|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
dobre to  pierwsza z listy, z 5 funtow wykrecone 160, wplata 10, po obrocie 230 do zlecone do wyplaty, calosc zajela mi 30 minut teraz kolej na reszte z listy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jak ktos chce sie pobawic to polecam Darts.  Czesto mozna cos ugrac, kilka razy 10E i 20E wpadlo, raz braklo 2pktow do 10,000E, drugi raz 2 pkty do 10,000E i jeszcze jedna rzutka byla, ale nie trafila w tablice. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
W Penny 100E na koncie, po weekendzie zrobie depozyt i obroci sie, zobaczymy czy wyplaca. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 297 |
Mam taki problem- ugralem na http://www.hopa.com/ [ ads.mrgreen.com] prawie 200 euro i chce zrobic depozyt przez MB. Przy kazdej opcji wplaty pieniedzy jest przycisk ,,deposit" i mozna wpisac kwote jaka chce sie zdeponowac ale przy wplacie przez MB tego nie widze;/ Tylko jest przycisk ze mozna zalozyc nowe konto;/ Ktos moze wie dlaczego?;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
Mam taki problem- ugralem na http://www.hopa.com/ [ ads.mrgreen.com] prawie 200 euro i chce zrobic depozyt przez MB. Przy kazdej opcji wplaty pieniedzy jest przycisk ,,deposit" i mozna wpisac kwote jaka chce sie zdeponowac ale przy wplacie przez MB tego nie widze;/ Tylko jest przycisk ze mozna zalozyc nowe konto;/ Ktos moze wie dlaczego?;/ Przeczytaj jak zrobic depozyt. Trzeba sie zalogowac do MB, zrobic przelew na ich MB (adres masz podany w cashier) i czekasz 15-30min na zaksiegowanie. Mozesz zaatakowac chat to dopisza Ci depozyt i bonus zaraz po wyslaniu pieniedzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
postcodelottery ... W końcu coś wpadło.... [Linked Image] [ img85.imageshack.us] Uploaded with ImageShack.us [ imageshack.us] Co do obrotu to jak obróciłem 20 razy te 5funtow to teraz wpłacam minimum i obrót 300 funtow tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
Nie zaczynasz obracac 5 dopoki nie zrobisz depozytu min 10, wtedy obracasz te 5 + depozyt 20x.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
u mnie od czwartku wyplata wisi, podobno dzis maja wyplacic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
dostałeś już swoją wypłatę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Cassa nie  nawet depozyt nie doszedl do nich i cos mi pierdziela ze walcza z tym  Ola twoja wypowiedz ma taki sam sens co i moja  15x20  300e 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
Cassa nie  nawet depozyt nie doszedl do nich i cos mi pierdziela ze walcza z tym  Ola twoja wypowiedz ma taki sam sens co i moja  15x20  300e  Dokladnie, ale na innym forum koles obracal 300x free 5Ł przed depozytem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
troche długo zwlekają mało profesjonalne to jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Cassa ja pisalem z kilkoma juz na LC ale to samo pisza...Teraz napisala mi ze z regoly 48h trwa rozpatrzenie sprawy albo dluzej, a ja w srode na wieczor robilem depo. Trzeba czekac napewno hajsu nie strace bo wtedy to juz mexyk z ta firmą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
48h albo dluzej :| ale padaczka :P, jak do jutra nie wyplaca to zapytam czy chociaz depozyt oddadza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
 Spokojnie .Oprocz ekscesow z ksiegowaniem przez MB nic ma o tym by nie wyplacali kasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
wypłata zmienila status na "In process"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
No nic wpłacam 11 funciaków i jedziemy z obrotem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Rozmowa w trakcie depozytu na livechat i odrazu dodali po 2 minutach... no to jadziem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
wypłata zmienila status na "In process" za 2 dni bedzie na koncie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|