|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Nic nie pomoże , miałem to samo wypłata tylko na konto bankowe,przy wpłacie depozytu kartą.........chyba ,że coś zmienili.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Pełna oferta zakładów na 14 KSW:
Maciej Górski - Kazuki Tokudome 1.40 2.70
Michał Mankiewicz - Paul Reed 2.10 1.65
Artur Sowiński - Danny Van Bergen 1.20 4.00
Borys Mańkowski - Niko Puhakka 3.30 1.28
Krzysztof Kułak - Daniel Dowda 1.45 2.55
Jan Błachowicz - Daniel Tabera 1.20 4.00
Mariusz Pudzianowski - Eric Esch 1.33 3.00
Przemysław Saleta - Marcin Najman 1.25 3.55
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Banik tu widzę walczy jak lew o firmę i jej wizerunek,szkoda tylko ,że reszta towarzystwa z Tobeta nie może się dostroić do tego........Banik tak trzymaj !!! ( na marginesie pytanko czy można wypłacać na kartę czy dalej po staremu )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
2.6 Wszystkie wygrane zostaną przekazane na konto użytkownika Tobet. Wypłaty z konta Tobet odpowiadające wysokości uiszczonej wpłaty będą realizowane tą samą metodą, jaką dokonano płatności, czyli np. jeżeli wpłaty dokonano z użyciem karty kredytowej, kwota wpłaty zostanie odjęta od kwoty wygranej i przekazana na konto tej karty kredytowej. Reszta wygranej może zostać wypłacona z wykorzystaniem innej metody płatności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Jest jakas promocja dla wybranych klientow, bonus do 30%. Wplacilem przez link z maila i mimo, ze premia miala pojawic sie po kilku minutach od wplaty, dalej jesj nie ma. Banik, wiesz cos na ten temat? Ma ktos podobnie? u mnie bonus pojawil sie zaraz po wplacie tym razem bonus sie nie pojawil automatycznie i wciaz go brak a na livechat nikogo nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Jest jakas promocja dla wybranych klientow, bonus do 30%. Wplacilem przez link z maila i mimo, ze premia miala pojawic sie po kilku minutach od wplaty, dalej jesj nie ma. Banik, wiesz cos na ten temat? Ma ktos podobnie? u mnie bonus pojawil sie zaraz po wplacie tym razem bonus sie nie pojawil automatycznie i wciaz go brak a na livechat nikogo nie ma Walacilem 300zl po kliknieciu zablokowane srodki pojawila sie informacja ze aby dostac 100 zl musze obrocic kwota 450zl. Zagralem za kwot 392zl a komunikat wyswietla ze jeszcze musze zagrac za 410zl zeby otrzymac bonus. Napisze do nich o co chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Wlasnie zagadalem na livechat.
Bonus zostanie zakredytowany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak się nie stanie bardzo prosimy o ponowny kontakt z nami. Nasz Dział IT przeanalizuje wówczas zaistniałą sytuację.24 godziny od dnia kiedy do nich zagadalem:) koles nie chcial zadnych danych
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Wlasnie zagadalem na livechat.
Bonus zostanie zakredytowany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak się nie stanie bardzo prosimy o ponowny kontakt z nami. Nasz Dział IT przeanalizuje wówczas zaistniałą sytuację.24 godziny od dnia kiedy do nich zagadalem:) koles nie chcial zadnych danych u mnie mija już 30 godzin i bonusu jak nie było tak nie ma... jestem ciekaw co jutro będą za makaron na uszy mi nawijać na live czacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Wlasnie zagadalem na livechat.
Bonus zostanie zakredytowany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak się nie stanie bardzo prosimy o ponowny kontakt z nami. Nasz Dział IT przeanalizuje wówczas zaistniałą sytuację.24 godziny od dnia kiedy do nich zagadalem:) koles nie chcial zadnych danych Napisz pozniej cos wiecej jak do nich zagadasz u mnie mija już 30 godzin i bonusu jak nie było tak nie ma... jestem ciekaw co jutro będą za makaron na uszy mi nawijać na live czacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Wlasnie zagadalem na livechat.
Bonus zostanie zakredytowany w ciągu 24 godzin. Jeżeli tak się nie stanie bardzo prosimy o ponowny kontakt z nami. Nasz Dział IT przeanalizuje wówczas zaistniałą sytuację.24 godziny od dnia kiedy do nich zagadalem:) koles nie chcial zadnych danych Napisz pozniej cos wiecej jak do nich zagadasz u mnie mija już 30 godzin i bonusu jak nie było tak nie ma... jestem ciekaw co jutro będą za makaron na uszy mi nawijać na live czacie Napisz pozniej cos wiecej jak do nich zagadasz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
U mnie również bonusa 30% brak na koncie,nie ma co super logistycznie przygotowana promocja,brawo dla firmy !!! A wystarczyło napisać bonus dopisywany do 48-72 godzin od wpłaty i po problemie ,ale po co ,najłatwiej wysłać emaila z promo a dalej jakoś to będzie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
czy firma planuje jakies specjalne zaklady na MS w siatkowce meżczyzn ? np jak ilosc punktow zdobytowch przez konkretnych zawodnikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Wyplacili juz bonus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Osoby które nie otrzymały bonusów automatycznie dostały je dzisiaj. Za utrudnienia przepraszamy.
Co do zakładów na siatkówkę, wyślij prośbę na support.
pozdro banik
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Oj wielki minus. Wplacilem dzis i nie otrzymalem bonusa 100 zl ktory byl na mailu, musze pisac i czekac az laskawie dopisza go do konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Jakie warunki obrotu bonusem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Oj wielki minus. Wplacilem dzis i nie otrzymalem bonusa 100 zl ktory byl na mailu, musze pisac i czekac az laskawie dopisza go do konta. Po 24 godzinach bonusa dalej brak! co za idioci tam pracują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
witam,
mam pytanie: pierwszy raz będę wypłacał kasę w Tobecie, będę to robił za pomocą MB, jak to wygląda u tego buka? są jakieś problemy? czy są solidni i rzetelni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Jak dla mnie, to raczej solidni i rzetelni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dla mnie,starego gracza,najlepszy buk na rynku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|