|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
wypłata zmienila status na "In process" za 2 dni bedzie na koncie  Juz jest na MB, teraz zobaczymy ile z MB na iPKO, ostatnio na mBank 5 dni szla.. moze bedzie szybciej na iPKO, jak nie to chyba przeprosze netellera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Obrót zrobiony nawet ponad plan... 150 funtów do wypłaty... zapytam na czacie czy wszystko gra:) i zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Gdzie się patrzy obrót tego 5 euro ? a jak mam obrót tego 5 co dalej bo nie kumam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
Gdzie się patrzy obrót tego 5 euro ? a jak mam obrót tego 5 co dalej bo nie kumam Wszystko jest w temacie .Nie ma potrzeby tu robic wiekszego balaganu . Depozyt ,obrot ,wyplata . Obrot mozesz liczyc lub pewnie zapytac live chat Przy okazji jak kopiujesz promocje z innego forum to mysl troche i nie wklejaj rzeczy ,ktore nie maja z promocja nic wspolnego lub sa tylko dla nich
Last edited by rafal08; 27/09/2010 22:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
Gdzie się patrzy obrót tego 5 euro ? a jak mam obrót tego 5 co dalej bo nie kumam W historii gier musisz 'recznie' policzyc, albo zapisuj kazdy bet na kartce :D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
Gdzie się patrzy obrót tego 5 euro ? a jak mam obrót tego 5 co dalej bo nie kumam W historii gier musisz 'recznie' policzyc, albo zapisuj kazdy bet na kartce :D:D ...nie nie 5E, tylko 15, bez depozytu nie masz co obracac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
To zaloze se konto na winnings bo nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
skubiecie te zdrapki widze ostro, ja juz dawno wszystkie przelecialem i nic daly, nawet jakis depozyt przewalilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436 |
To zaloze se konto na winnings bo nie mam  W miare ok dawaly zdrapki z koniczynka i auto zdrapki z biegaczami i koniami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Ja pierd.... porazka w srode depozyt zrobilem mamy poniedzialek prawie wieczor i chuj dupa cycki za przeproszeniem... nie rozumiem tego, tyle czasu weryfikowac i sprawdzac czy wplacalem czy nie, podajac nawet screeny z MB no masakra poprostu nie mam sily juz...........................................
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
heh ostatnio czytalem, ze gosc czeka dwa tygodnie i jeszcze tego nie zalatwili, takze uzbroj sie w cierpliwosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
dobra padła wygrana jakieś rady żeby tego nie przebimbać ? http://tinypic.pl/pv6ho0g4tcxl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
ładnie  normalnie depo , zrob obrot i wyplata .Ja bym obrot zrobil na jakims slocie 9 linii na malej stawce ,ale moze tu maja lepsze rady Ci co juz tam wygrali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
czyli tak o musze wpłacić 11 $ przez mb ? tylko że ja czegoś takiego nie posiadam pożniej 11 $ obrócić 20 razy ? czyli za 220 muszę zagrać ? czyli 280 i tak jest ? da się to jakoś bez mb załatwić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Jak masz karte, to karta wplac, albo sobie mb zaloz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
Wszystkie metody wplaty powinienes miec opisane w sofcie lub na stronie .A MB lub Netka musisz sobie zalozyc kiedys bo bez tego to duzo sie w kasynach,zakladach,pokerze nie pobawisz raczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Widze że jest opcja Paysafecard Jak kupie karte w Polsce o wartosci 50 zl i wpisze kod to zmienia mi walute ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 297 |
Widze ze z tego forum tylko ja najbardziej poszkodowany  Ja wplacilem kase wczoraj i narazie tez czekam. Chcieli screen z MB to im zrobilem ale i tak ciagle czekam. Niby do konca dnia maja dodac ale czy to prawda to nie wiem:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
dobra panowie tylko niech mi nie wypłacą jeszcze trochę pogralem;) odpowie mi ktoś co z tym paysfcard http://tinypic.pl/i/00032/4jt6wiy4tv7h.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
no ladnie wymiotles  paysafe przy wplacie zmienia walute bez problemu
|
|
|
Link skopiowany do schowka