Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#4120977 12/09/2010 20:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Niebawem wyjeżdżam na kilka dni do Zakopanego i z tym wiążą się moje pytania. Co warto zobaczyć w samym Zakopanym, po jakich szlakach pochodzić, gdzie wejść? Co do szlaków górskich to interesują mnie raczej nie bardzo trudne, bo w górach dawno nie byłem. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
W samym Zakopanem to chyba tyko Krupówki, Gubałówka ew Skocznia laugh
Co do odwiedzin to Kasprowy czy Giewont są klasykami ale tylko na ten pierwszą dotrzesz koleją, no i Morskie Oko, jak z kopyta to Gubałówka na początek na końcu Krupówek, można wyciągiem wcześniej Bandżi tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ma ktos moze jakies namiary na jakies spoko domki do wynajecia w okolicach sylwestra? Wole sie rozjerzec i zabookowac jak najwczesniej.

Mam nadzieje ze autor tematu sie nie obrazi ze wtracam tu swoj watek smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dolina_Pi%C4%99ciu_Staw%C3%B3w_Polskich
--
uważaj na niedźwiedzie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ze szlakow to polecam: Na Nosal, Pod Reglami i do doliny strazynskiej, jak dla mnie iziii peffki a gdy jeszcze slonce swieciii to blush

jak sie bawic to wg mnie kluby tam to kicha, mozna sprobowac Genesis - jak pamietam to klub Iwana i Swierszcza, a kilka lat temu bawili sie tam kolarze na TdP (z panienkami) laugh

do tego jeden dzien na Park Wodny, nawet git + mozliwosc kapieli na zewnatrz

Gubalowka, a i owszem, ale nudno tam jak pogodny nie ma - widoku gor nie obejrzysz, mozna przejsc sie na Butorowy wierch ale nie zawsze kolej czynna

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
ośrodek w Murzasichle polecam cool
niezły widok na góry
z widoku okna kiedyś tam podziwiałem Tatry smile

jeśli szykujesz się na jakieś zwiedzanie zabierz trochę kasa
bo wszystko w górę idzie


oscypki w Zakopcu palce lizać tongue

aż tak dużo do zwiedzania tam nie jest

Morskie Oko cel nr 1 w Zakopcu cool
a później Gubałówka
ostatnia nasza Krokwia laugh



Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
jak Park Wodny to tylko w Slowacji - daleko nie jest, zebrac pare osob i za busa wyjda grosze.

Ten w Zakopcu szalu nie robi, conajwyzej ta slizgawka co wychodzi na dwor.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Bezdomny
ośrodek w Murzasichle polecam cool
niezły widok na góry
z widoku okna kiedyś tam podziwiałem Tatry smile

jaki ośrodek w Murzasichle polecasz? bo ja wlasnie jade tam na święta do 'Giewontu' wink hura są to 3 domy wypoczynkowe jednego wlasciciela, wlasnie Giewont, Angelika i Kasprowy smile

i przy okazji napisz mi jak to sie wymawia grin?

MUR-ZA-ÅšICH-LE?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Ojro
ze szlakow to polecam: Na Nosal, Pod Reglami i do doliny strazynskiej, jak dla mnie iziii peffki a gdy jeszcze slonce swieciii to blush

jak sie bawic to wg mnie kluby tam to kicha, mozna sprobowac Genesis - jak pamietam to klub Iwana i Swierszcza, a kilka lat temu bawili sie tam kolarze na TdP (z panienkami) laugh

do tego jeden dzien na Park Wodny, nawet git + mozliwosc kapieli na zewnatrz

Gubalowka, a i owszem, ale nudno tam jak pogodny nie ma - widoku gor nie obejrzysz, mozna przejsc sie na Butorowy wierch ale nie zawsze kolej czynna

byłes w klubie Europejskim? najlepsza impreza na jakiej byłem od kilku lat.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Krystian wymawia siÄ™ MUZASICHLE.
mogę ci podać namiary na gościa, który ci załatwi tanie domki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Dzięki wielkie za wszystkie propozycje. Jutro rano wyjeżdżam do zakopanego i na pewno z większości skorzystam wink. Jeszcze raz dzięki piwo.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Niezbyt wymagajÄ…ca kondycyjnie a oferujÄ…ca fantastyczne widoki jest wycieczka do Doliny Pieciu Stawow Polskich.

Polecam Ci rowniez wycieczki jednodniowe na Slowacje organizowane przez miejscowe biura turystyczne. Rok temu wjechałem sobie kolejką na Lomnice (ciut wyzsza od naszych Rysów). Na samej górze usytuowany jest mały hotelik, z ktorego roztaczają się kapitalne widoki. Wazne tylko aby trafić na stabilną sloneczna pogode bo inaczej wszystko spowijaja chmury.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, alfa, rymoholik, aker), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,259
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1