Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20
Banik #4117281 10/09/2010 20:16
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Nie widać tej notki coś...

Bonus: Unibet
sebek2812 #4117284 10/09/2010 20:18
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Originally Posted by sebek2812
Nie widać tej notki coś...

Dobra już widzę:) Tak więc promocja jest w ten weekend. Pani Marta na chacie poinformowała mnie że w nie będzie takiej promocji... Słabo doinformowany jest ten support...

sebek2812 #4117372 10/09/2010 21:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
nie poznalem do tej pory firmy, w ktorej panowalby wiekszy burdel niz w tobecie. nagminne niedoinformowanie supportu, czy nawet dezinformacja, brak komunikacji miedzy dzialami, niedoprecyzowanie zasad w organizowanych konkursach. generalnie czlowiek ciagle musi sie prosic o jakies wyjasnienia i nekac biedny, nic niewiedzacy support.
oczywiscie kuleje tylko wersja PL, bo zalatwianie spraw z anglikami idzie jak z platka.

mam nieodparte wrazenie, ze funkcjonuja podobnie jak "fabryka PC" ponizej grin

[Linked Image] [img409.imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

ponizej, podobnie jak kolega wyzej, wycinek z czata o promo live ekstraklasa:

Marta: To jest promocja, która zostala juz zakonczona
Marta: Oferta wazna jest w dniach 27 sierpnia - 29 sierpnia 2010 r
Marta: Tak, ten link jest do promocji juz nieaktualniej. Skontaktuje sie z dzialem marketingu w tej sprawie

gruda #4117691 11/09/2010 02:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
To jak to jest z tą promocją? Bo na stronie nic a nic nie widać...Czyżby niedoinformowanie ktoregoś z pracowników? wink

Gherman #4117760 11/09/2010 03:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416

Banik #4119580 12/09/2010 02:23
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199
Wy też macie problemy z obsługą tobetu? Zamula całego kompa, na wyświetlenie postawionego zakładu ptorzebuje kilku minut, czasem wyskakuje info o błędzie skryptu (to w IE).

Nie wiem o co chodzi?! Może nie mam jakichś uaktualnień Java Script czy coś.

Ktoś też ma taki problem ?

gruda #4121116 12/09/2010 21:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
@gruda, myślisz że naprawdę tak wygląda Support Office w Tobet? smile Mistrzowskie zdjęcie, hehe grin

Co do Supportu, to wydaje mi się że coraz częściej jest problem z profesjonalną obsługą klienta online i to nie tylko w Tobet. Zazwyczaj kończy się gadaniem typu "skontaktuje się z odpowiednim działem", "proszę napisać nowego maila w tej sprawie" itd. itd. Masakra. Równie dobrze mogłoby tych ludzi nie być w firmie, skoro i tak nie potrafią pomóc klientowi.

PySz #4121130 12/09/2010 22:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by PySz
Wy też macie problemy z obsługą tobetu? Zamula całego kompa, na wyświetlenie postawionego zakładu ptorzebuje kilku minut, czasem wyskakuje info o błędzie skryptu (to w IE).

Nie wiem o co chodzi?! Może nie mam jakichś uaktualnień Java Script czy coś.

Ktoś też ma taki problem ?



mam to samo, masakrycznie chodzi tobet pod kazda z przegladarek - nie wiem o co chodzi...

HAGIi #4121830 13/09/2010 04:32
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199
Proponuję, żeby każdy z nas, kto ma podobny problem, napisał do nich maila do supportu. Może to coś da. Przecież takie problemy techniczne uniemożliwiają grę. Jak się przestraszą, że odejdzie sporo klientów, to może coś z tym zrobią.

PySz #4121837 13/09/2010 04:37
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mi tam caly czas ladnie chodzi wink

jadanek #4121842 13/09/2010 04:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Pod google chrome śmiga bez żadnych problemów.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Mi chodzi pod firefoxem easy

hunters #4123814 14/09/2010 21:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie widziałem nigdzie info bądź przeoczyłem.

Kiedy 100zł z weekendowego grania rodzimej kopanej zostanie dodane do konta?

Platini #4123983 14/09/2010 23:38
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,387
Likes: 2
Zapytałem,przeprosili za opóznienia,ile w tym prawdy ,a ile sciemy, nie wiem

forty #4124015 15/09/2010 00:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by forty
Zapytałem,przeprosili za opóznienia,ile w tym prawdy ,a ile sciemy, nie wiem

u mnie juz dopisali kase

kacperek76 #4124063 15/09/2010 00:35
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Drugi zakład "Live" na Ligę Mistrzów w Tobet.com bez ryzyka do 20PLN.
Szczegóły:

http://www.tobet.com/pol/docs?conte...=false&ads=false&tag=autumntcllb

Banik #4126983 16/09/2010 15:20
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Mozna na karte jakos wyplacic czy nie, bo u mnie tylko opcja konta bankowego jest, a widze ze niektorzy na MB wyplacaja? crazy

Gaske #4126988 16/09/2010 16:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Kerogh
Mozna na karte jakos wyplacic czy nie, bo u mnie tylko opcja konta bankowego jest, a widze ze niektorzy na MB wyplacaja? crazy
oczywiscie, ze mozna. aby uruchomic dana metode wyplaty musisz ta metoda dokonac wplaty

kacperek76 #4126991 16/09/2010 16:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
No to lipa, bo wplacam karta, a w wyplatach tylko konto.

Gaske #4127006 16/09/2010 16:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Kerogh
No to lipa, bo wplacam karta, a w wyplatach tylko konto.
napisz do nich...

Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, forty, ANZELMO, kamel, burbon, 11kera11, betowiec), 2,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1