|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
Wypłaty z mb są zlecane natychmiast, kiedy kasa pojawi się na koncie to kwestia zaksięgowania przez twój bank. Raczej nie! Bywalo, ze czekalam na wyplaty z MB po 7-10 dni i na pewno nie wynikalo to z faktu, ze PKO BP albo mBank ksiegowalo tydzien przelew przychodzacy. Ja tak samo jak Rossikossi wyplacalam w czartek ok poludnia tyle, ze na mBank, przelew nie doszedl na ostatnie ksiegowanie (od 18.15) w mBanku, a gdyby bylo tak jak mowisz, to powinnam miec juz hajs na koncie, pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Tak nieprofesjonalnego, nierozumnego i ... uzylbym innych epitetow supportu jak MoneyBookers to nie ma. Szkoda slow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
Mam kase na moneybookers i nie moge przelac kasy na karte visa electron. Mam konto w mbanku i nie korzystalem nigdy z tego moneybookers i nie wiem jak sie wyplaca bo jakis problem mi wyskakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Trzeba zweryfikować konto bankowe jednorazowym przelewem (po wejściu w opcję wypłata tam wszytko pisze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Wypłacał ktoś z was w ostatnim czasie na mBank?normalnie dochodzą przelewy w 1-2 dni czy czekaliście dłużej?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
No ja już 2 dzień czekam, ostatnio na 2 dzień miałem kase...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Źle napisałem. Ostatnio miałem na następny dzień, zlecałem przedwczoraj i do dziś nie mam. Licze, że bedzie o 18:30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Wypłacał ktoś z was w ostatnim czasie na mBank?normalnie dochodzą przelewy w 1-2 dni czy czekaliście dłużej? najczesciej jest na drugi dzien po zleceniu czasem ale rzadko na trzeci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
U mnie od wtorku nie doszła kasa na mbank, więc już się niecierpliwię. Zawsze była na drugi dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
to widze, ze nie tylko u mnie problem. miesiac czasu minal i ponowne problemy z przelewami. zaraz do nich pisze o zwrot na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
zavvada na jaki email do nich piszesz i ile się czeka na takie anulowanie przelewu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
najlepiej chyba na [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127 |
hbr tam wchodzisz w kontakt dalej pomoc droga elektroniczna, pozniej wyplaty z konta i wybierasz chyba ostatnia opcje, tam wyskoczy ci formularz i mozna pisac do nich.
ja sobie anulowalem, to mi przyslali meila odnosnie zupelnie innej transakcji, ktora akurat dawno do mnie dotarla. stado baranow tam pracuje, napisalem raz jeszcze i cisza do dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
wiadomo dlaczego teraz tak długo to schodzi?
jest jakaś różnica pomiędzy zleceniem wypłaty na kartę a na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
wiadomo dlaczego teraz tak długo to schodzi?
jest jakaś różnica pomiędzy zleceniem wypłaty na kartę a na konto? na konto niby szybciej dochodzi było 1-2 dni ja wypłacałem dw tygodnie temu na kartę to miałem wieczorem na 3 dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nie ma problemow z wyplatami na konto bankowe, po co siac panike no chyba, ze ktos chce wyplate w piec minut wtedy proponuje podejsc do najblizszego bankomatu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
w ostatnim czasie robilem 7 wyplat wszystkie oprocz jednej byly na drugi dzien od zlecenia ta jedna na trzeci, to sa problemy ?! Dla niektorych jak widac TAK!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Kuerten, jak zlecałem w ostatnim tygodniu też parę wypłat i każda była na 2 dzień. Teraz zleciłem we wtorek i do piątku nie doszła. Po prostu potrzebna jest mi kasa, nie na granie, więc się troche zdenerwowałem, a nie panikę sieję. Więc spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
moja z wtorku doszla w czwartek ale spoko tez czekam na te ze srody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
No to faktycznie nie ma problemow z wyplatami 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|