Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20
kacperek76 #4127036 16/09/2010 17:25
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Nic nie pomoże , miałem to samo wypłata tylko na konto bankowe,przy wpłacie depozytu kartą.........chyba ,że coś zmienili.....

Bonus: Unibet
kacperek76 #4127301 16/09/2010 21:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pełna oferta zakładów na 14 KSW:

Maciej Górski - Kazuki Tokudome 1.40 2.70


Michał Mankiewicz - Paul Reed 2.10 1.65


Artur Sowiński - Danny Van Bergen 1.20 4.00


Borys Mańkowski - Niko Puhakka 3.30 1.28


Krzysztof Kułak - Daniel Dowda 1.45 2.55


Jan Błachowicz - Daniel Tabera 1.20 4.00


Mariusz Pudzianowski - Eric Esch 1.33 3.00


Przemysław Saleta - Marcin Najman 1.25 3.55

Banik #4127543 17/09/2010 00:04
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Banik tu widzę walczy jak lew o firmę i jej wizerunek,szkoda tylko ,że reszta towarzystwa z Tobeta nie może się dostroić do tego........Banik tak trzymaj !!!
( na marginesie pytanko czy można wypłacać na kartę czy dalej po staremu )

crossmen #4129417 17/09/2010 21:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
2.6 Wszystkie wygrane zostaną przekazane na konto użytkownika Tobet.
Wypłaty z konta Tobet odpowiadające wysokości uiszczonej wpłaty będą
realizowane tą samą metodą, jaką dokonano płatności, czyli np. jeżeli
wpłaty dokonano z użyciem karty kredytowej, kwota wpłaty zostanie
odjęta od kwoty wygranej i przekazana na konto tej karty kredytowej.
Reszta wygranej może zostać wypłacona z wykorzystaniem innej metody
płatności.

KUERTEN. #4132434 19/09/2010 06:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by szuwi1
Jest jakas promocja dla wybranych klientow, bonus do 30%. Wplacilem przez link z maila i mimo, ze premia miala pojawic sie po kilku minutach od wplaty, dalej jesj nie ma. Banik, wiesz cos na ten temat? Ma ktos podobnie?

u mnie bonus pojawil sie zaraz po wplacie

tym razem bonus sie nie pojawil automatycznie i wciaz go brak a na livechat nikogo nie ma

KUERTEN. #4132806 19/09/2010 19:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by szuwi1
Jest jakas promocja dla wybranych klientow, bonus do 30%. Wplacilem przez link z maila i mimo, ze premia miala pojawic sie po kilku minutach od wplaty, dalej jesj nie ma. Banik, wiesz cos na ten temat? Ma ktos podobnie?

u mnie bonus pojawil sie zaraz po wplacie

tym razem bonus sie nie pojawil automatycznie i wciaz go brak a na livechat nikogo nie ma
Walacilem 300zl po kliknieciu zablokowane srodki pojawila sie informacja ze aby dostac 100 zl musze obrocic kwota 450zl. Zagralem za kwot 392zl a komunikat wyswietla ze jeszcze musze zagrac za 410zl zeby otrzymac bonus. Napisze do nich o co chodzi

Lopez #4132827 19/09/2010 19:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Wlasnie zagadalem na livechat.

Bonus zostanie zakredytowany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak się nie stanie bardzo prosimy o ponowny kontakt z nami. Nasz Dział IT przeanalizuje wówczas zaistniałą sytuację.24 godziny od dnia kiedy do nich zagadalem:) koles nie chcial zadnych danych

Lopez #4134023 20/09/2010 02:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Lopez
Wlasnie zagadalem na livechat.

Bonus zostanie zakredytowany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak się nie stanie bardzo prosimy o ponowny kontakt z nami. Nasz Dział IT przeanalizuje wówczas zaistniałą sytuację.24 godziny od dnia kiedy do nich zagadalem:) koles nie chcial zadnych danych


u mnie mija już 30 godzin i bonusu jak nie było tak nie ma...

jestem ciekaw co jutro będą za makaron na uszy mi nawijać na live czacie

Legia #4134205 20/09/2010 03:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Originally Posted by McDziarz
Originally Posted by Lopez
Wlasnie zagadalem na livechat.

Bonus zostanie zakredytowany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak się nie stanie bardzo prosimy o ponowny kontakt z nami. Nasz Dział IT przeanalizuje wówczas zaistniałą sytuację.24 godziny od dnia kiedy do nich zagadalem:) koles nie chcial zadnych danych
Napisz pozniej cos wiecej jak do nich zagadasz


u mnie mija już 30 godzin i bonusu jak nie było tak nie ma...

jestem ciekaw co jutro będą za makaron na uszy mi nawijać na live czacie

Lopez #4134206 20/09/2010 03:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Originally Posted by Lopez
Originally Posted by McDziarz
Originally Posted by Lopez
Wlasnie zagadalem na livechat.

Bonus zostanie zakredytowany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak się nie stanie bardzo prosimy o ponowny kontakt z nami. Nasz Dział IT przeanalizuje wówczas zaistniałą sytuację.24 godziny od dnia kiedy do nich zagadalem:) koles nie chcial zadnych danych
Napisz pozniej cos wiecej jak do nich zagadasz


u mnie mija już 30 godzin i bonusu jak nie było tak nie ma...

jestem ciekaw co jutro będą za makaron na uszy mi nawijać na live czacie
Napisz pozniej cos wiecej jak do nich zagadasz

Lopez #4134229 20/09/2010 03:42
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
U mnie również bonusa 30% brak na koncie,nie ma co super logistycznie przygotowana promocja,brawo dla firmy !!!
A wystarczyło napisać bonus dopisywany do 48-72 godzin od wpłaty i po problemie ,ale po co ,najłatwiej wysłać emaila z promo a dalej jakoś to będzie !!!

crossmen #4134431 20/09/2010 05:33
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
czy firma planuje jakies specjalne zaklady na MS w siatkowce meżczyzn ?
np jak ilosc punktow zdobytowch przez konkretnych zawodnikow

pacjent11 #4134719 20/09/2010 21:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Wyplacili juz bonus smile

Lopez #4134879 20/09/2010 23:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Osoby które nie otrzymały bonusów automatycznie dostały je dzisiaj. Za utrudnienia przepraszamy.

Co do zakładów na siatkówkę, wyślij prośbę na support.

pozdro
banik

Banik #4135137 21/09/2010 03:01
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Oj wielki minus. Wplacilem dzis i nie otrzymalem bonusa 100 zl ktory byl na mailu, musze pisac i czekac az laskawie dopisza go do konta.

mazik #4135557 21/09/2010 16:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Jakie warunki obrotu bonusem?

mazik #4136511 22/09/2010 02:08
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by mazik
Oj wielki minus. Wplacilem dzis i nie otrzymalem bonusa 100 zl ktory byl na mailu, musze pisac i czekac az laskawie dopisza go do konta.
Po 24 godzinach bonusa dalej brak! co za idioci tam pracują shocked

mazik #4137132 22/09/2010 04:40
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660

witam,

mam pytanie: pierwszy raz będę wypłacał kasę w Tobecie, będę to robił za pomocą MB, jak to wygląda u tego buka? są jakieś problemy? czy są solidni i rzetelni?

heniutek #4137474 22/09/2010 14:07
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jak dla mnie, to raczej solidni i rzetelni.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dla mnie,starego gracza,najlepszy buk na rynku.

Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1