|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
zrób sobie przerwę z bukmacherką  najlepiej na kilkaset lat  pierdole LE... niech mnie UFO porwie i wywiezie w pizdu, gdzie tam w galaktyce bede peffki rozdawal, az w koncu wroce za Xset lat i znowu zrobie...  LE Mnie też chyba pojeb... Obiecałem sobie wczoraj, że dopiero Bundę w piątek zagram. Ale nie, qrwa... Wymyśliłem sobie 2-3 gole w meczu Anderlechtu, przy stanie 0-1. I wypłaciłem z konta pieniądze. Do przerwy już są 3  Nie trzymasz się postanowień, dostajesz w dupę od losu... [/quote] Coś źle poszło. Mój post to ten na "tłusto" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Ojro to sie chyba powoli staje maskotką QC
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? kanałem SportKlub i tyle SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi. Nke za full pakiet za 99 jeszcze mozna by lyknac ale teraz juz jest za 128zl chyba  [/quote] moje opłaty 87 za Polsat Cyfrowy 150 zł za Cyfrę + 30 za funów za SkySports all i ESPN i co mam z tego skoro w każdą sobote pracuję do min 16 waszej strefy czasowej szkoda tv lepiej na streamach jechać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
no to mnie Getafe powiezie na 2k ;/ w drugiej połowie odrobią z nawiązką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Nooo  Ale i tak różni się od tego,który dzisiaj podawali w angielskich brukowcach. Mieliśmy niezły polew w pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
tylko czym na dobrą sprawę kusi n-ka poza LM? kanałem SportKlub i tyle SportKlub to i jest na C+ jak się nie mylę. Bo poza LM to raczej biednie tam z jakimiś konkretnymi eventami sportowymi. [/quote] Wszystkimi sportami zUSA poza koszem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Dobra poprzewie gole w Sevilli i Eindhoven
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
APOLLYON,a ty z innymi Polakami pracujesz czy tylko Walijczyczy i inne masci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
streamy to jest to, tv mało co oglądam, mam satelitę z ogólnodostępnymi kanałami z astry i hot birda, żona parę muzycznych kanałów obejrzy, córce bajki na dvd puszcze, a sam czasem obejrzę TVP Kulturę lub TV Polonię, szkoda kasy na te wszystkie pakiety bo i tak nie ma kiedy oglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Nooo  Ale i tak różni się od tego,który dzisiaj podawali w angielskich brukowcach. Mieliśmy niezły polew w pracy  Niech zakończy się 1-1 i będę radosny  mój under wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Konchesky w Liverpoolu ? To ten sam łysy co w Chartlonie grał ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
oglada ktos getafe ? jak grali w 1 polowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Kanoute wchodzi to Sevilla zacznie bardziej atakowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
coś na live gracie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
moje opłaty 87 za Polsat Cyfrowy 150 zł za Cyfrę + 30 za funów za SkySports all i ESPN
i co mam z tego skoro w każdą sobote pracuję do min 16 waszej strefy czasowej
szkoda tv lepiej na streamach jechać niestety ja nie mam technicznych mozliwosci aby na stremach latac, dla mnie jedyna alternatywa to dekodery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie to musi być jakiś junior, bo nawet zdjęcia na uefa nie ma, po za tym tamten to chyba z 35 lat ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Taki dubele poszedl w przerwie hiszpanski: Getafe i Sevilla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Czy ktoś posiadający expekt pokera może sprawdzić czy da radę go odpalić?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
APOLLYON,a ty z innymi Polakami pracujesz czy tylko Walijczyczy i inne masci ? Ojro w Rugby podział 60% L'pool 40 MU a Rugby 40 minut od B'hamu L'pool najwięcej fanów na Wyspach ma na serio a nie MU czy Chelsea
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|