Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
dobre to smile
pierwsza z listy, z 5 funtow wykrecone 160, wplata 10, po obrocie 230 do zlecone do wyplaty, calosc zajela mi 30 minut
teraz kolej na reszte z listy wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Jak ktos chce sie pobawic to polecam Darts. grin Czesto mozna cos ugrac, kilka razy 10E i 20E wpadlo, raz braklo 2pktow do 10,000E, drugi raz 2 pkty do 10,000E i jeszcze jedna rzutka byla, ale nie trafila w tablice. grin wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
W Penny 100E na koncie, po weekendzie zrobie depozyt i obroci sie, zobaczymy czy wyplaca. wink

Dołączył: May 2005
Posty: 297
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 297
Mam taki problem- ugralem na http://www.hopa.com/ [ads.mrgreen.com] prawie 200 euro i chce zrobic depozyt przez MB. Przy kazdej opcji wplaty pieniedzy jest przycisk ,,deposit" i mozna wpisac kwote jaka chce sie zdeponowac ale przy wplacie przez MB tego nie widze;/ Tylko jest przycisk ze mozna zalozyc nowe konto;/ Ktos moze wie dlaczego?;/

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
Originally Posted by Raav
Mam taki problem- ugralem na http://www.hopa.com/ [ads.mrgreen.com] prawie 200 euro i chce zrobic depozyt przez MB. Przy kazdej opcji wplaty pieniedzy jest przycisk ,,deposit" i mozna wpisac kwote jaka chce sie zdeponowac ale przy wplacie przez MB tego nie widze;/ Tylko jest przycisk ze mozna zalozyc nowe konto;/ Ktos moze wie dlaczego?;/


Przeczytaj jak zrobic depozyt. Trzeba sie zalogowac do MB, zrobic przelew na ich MB (adres masz podany w cashier) i czekasz 15-30min na zaksiegowanie. Mozesz zaatakowac chat to dopisza Ci depozyt i bonus zaraz po wyslaniu pieniedzy.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
postcodelottery ...

W końcu coś wpadło....
[Linked Image] [img85.imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Co do obrotu to jak obróciłem 20 razy te 5funtow to teraz wpłacam minimum i obrót 300 funtow tak?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
15e obracasz 20 razy

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
Originally Posted by hunters
postcodelottery ...

W końcu coś wpadło....
[Linked Image] [img85.imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Co do obrotu to jak obróciłem 20 razy te 5funtow to teraz wpłacam minimum i obrót 300 funtow tak?


Nie zaczynasz obracac 5 dopoki nie zrobisz depozytu min 10, wtedy obracasz te 5 + depozyt 20x.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
u mnie od czwartku wyplata wisi, podobno dzis maja wyplacic...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by OuLuBack
15e obracasz 20 razy

dostałeś już swoją wypłatę?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Cassa nie smile nawet depozyt nie doszedl do nich i cos mi pierdziela ze walcza z tym smile Ola twoja wypowiedz ma taki sam sens co i moja tongue 15x20 tongue 300e wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
Originally Posted by OuLuBack
Cassa nie smile nawet depozyt nie doszedl do nich i cos mi pierdziela ze walcza z tym smile Ola twoja wypowiedz ma taki sam sens co i moja tongue 15x20 tongue 300e wink


Dokladnie, ale na innym forum koles obracal 300x free 5Ł przed depozytem laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
troche długo zwlekają
mało profesjonalne to jest

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Cassa ja pisalem z kilkoma juz na LC ale to samo pisza...Teraz napisala mi ze z regoly 48h trwa rozpatrzenie sprawy albo dluzej, a ja w srode na wieczor robilem depo. Trzeba czekac napewno hajsu nie strace bo wtedy to juz mexyk z ta firmą wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
48h albo dluzej :| ale padaczka :P, jak do jutra nie wyplaca to zapytam czy chociaz depozyt oddadza laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
laugh

Spokojnie .Oprocz ekscesow z ksiegowaniem przez MB nic ma o tym by nie wyplacali kasy wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
wypłata zmienila status na "In process"

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
No nic wpłacam 11 funciaków i jedziemy z obrotem....

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Rozmowa w trakcie depozytu na livechat i odrazu dodali po 2 minutach... no to jadziem smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by ola_betrueQQ
wypłata zmienila status na "In process"

za 2 dni bedzie na koncie smile

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, Sensei, alfa, $-man), 2,783 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1