Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by morphine
Ile postawiliscie na Pudzianowskiego ? W STS 1.50

w tobecie 1.35, wiec na jedno wychodzi

Pudzian + Saleta @1.52 za 400zl i kaska na 1 dobra impreze bedzie wink

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
o ile pudzian nie dostanie w czape bo jesli dostanie to znowu sie polozy na ringu a wtedy jak ten butterbean na niego usiadzie to go zmiadzy laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
@1.64 Ako oczywiscie wink.

Pudzian mowil na konferencji, ze na poczatku bedzie uwazal. W sumie ja sie nie dziwie, ze wiekszosc walk Butterbena konczyla sie po 1 rundzie, nie wiem czy on by mial sile stac na nogach w kolejnych rundach wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
Originally Posted by termii
Originally Posted by morphine
Ile postawiliscie na Pudzianowskiego ? W STS 1.50

w tobecie 1.35, wiec na jedno wychodzi

Pudzian + Saleta @1.52 za 400zl i kaska na 1 dobra impreze bedzie wink

ja samego pudziana za 300zl postawilem.
Oby sie udalo nam piwo kasa na piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Na Pudziana stawiacie?

Przecież już pokazał, że właściwie nic nie potrafi w tej walce. Teraz tym zbiciem wagi odebrał sobie jeszcze siłę, która choć starczała na krótko to jednak była.

Ten 200-kilogramowy tucznik może i wygląda jak wygląda, ale to nie kelner, tylko gość, który kupę walk stoczył.

Jak złapie Pudziana to Pudzian się zesra - z takim cielskiem nie wygra i gość go zamęczy.
Pudzian może wygrać tylko walcząc z dystansu, a to oznacza dobre kopanie i dobre ciosy w ryj. Pudzian nie ma ani jednego, ani drugiego.

Kurs na Escha moim zdecydowanie warty gry i zaraz sobie postawię smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Wg mnie to całe ksw niedługo bedzie przypominało wrestling czyli każdy z zawodników po wejsciu na ring bedzie wiedział czy wygra. Bezsens totalny.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Wiadomo już jaka jest kolejność walk? interesuje mnie o ktorej pudziano wyjdzie

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
niech ta walka Pudziana wyglada jak z Najmanem i sie zakonczy podobnie do tej:

http://www.youtube.com/watch?v=II2zNTqL-LM&feature=player_embedded#!

Ps. Pudzian na samym koncu chyba, podobno kolo 24

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
dzieki za info

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Bzyku
Na Pudziana stawiacie?

Przecież już pokazał, że właściwie nic nie potrafi w tej walce. Teraz tym zbiciem wagi odebrał sobie jeszcze siłę, która choć starczała na krótko to jednak była.

Ten 200-kilogramowy tucznik może i wygląda jak wygląda, ale to nie kelner, tylko gość, który kupę walk stoczył.

Jak złapie Pudziana to Pudzian się zesra - z takim cielskiem nie wygra i gość go zamęczy.
Pudzian może wygrać tylko walcząc z dystansu, a to oznacza dobre kopanie i dobre ciosy w ryj. Pudzian nie ma ani jednego, ani drugiego.

Kurs na Escha moim zdecydowanie warty gry i zaraz sobie postawię smile

tylko, ze Pudzian byc moze wygral juz przed walka smile Ja wlasnie na Pudziana postawilem


Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
bylo jak mialo byc smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
he he to wygralismy termii

oto moj kupon.
http://img265.imageshack.us/img265/8310/img0380r.jpg

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
ktoś wie przy jakim utworze na ring wchodził ten wydziargany Fin?

i co tam nakrzyczał Saleta do Najmana przy duszeniu? bo na pewno nie "i co teraz" smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by mura
i co tam nakrzyczał Saleta do Najmana przy duszeniu? bo na pewno nie "i co teraz" smile


Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Originally Posted by mura
ktoś wie przy jakim utworze na ring wchodził ten wydziargany Fin?

i co tam nakrzyczał Saleta do Najmana przy duszeniu? bo na pewno nie "i co teraz" smile


Dołączył: Sep 2010
Posty: 250
farsa
farsa
Dołączył: Sep 2010
Posty: 250
Polecam dubelek Sprott i Skelton z boksu na dzisiejszy wieczór smile
Kursiwo 1,66 jest jak dla mnie promocją smile Już wyjaśniam dlaczego:

- Sprott po ostatniej porażce z Harrissonem dostał Hughesa na odbudowanie się, przeciwnik dla niego to żaden, świadczy o tym bilans rywali Hughesa, jak i olbrzymie doświadczenie Sprotta, który nieraz pokazał, że nie można go lekceważyć ( np. Virchis ). Ta walka to tylko początek ponownej drogi do jakieś większej walki, choćby rewanżu z Harrisssonem za parę miechów, gdy ten wydobrzeje po Ko od Haye`a.

- Skelton jest na podobnym etapie kariery jak ww. Sprott, to jego druga walka po serii 3 porażek z rzędu, walczy z bumem, który tylko raz walczył z kimś o dodatnim bilansie walk. I tak jak w przypadku przeciwnika Sprotta, Adams jest tylko i wyłącznie przystawką przed głównym daniem.

Szczerze polecam.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=10472

Jeśli ktoś ma jakąś sałatę na Tobecie to all inem wjezdzac w Norbika Dabrowskiego i Lukasza Macca. Pozdro 600

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Zna ktoś wynik walki Łukasza Macca ? Na C+ właśnie skończyli transmisję z Gali w Chełmie pokazując tylko 4 walki. Wygrali Masternak, Shkarupa, Sęk i Dąbrowski.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Bez obaw Fro Łukasz Maciec wygrał w 7 rundzie smile

PioKing piwo poszło zgodnie z sugestią (all in)

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Piomil jakieś opinie na temat Green - Johnson ? @2.45 to chyba za dużo na Greena.

Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1