłając przelew musisz określić ze swoim bankiem w jakiej walucie ma być przelew. Złotówek nie mogą wysłać, tak więc waluta zależy od Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]
Dinero, jesli idzie to zwykłą pocztą to nie wiem ile się czeka. Jeśli czek idzie z Karaibów to może to trochę potrwać, choć dwa tygodniu to i tak długo. [/qb] Siedziba i biuro netellera jest w Kanadzie w Calgary,a więc czek też z tamtąd idzie, zapewne powinno to trwać 1-2 tygodnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|