|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nad meczem Polska - Brazylia jeszcze myślę, ale czuje 3-1 3-2 Brazyli jakos dziwnie, zobacze co z tym fantem zrobić. Wczoraj pisałem, ze nie wiem co zrobic z meczem Polaków i w koncu postanowilem go odpuscic, aby lepiej się oglądało. Mam jednak wrazenie, ze przegramy ten mecz, a to nawet lepiej w kontekscie dalszych gier, bo Bulgarie ogramy, o to jestem dziwnie spokojny. Dzisiaj blizej mi do 3-2 dla Brazylii niz 3-1 czy 3-0. Dlatego moj dokladny wynik tego spotkania to 3-2, moze mało patriotycznie, ale wlaczyla mi sie chyba troszke podswiadomie "lampka kalkulacyjna", wiec poproszę 5setowy bój 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Już tak na gorąco o meczu Polska-Brazylia, które przed chwilą się zakończyło. Niestety czarny scenariusz, nie mieliśmy żadnych argumentów żeby w jakiś sposób przeciwstawić się tak grającej Brazylii, ale trzeba też przyznać, że my zagraliśmy fatalny mecz, ale może lepiej, że teraz niż w finale?  Dawno nie widziałem tak bezradnych naszych siatkarzy.. no może oprócz tego finału 4 lata temu, bo tak to sobie nie przypominam, mniejsza z tym. Tak jak już wyżej zostało napisane z jednej strony nawet nie ma tragedii, że przegraliśmy to spotkanie bo z II miejsca mamy co by tutaj dużo nie mówić po prostu słabszych rywali, tylko, żeby takie gdybanie w ogóle było realne na III fazą, to jutro nasi siatkarze muszą zresetować głowy i o 17 wyjść na parkiet, jak gdyby tego spotkania po prostu nie było, czy im się to uda? Polska na razie widzę w BAH @1.45, słabo. Powinno urosnąć po tym blamażu dzisiejszym.. tak mi się bynajmniej wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
jezeli wysoko przegramy z Brazylia a nisko wygramy z Bulgaria to logiczne bedzie ze Brazylia sie podlozy Bulgarii wtakim stosunku by wyjsc z drugiwgo miejsca... i tu nie chodzi o to ze postanowia nas wyrzucic tylko o to ze lepiej jest w naszej grupie zajac drugie miejsce... nie chce miec racji... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Ja tam nie wierzę, że Brazylia się podłoży Bułgarom, zresztą takie pieprzenie można odłożyć dopiero jak coś po jutrzejszym meczu, który trzeba po prostu obowiązkowo wygrać, a martwić sobotnim meczem będziemy się w sobotę...
Bo wcale nikt nie powiedział, że jutro ogramy po raz trzeci Bułgarów w tak ważnej imprezie (półfinał MŚ 2006, półfinał ME 2010, mecz o życie MŚ 2010 ? )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ja tam nie wierzę, że Brazylia się podłoży Bułgarom, zresztą takie pieprzenie można odłożyć dopiero jak coś po jutrzejszym meczu, który trzeba po prostu obowiązkowo wygrać, a martwić sobotnim meczem będziemy się w sobotę...
Bo wcale nikt nie powiedział, że jutro ogramy po raz trzeci Bułgarów w tak ważnej imprezie (półfinał MŚ 2006, półfinał ME 2010, mecz o życie MŚ 2010 ? ) Ja tez nie wierze w podlozenie sie Brazylii. Nasza druzyna im poprostu lezy, maja na nas patent, nie mamy czym im zagrozic, za to jestesmy bardzo grozni dla innych potencjalnych przeciwnikow Brazylii i bez dwoch zdan beda chcieli zebysmy im "pomogli" ogrywajac rywali, a w dalszej fazie w strefie medalowej znowu nas ograja Brazole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Tak sobie już na spokojnie przeanalizowałem, co i jak GDYBY, to być może będzie tak wyglądać to wszystko: Jeżeli: Brazylia zajmie 1 miejsce, my drugie. 1. Włochy ; 2. Niemcy 1. Rosja ; 2. Hiszpania 1. Argentyna ; 2. Francja 1. Serbia ; 2. Kuba to.. wówczas robią nam się takie grupy: Polska,Czechy, Niemcy Serbia,Argentyna, Hiszpania Brazylia, Rosja, Kuba  Francja, Włochy, Usa No i w półfinałch bym typował na takie pary: Polska-Włochy ; Brazylia-Serbia  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
zbyt pięknie to wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Zbyt pięknie ba.. ale realnie, realnie, dawaj wojbest mi na taki scenariusz @10 to zagram za parę złotych 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Przyszedl czas na analize mozliwosci kombinowania poszczegolnych druzyn  Zaczynamy od Wlochow. Zajmujac 1 miejsce ida do grupy gdzie juz prawie na 100% sa USA i Francja. Zajmujac 2 miejsce ida do grupy z Czechami i jedna z druzyn Polska lub Bulgaria. Sadze, ze dla Wlochow lepsza jest opcja druga. Kolej na Ruskich, ktorzy wygrywajac swoja grupe trafiaja na Brazylie i Kube. Zajmujac drugie miejsce leca na Serbie i Argentyne. Mysle, ze Ruscy raczej wybiora sobie grupe z Serbia takze musza wdupczyc z Hiszpanami, ktorzy pojda do grupy z Brazylia. Takze jutro licze na wjebke Wlochow, ktorzy podejma ryzyko grania ostatniego meczu o zycie z Portoryko ale majac na uwadze to ze trafiaja wtedy do fajniejszej grupy. A najwiekszy walek moze byc jutro w meczu Ruskich z Hiszpanami. Spodziewam sie wtopy Ruskich 2:3 aby miec zapas sporego ratio malych punktow i liczac na zwycistwo Hiszpanow nad Egiptem i zajecie drugiego miejsca omijajac grupe z Brazylia i Kuba. Co o tym sadzicie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
@ssaczu - dlaczego w dziale 'Quasi czat' w którym staram się nie uczestniczyć  , napisałeś, że: Jutro moze byc jeszcze gorzej. Polacy nie sa znani z silnej psychiki, zimnej glowy itd. Mało to ostatnio nasi siatkarze pokazali, że z psychiką naprawdę u nas jest dobrze? ME 2010, MŚ 2006, Ja tam o głowę jestem spokojny [choć pewnie jakbyśmy wtopili to większość tak to sobie będzie tłumaczyć] bardziej po prostu możemy przegrać czysto sportowo, dobrze, że jeszcze nie przegraliśmy dziś 2-3, bo jeszcze doszłoby słowo KONDYCJA, a tak to jeden plus tego dzisiejszego meczu jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Tak sobie już na spokojnie przeanalizowałem, co i jak GDYBY, to być może będzie tak wyglądać to wszystko: Jeżeli: Brazylia zajmie 1 miejsce, my drugie. 1. Włochy ; 2. Niemcy 1. Rosja ; 2. Hiszpania 1. Argentyna ; 2. Francja 1. Serbia ; 2. Kuba to.. wówczas robią nam się takie grupy: Polska,Czechy, Niemcy Serbia,Argentyna, Hiszpania Brazylia, Rosja, Kuba  Francja, Włochy, Usa No i w półfinałch bym typował na takie pary: Polska-Włochy ; Brazylia-Serbia   o ile brazylia i kuba nie moga juz nic zrobic zeby na siebie nie trafic(brazylia nie bedzie napewno kombinowac,to ich sie powinni bac,a nie oni kogos) o tyle moze rosja zeby na nich nie trafic,po co grac z brazylia i kuba i wygrac oba mecze,jak mozna jutro podlozyc sie hiszpanom i trafic na serbie i argentyne,napewno droga duzo latwiejsza i to moj glowny bet na jutro. $$$$$$pain beat ru$$$$$ia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Polemizowalbym szczegolnie z tymi MS 2006. Pierwsza grupa byla latwiutka. W drugiej grupie decydujacym meczem bylo spotkanie z Ruskimi. Przypomnij sobie jak sie zaczelo tamto spotkanie. Wygralismy je tylko i wylacznie dzieki Szymanskiemu i glupocie Ruskow. Kolejny mecz z Serbami byl praktycznie o nic. Polfinal grany na luzie bo glowny cel zostal osiagniety. A final spiete posladki tak jak dzisiaj.
Na ME 2009 a nie 2010 w ani jednym meczu nie stalismy pod sciana tak jak to bedzie jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Ta, no ale teraz pisząc dzięki "głupocie Rusków' to tak trochę odwracasz kota ogonem. Bo Szymański pomógł, ale i Gruszka też, można dyskutować, ja mam swoje zdanie takie, że jutro na pewno nie zaskoczy tutaj głowa, bardziej boję się ich po prostu sportowo, bo to, że potrafią grać udowodnili choćby w tej edycji LŚ, chociaż w sumie wygrane z Holandią i Koreą, a jednak cztery porażki z Brazylią [która w ost spotkaniu] grała o nic, to takie trochę mylące. Oj, zapowiada nam się po prostu jak to już powiedział Bartman w wywiadzie.. najważniejszy mecz w tym roku i tyle. Coś czuję, że zaraz dziwnie podskoczą kursy na Ruskich 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ty sie obawiasz o strone sportowa ja bardziej o strone psychiczna. Twierdze, po tym co widzialem do tej pory w turnieju, ze Polacy sa o klase lepsi obecnie. Oczywiscie Bulgaria moze jutro zaskoczyc, Matej i Nikolov moga zagrac o niebo lepiej niz w pozostalych meczach ale ogolnie patrzac na forme zespolow i ich dotychczasowe potyczki raczej o strone sportowa bym sie nie martwil. Boje sie tylko tego, ze jak wyjda Polacy ze spietymi posladami tak jak dzisiaj to moze byc bardzo ciezko. Ale tez z drugiej strony patrzac to My mamy kompleks Brazylii i dlatego to dzisiaj wygladalo tak jak wygladalo a jutro zadnych kompleksow byc nie powinno bo wlasnie patrzac na historie pojedynkow nie maja prawa takie wystawic  Zamotalem troszke ale mniejsza z tym. Kto ma zrozumiec ten zrozumie  Coś czuję, że zaraz dziwnie podskoczą kursy na Ruskich  Nie uwazasz, ze Ruscy i Wlosi moga jutro przegrac? Bardzo im sie to oplaca. A patrzac na to co sie do tej pory dzialo juz w turnieju chocby w meczu Wlochow (awaria oswietlenia :D) to ja bym byl raczej za moim scenariuszem niz za Twoim. Przekonamy sie jutro. Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Oczywiście grać Ruskich z kursami z rzędu @1.2-1.35 to po prostu szaleństwo, bo to, że to dziwny naród, każdy o tym doskonale wie, a przecież przegrać z Hiszpanią to nie żaden wstyd. Nie mówię, że mój scenariusz się sprawdzi, tylko, że tak być raczej powinno, jeżeli nie będziemy mieć DZIWNYCH wyników, a takie mogą się pojawić już dziś  Zapowiada się bardzo ciekawy dzień MŚ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
jeszcze mozemy miec taki scenariusz ze Bulgaria wygrywa z nami...a brazylia przegrywa z bulgaria i trafi do latwiejsze grupy tym samym omijajac Kube ktora jest nieobliczalna i ostatnio ich ograla  Wlosi znowu graja o 21 czyli beda znali wynik meczu Polska - Bulgaria i sobie zadecyduja do ktorej grupy trafic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Spoko. Mój scenariusz jest powiedzmy, taki jaki powinien być, a będzie pewnie znając życie jakaś mała petarda, która to wszystko zmieni. Tak to sobie wszystko rozpisałem, żeby było jak coś choć troszkę jaśniej, zawsze to lepiej widać na kartce papieru  Widział ktoś reprezentacje Kamerunu i Meksyku na tych MŚ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Nie uwazasz, ze Ruscy i Wlosi moga jutro przegrac? Bardzo im sie to oplaca wlochom pewnie bez roznicy wygrana: porażka: Francja Polska lub Bułgaria USA Czechy chyba nie ma tu sensu wymyslac,zwlaszcza ze argentyna bedzie mogla kombinowac w meczu z japonia zeby nie wyjsc z 1 miejsca i wtedy grupa przy ewentualnej wygranej z niemcami jeszcze latwiejsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
mialo byc tak: wygrana:francja+usa porazka:czechy+polska lub bułgaria
A canarinios nie beda kombinować,ich interesuje złoto,nikt im nie powie wtedy ze kombinowali itd.poza tym ten narod nie kombinuje,za to ruskie jak najbardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
no niby tak...brazylia najmocniejsza to wszyscy ich sie boja a nie odwrotnie...jak zobaczymy grupe Rosja, Brazylia i Kuba to bedzie ciekawie  ja mam Brazil na V-ke 2.45 zagrane przed turniejem ale troche sie obawiam...i mam nadzieje ze takiej grupy nie bedzie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|