Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#41106 31/01/2003 15:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Poniewaz poprzedni temat przekroczyl 200 odpowiedzi otwieram nowy...

Bonus: Unibet
#41107 31/01/2003 15:26
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Moj IP: 80.48.248.67

#41108 31/01/2003 19:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
probuje przelac kaske z wining-bet do netellera, mam prosble. Czy ktos moze mi powiedziec co mam wpisac:
1 Przy "Custumer ID"- czy chodzi o Id z winning bet czy o ten z netellera?
2 "Neteller Account Email Address"- czy chodzi o mail ktory podawalem w netellerze?
3 "CPC PIN Number" - ...?
troche sie w tym pogubilem.
Jezeli ktos wie to prosze o pomoc!
Z gory dziekuje

#41109 02/02/2003 13:44
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Nie wiem Conrad czy interweniowales jakos w tej sprawie, ale stronka na razie chodzi.
Pan David Kahane juz dzwonil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41110 05/02/2003 03:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
Jak lepiej wplacać pieniądze do netellera z mBanku? Przelewem czy kartą? Ile to trwa?

#41111 05/02/2003 21:30
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Jak da radę to akrtą bo najszybciej!!

#41112 05/02/2003 21:32
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
dzieki Gabriel_f!

#41113 07/02/2003 17:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Dzisiaj wyslalem skan paszportu ...kiedy moge sie spodziewac aktywacji konta ?
Czy jest wogole taka mozliwosc aby wyplacic kase z buka na nettler (konto na nettlerze innej osoby)?
pozdr

#41114 07/02/2003 17:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Dzisiaj wyslalem skan paszportu ...kiedy moge sie spodziewac aktywacji konta ?[/qb]
Az zadzownia wtedy proces przyznania kontu statusu 'Certyfikowane' zostaje ukonczony. Ja wyslalem im paszport pozniej rachunek chciwli i do tej pory ciagle przysylaja mi mejle zebym podal kiedy najlepiej maja zadzwonic. A ja im tlumaczytlem ze netellera potrzebuje tylko na jedna transakcje i nie kce miec autoryzowanego a oni na hama dalej wysylaja mi mejle. I dodalem ich do spam listy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A konto dziala jako niecertyfikowane i dalej transfery moge dokonywac...

#41115 07/02/2003 19:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Inspirator, nie można wypłacać z buka na inne konto w Netellerze. Wypłata musi być na Twoje konto.

Możesz natomiast w Netellerze dokonać wewnętrznego przelewu na konto znajomego, ale to kosztuje 1.95% jeśli się nie mylę.

Szakal, a może warto odebrać telefon, powiedzieć dwa razy "Yes" oraz "Neteller", i wtedy konto będzie raz i na zawsze certyfikowane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41116 13/02/2003 20:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
Czemu nikt nie pisze, że Neteller udostępnia kartę debetową Maestro poprzez którą można mieć cały czas dostęp do swojej kasy. Z tego co mi piszą w mejlach to to wygląda bardzo pięknie, konto w Stanach, wypłaty z bankomatu w Polsce, Urząd Skarbowy nie ma pojęcia o moich dodatkowych dochodach z buków i kasyn. Czy może nie jest aż tak pięknie. Ma ktoś może jakieś praktyczne wiadomości o tym?

#41117 13/02/2003 22:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
A czemu Ty sie troche nie wysilisz i nie poszukasz tylko 2 razy ten sam wątek wrzucasz!

#41118 13/02/2003 22:49
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Slyszalem ze sa problemy z ta karta w Polsce. Karta oczywiscie przychodzi bez problemu. Tylko ze oplaty za nia sa tak duze ze warto sie zastanowic czy ja wyrabiac. Nie gwarantuje ci ze jak ja dostaniesz i pojdziesz do bankomatu to bedzie dzialac. Kumpel dostal i tylko mial przez nia problemy, bo nie dzialala i musial pozniej dzwonic do nich zeby ja uniewaznili.
no ale rob jak uwazasz, moze Ci sie poszczesci i zadziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Fakt ze to super sprawa jakby dzialala bez problemu bo faktycznie nikt wtedy w Polsce nie wie ile wlasciwie masz kasy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#41119 12/03/2003 20:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Witam mam pytanko czy ktos wyplacal czekiem kase z Neteller i ile na taki czek czekal czasu?
Pozdrawiam

#41120 12/03/2003 23:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wypłacać pieniądze z Netellera się chyba nie opłata. Lepiej wpłacić do Gamebookers, obrócić, wypłacić na Moneybookers... i wtedy poprosić o przelew, który kosztuje grosze.

#41121 13/03/2003 00:11
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Tylko ze nie kazdy chce swoja wygrana dalej ryzykowac, jesli ktos chce miec je pewne to jednak lepiej stracic te pare groszy i zamowic czek. Ja osobiscie robilem tak jak Conrad, no ale w GB trzeba ta kasa grac dalej wiec pieniadze sa niepewne, mialem pewne problemy z wyplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ciekawe jak z ta karta, czy dziala czy nie :rolleyes:
Uzywa jej ktos z naszego forum?

#41122 13/03/2003 01:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Wypłacać pieniądze z Netellera się chyba nie opłata. Lepiej wpłacić do Gamebookers, obrócić, wypłacić na Moneybookers... i wtedy poprosić o przelew, który kosztuje grosze.[/qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Tylko ze nie kazdy chce swoja wygrana dalej ryzykowac, jesli ktos chce miec je pewne to jednak lepiej stracic te pare groszy i zamowic czek. Ja osobiscie robilem tak jak Conrad, no ale w GB trzeba ta kasa grac dalej wiec pieniadze sa niepewne, mialem pewne problemy z wyplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ciekawe jak z ta karta, czy dziala czy nie :rolleyes:
Uzywa jej ktos z naszego forum?[/qb]
No wlasnie ja nie chce ryzykowac dalej i wzialem wyplate czekiem ale czekam juz 2 tygodnie i 1 dzien od daty wyslania ( pytalem kiedy wyslali) i nie wiem czy to normalne czy trzeba sie martwic. Jak ktos wie ile czeka sie na taki czek do Polski to prosze o pomoc w tej sprawie.
Pozdrawiam

#41123 13/03/2003 03:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jeśli ktos wpłacał do netellera przelewem bankowym, to niech napisze w jakiej walucie. Czy bank przelicza złotówki na walutę w jakiej mamy konto w neteller, czy inaczej to wygląda? Poza tym jaki tam jest dokładnie adres i co wpisać na blankiecvie przekazu?

#41124 13/03/2003 06:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, wpłacając do GB trzeba te pieniądze niestety obrócić. Rymoholik, czy miałeś problem z wypłatą związany z Moneybookers?

Dinero, jesli idzie to zwykłą pocztą to nie wiem ile się czeka. Jeśli czek idzie z Karaibów to może to trochę potrwać, choć dwa tygodniu to i tak długo.

Donic, wpłacając do Netellera pieniądze płacisz zapewne prowizję we własnym banku, i nie wiadomo czy też nie musisz pokryć prowizję w ich banku. Może lepiej wpłacić do jakiegoś buka (np. Canbet pokrywa koszt przelewu od danej kwoty), pograć, i później wypłacić na Neteller?

Wysyłając przelew musisz określić ze swoim bankiem w jakiej walucie ma być przelew. Złotówek nie mogą wysłać, tak więc waluta zależy od Ciebie.

#41125 13/03/2003 13:53
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]

Dinero, jesli idzie to zwykłą pocztą to nie wiem ile się czeka. Jeśli czek idzie z Karaibów to może to trochę potrwać, choć dwa tygodniu to i tak długo.
[/qb]
Siedziba i biuro netellera jest w Kanadzie w Calgary,a więc czek też z tamtąd idzie, zapewne powinno to trwać 1-2 tygodnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1