Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
Originally Posted by Radek Stepanek
Originally Posted by ola_betrueQQ
wypłata zmienila status na "In process"

za 2 dni bedzie na koncie smile


Juz jest na MB, teraz zobaczymy ile z MB na iPKO, ostatnio na mBank 5 dni szla.. moze bedzie szybciej na iPKO, jak nie to chyba przeprosze netellera.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Obrót zrobiony nawet ponad plan... 150 funtów do wypłaty... zapytam na czacie czy wszystko gra:) i zobaczymy wink

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Gdzie się patrzy obrót tego 5 euro ? a jak mam obrót tego 5 co dalej bo nie kumam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,751
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,751
Likes: 12
Originally Posted by fenomen
Gdzie się patrzy obrót tego 5 euro ? a jak mam obrót tego 5 co dalej bo nie kumam

Wszystko jest w temacie .Nie ma potrzeby tu robic wiekszego balaganu . Depozyt ,obrot ,wyplata .

Obrot mozesz liczyc lub pewnie zapytac live chat

Przy okazji jak kopiujesz promocje z innego forum to mysl troche i nie wklejaj rzeczy ,ktore nie maja z promocja nic wspolnego lub sa tylko dla nich

Last edited by rafal08; 27/09/2010 22:00.
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
Originally Posted by fenomen
Gdzie się patrzy obrót tego 5 euro ? a jak mam obrót tego 5 co dalej bo nie kumam


W historii gier musisz 'recznie' policzyc, albo zapisuj kazdy bet na kartce :D:D

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
Originally Posted by ola_betrueQQ
Originally Posted by fenomen
Gdzie się patrzy obrót tego 5 euro ? a jak mam obrót tego 5 co dalej bo nie kumam


W historii gier musisz 'recznie' policzyc, albo zapisuj kazdy bet na kartce :D:D



...nie nie 5E, tylko 15, bez depozytu nie masz co obracac.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
To zaloze se konto na winnings bo nie mam laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
skubiecie te zdrapki widze ostro, ja juz dawno wszystkie przelecialem i nic daly, nawet jakis depozyt przewalilem laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
Originally Posted by OuLuBack
To zaloze se konto na winnings bo nie mam laugh


W miare ok dawaly zdrapki z koniczynka i auto zdrapki z biegaczami i koniami laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Ja pierd.... porazka w srode depozyt zrobilem mamy poniedzialek prawie wieczor i chuj dupa cycki za przeproszeniem... nie rozumiem tego, tyle czasu weryfikowac i sprawdzac czy wplacalem czy nie, podajac nawet screeny z MB no masakra poprostu nie mam sily juz...........................................

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
heh ostatnio czytalem, ze gosc czeka dwa tygodnie i jeszcze tego nie zalatwili, takze uzbroj sie w cierpliwosc tongue

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
dobra padła wygrana jakieś rady żeby tego nie przebimbać ?
http://tinypic.pl/pv6ho0g4tcxl

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,751
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,751
Likes: 12
Originally Posted by fenomen
dobra padła wygrana jakieś rady żeby tego nie przebimbać ?
http://tinypic.pl/pv6ho0g4tcxl

ładnie aplauz

normalnie depo , zrob obrot i wyplata .Ja bym obrot zrobil na jakims slocie 9 linii na malej stawce ,ale moze tu maja lepsze rady Ci co juz tam wygrali piwo

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
czyli tak o musze wpłacić 11 $ przez mb ? tylko że ja czegoś takiego nie posiadam pożniej 11 $ obrócić 20 razy ? czyli za 220 muszę zagrać ? czyli 280 i tak jest ? da się to jakoś bez mb załatwić ?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Jak masz karte, to karta wplac, albo sobie mb zaloz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,751
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,751
Likes: 12
Wszystkie metody wplaty powinienes miec opisane w sofcie lub na stronie .A MB lub Netka musisz sobie zalozyc kiedys bo bez tego to duzo sie w kasynach,zakladach,pokerze nie pobawisz raczej

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Widze że jest opcja Paysafecard Jak kupie karte w Polsce o wartosci 50 zl i wpisze kod to zmienia mi walute ?

Dołączył: May 2005
Posty: 297
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 297
Originally Posted by OuLuBack
Widze ze z tego forum tylko ja najbardziej poszkodowany laugh

Ja wplacilem kase wczoraj i narazie tez czekam. Chcieli screen z MB to im zrobilem ale i tak ciagle czekam. Niby do konca dnia maja dodac ale czy to prawda to nie wiem:D

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
dobra panowie tylko niech mi nie wypłacą
jeszcze trochę pogralem;)
odpowie mi ktoś co z tym paysfcard
http://tinypic.pl/i/00032/4jt6wiy4tv7h.jpg

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
no ladnie wymiotles smile
paysafe przy wplacie zmienia walute bez problemu

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei), 1,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1