Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 44 1 2 3 4 5 43 44
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
lalalala wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
psychofani niby zaatakowali laugh z tego co wiem to nic takiego nie bylo, a obecnie Torcida w okolicach Malborka jest

kibice.net laugh aplauz

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Ojro
psychofani niby zaatakowali laugh z tego co wiem to nic takiego nie bylo, a obecnie Torcida w okolicach Malborka jest

kibice.net laugh aplauz
to zaraz odetchną jodem laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by craax
bandyty nie kibice ? laugh
bandyty i szalikarze laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Ojro
psychofani niby zaatakowali laugh z tego co wiem to nic takiego nie bylo, a obecnie Torcida w okolicach Malborka jest

kibice.net laugh aplauz
mieszkam niedaleko dworca ale jakos nie slysze Torcidy :/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by huge
Originally Posted by Ojro
psychofani niby zaatakowali laugh z tego co wiem to nic takiego nie bylo, a obecnie Torcida w okolicach Malborka jest

kibice.net laugh aplauz
mieszkam niedaleko dworca ale jakos nie slysze Torcidy :/
pewnie zbierają siły laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
na dzisiaj Arsenal -1 i Real grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by BKS
Originally Posted by craax
Originally Posted by BKS
Originally Posted by craax
twarog i co z tymi kompletami wyjazdowymi, mialybyc komplety na kazdym wyjezdzie a tu przyszedl pierwszy Lubin i sredniutenko ? naprawde cieniutka ta Legia obecnie cieniutenka
@craax dacie radę rybom ? poszło sporo na waszą wygraną, więc ostro kibicuj boks
kur.. jak nie dzis to kiedy, jak nie z Arka to z kim ?? jak tylko nasi nie spekaja przy dzisiejszej frekwencji i atmosferze to powinno byc dobrze boks sam tez wkladam w to sporo kasy bo o 13 juz wypad z chaty
3mam kciuki, dobrze powiedziane wink
craax bez napinki,ale jeśli 900 osób w Lubinie to cieniutko to nie mam pytań tym bardziej,że biletów było 1000...;p ,poprawicie ten wynik;p
Co do dzisiejszego meczu mam nadzieję,że wygracie ,bo sporo zainwestowałem.I jeszcze pytanie,gracie dziś już na nowym stadionie? bo jak tak to myślę,że to będzie dodatkowy handicap,i jedyne co mogę powiedzieć,że Wisła wam go może zazdrościć bo jest naprawdę elegancki

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
twarog bez napinki ale 650 Legii , reszta Pogon dobrze wiesz wiec nie klam tutaj nie klam

gramy dzis faktycznie na nowiutkim stadionie !

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Podziwiam grających Cracovię po wcale nie aż takim dużym kursie , argumenty nowego stadionu do mnie trafiają. Na zespól ,ktory w ostatnim meczu raz podaje do bramkarza przeciwnej drużyny ja swojej kasy nie położę. Poczekam (ciekawe jak długo smile )w końcu na te pierwsze zwycięstwo i wtedy ewentualnie coś zagram z meczu Craxy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by craax
twarog bez napinki ale 650 Legii , reszta Pogon dobrze wiesz wiec nie klam tutaj nie klam

gramy dzis faktycznie na nowiutkim stadionie !
sorry ale biletów poszło 900,gdzie ktoś pisał,że 650? 200 było Pogoni.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
duzo osob inwestuje w Cracovie dzis, qrde ale zbyt oczywiste jest :> a kurs 2,25 miod... jeszcze jest czas sie zastanowic

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by Kura
Podziwiam grających Cracovię po wcale nie aż takim dużym kursie , argumenty nowego stadionu do mnie trafiają. Na zespól ,ktory w ostatnim meczu raz podaje do bramkarza przeciwnej drużyny ja swojej kasy nie położę. Poczekam (ciekawe jak długo smile )w końcu na te pierwsze zwycięstwo i wtedy ewentualnie coś zagram z meczu Craxy.
zobaczysz co robi gra na nowym stadionie,a co gra na wyjeździe jak do tej pory Craxa grała,nawet jak to był stadion Hutnika,dziś ciśnienie będzie podwyższone u piłkarzy Cracovii

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by craax
twarog bez napinki ale 650 Legii , reszta Pogon dobrze wiesz wiec nie klam tutaj nie klam

gramy dzis faktycznie na nowiutkim stadionie !
sorry ale biletów poszło 900,gdzie ktoś pisał,że 650? 200 było Pogoni.

ale ja mowie o samych Legionistach, ktorych bylo 650

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Zostało 100 biletów do Lubina

Tylko 100 z 1000 przyznanych kibicom Legii biletów na mecz w Lubinie nie znalazło jeszcze nabywców. Sprzedaż ostatnich wejściówek prowadzona będzie w środę w godzinach 16-19 w Źródełku. Cena biletu na mecz wynosi 20 zł. Przy zapisie wymagane jest imię i nazwisko oraz numer PESEL. Na to spotkanie nie jest organizowany pociąg specjalny.

Spotkanie z Zagłębiem odbędzie się w sobotę 18 września o 18:15.

Wejściówki można nabywać również w kasie nr 1 przy Łazienkowskiej w godzinach 11–19.
Odnośnie Lubina

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by twarog2006
dziś ciśnienie będzie podwyższone u piłkarzy Cracovii
zeby tylko je potrafili wytrzymac...

jak mmialby grac to Cracovia 1X w kuponie niz 2,25 w grubym singlu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kura dzis bedzie 'dziki szal' i to musi poniesc pilkarzy, do tego oprocz meczu z Lechia to my w przodzie gramy naprawde fajnie, tylko ta obrona taka se

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by craax
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by craax
twarog bez napinki ale 650 Legii , reszta Pogon dobrze wiesz wiec nie klam tutaj nie klam

gramy dzis faktycznie na nowiutkim stadionie !
sorry ale biletów poszło 900,gdzie ktoś pisał,że 650? 200 było Pogoni.

ale ja mowie o samych Legionistach, ktorych bylo 650
Craax maksymalnie mogło byc 800,bo Pogoń musiała przecież dostać bilety bo to był wyjazd przed meczem w Szczecinie,więc było zapotrzebowanie z ich strony,a my dostaliśmy 1000 biletów

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by Kura
Podziwiam grających Cracovię po wcale nie aż takim dużym kursie , argumenty nowego stadionu do mnie trafiają. Na zespól ,ktory w ostatnim meczu raz podaje do bramkarza przeciwnej drużyny ja swojej kasy nie położę. Poczekam (ciekawe jak długo smile )w końcu na te pierwsze zwycięstwo i wtedy ewentualnie coś zagram z meczu Craxy.
zobaczysz co robi gra na nowym stadionie,a co gra na wyjeździe jak do tej pory Craxa grała,nawet jak to był stadion Hutnika,dziś ciśnienie będzie podwyższone u piłkarzy Cracovii

dwa zespoły w tym roku, który otwierały swoje stadiony jakoś nie zachwyciły , Legia na farcie wygrała o Wiśle nie wspomnę

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kura ale Legia i Wisla caly czas tam graly, no Wisla troche wczesniej ale grala i pilkarze "juz to znali" a Cracovia wkracza w cos zupelnie nowego, innego

Strona 3 z 44 1 2 3 4 5 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1