Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Wojtas_
Nad meczem Polska - Brazylia jeszcze myślę, ale czuje 3-1 3-2 Brazyli jakos dziwnie, zobacze co z tym fantem zrobić.

Wczoraj pisałem, ze nie wiem co zrobic z meczem Polaków i w koncu postanowilem go odpuscic, aby lepiej się oglądało. Mam jednak wrazenie, ze przegramy ten mecz, a to nawet lepiej w kontekscie dalszych gier, bo Bulgarie ogramy, o to jestem dziwnie spokojny. Dzisiaj blizej mi do 3-2 dla Brazylii niz 3-1 czy 3-0. Dlatego moj dokladny wynik tego spotkania to 3-2, moze mało patriotycznie, ale wlaczyla mi sie chyba troszke podswiadomie "lampka kalkulacyjna", wiec poproszę 5setowy bój tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Już tak na gorąco o meczu Polska-Brazylia, które przed chwilą się zakończyło.

Niestety czarny scenariusz, nie mieliśmy żadnych argumentów żeby w jakiś sposób przeciwstawić się tak grającej Brazylii, ale trzeba też przyznać, że my zagraliśmy fatalny mecz, ale może lepiej, że teraz niż w finale? tongue Dawno nie widziałem tak bezradnych naszych siatkarzy.. no może oprócz tego finału 4 lata temu, bo tak to sobie nie przypominam, mniejsza z tym.

Tak jak już wyżej zostało napisane z jednej strony nawet nie ma tragedii, że przegraliśmy to spotkanie bo z II miejsca mamy co by tutaj dużo nie mówić po prostu słabszych rywali, tylko, żeby takie gdybanie w ogóle było realne na III fazą, to jutro nasi siatkarze muszą zresetować głowy i o 17 wyjść na parkiet, jak gdyby tego spotkania po prostu nie było, czy im się to uda?

Polska na razie widzę w BAH @1.45, słabo. Powinno urosnąć po tym blamażu dzisiejszym.. tak mi się bynajmniej wydaje.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Boubson
jezeli wysoko przegramy z Brazylia a nisko wygramy z Bulgaria to logiczne bedzie ze Brazylia sie podlozy Bulgarii wtakim stosunku by wyjsc z drugiwgo miejsca... i tu nie chodzi o to ze postanowia nas wyrzucic tylko o to ze lepiej jest w naszej grupie zajac drugie miejsce...

nie chce miec racji... frown

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ja tam nie wierzę, że Brazylia się podłoży Bułgarom, zresztą takie pieprzenie można odłożyć dopiero jak coś po jutrzejszym meczu, który trzeba po prostu obowiązkowo wygrać, a martwić sobotnim meczem będziemy się w sobotę...

Bo wcale nikt nie powiedział, że jutro ogramy po raz trzeci Bułgarów w tak ważnej imprezie (półfinał MŚ 2006, półfinał ME 2010, mecz o życie MŚ 2010 ? )

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Misiek
Ja tam nie wierzę, że Brazylia się podłoży Bułgarom, zresztą takie pieprzenie można odłożyć dopiero jak coś po jutrzejszym meczu, który trzeba po prostu obowiązkowo wygrać, a martwić sobotnim meczem będziemy się w sobotę...

Bo wcale nikt nie powiedział, że jutro ogramy po raz trzeci Bułgarów w tak ważnej imprezie (półfinał MŚ 2006, półfinał ME 2010, mecz o życie MŚ 2010 ? )
Ja tez nie wierze w podlozenie sie Brazylii. Nasza druzyna im poprostu lezy, maja na nas patent, nie mamy czym im zagrozic, za to jestesmy bardzo grozni dla innych potencjalnych przeciwnikow Brazylii i bez dwoch zdan beda chcieli zebysmy im "pomogli" ogrywajac rywali, a w dalszej fazie w strefie medalowej znowu nas ograja Brazole wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Tak sobie już na spokojnie przeanalizowałem, co i jak GDYBY, to być może będzie tak wyglądać to wszystko:

Jeżeli:
Brazylia zajmie 1 miejsce, my drugie.
1. Włochy ; 2. Niemcy
1. Rosja ; 2. Hiszpania
1. Argentyna ; 2. Francja
1. Serbia ; 2. Kuba

to.. wówczas robią nam się takie grupy:

Polska,Czechy, Niemcy
Serbia,Argentyna, Hiszpania
Brazylia, Rosja, Kuba grin
Francja, Włochy, Usa

No i w półfinałch bym typował na takie pary: Polska-Włochy ; Brazylia-Serbia grin

grin grin

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
zbyt pięknie to wygląda grin

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Zbyt pięknie ba.. ale realnie, realnie, dawaj wojbest mi na taki scenariusz @10 to zagram za parę złotych tongue

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Przyszedl czas na analize mozliwosci kombinowania poszczegolnych druzyn wink

Zaczynamy od Wlochow. Zajmujac 1 miejsce ida do grupy gdzie juz prawie na 100% sa USA i Francja. Zajmujac 2 miejsce ida do grupy z Czechami i jedna z druzyn Polska lub Bulgaria. Sadze, ze dla Wlochow lepsza jest opcja druga.

Kolej na Ruskich, ktorzy wygrywajac swoja grupe trafiaja na Brazylie i Kube. Zajmujac drugie miejsce leca na Serbie i Argentyne. Mysle, ze Ruscy raczej wybiora sobie grupe z Serbia takze musza wdupczyc z Hiszpanami, ktorzy pojda do grupy z Brazylia.

Takze jutro licze na wjebke Wlochow, ktorzy podejma ryzyko grania ostatniego meczu o zycie z Portoryko ale majac na uwadze to ze trafiaja wtedy do fajniejszej grupy.

A najwiekszy walek moze byc jutro w meczu Ruskich z Hiszpanami. Spodziewam sie wtopy Ruskich 2:3 aby miec zapas sporego ratio malych punktow i liczac na zwycistwo Hiszpanow nad Egiptem i zajecie drugiego miejsca omijajac grupe z Brazylia i Kuba.

Co o tym sadzicie? grin

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
@ssaczu - dlaczego w dziale 'Quasi czat' w którym staram się nie uczestniczyć grin, napisałeś, że:

Quote
Jutro moze byc jeszcze gorzej. Polacy nie sa znani z silnej psychiki, zimnej glowy itd.

Mało to ostatnio nasi siatkarze pokazali, że z psychiką naprawdę u nas jest dobrze? ME 2010, MŚ 2006,

Ja tam o głowę jestem spokojny [choć pewnie jakbyśmy wtopili to większość tak to sobie będzie tłumaczyć] bardziej po prostu możemy przegrać czysto sportowo, dobrze, że jeszcze nie przegraliśmy dziś 2-3, bo jeszcze doszłoby słowo KONDYCJA, a tak to jeden plus tego dzisiejszego meczu jest tongue

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by Misiek
Tak sobie już na spokojnie przeanalizowałem, co i jak GDYBY, to być może będzie tak wyglądać to wszystko:

Jeżeli:
Brazylia zajmie 1 miejsce, my drugie.
1. Włochy ; 2. Niemcy
1. Rosja ; 2. Hiszpania
1. Argentyna ; 2. Francja
1. Serbia ; 2. Kuba

to.. wówczas robią nam się takie grupy:

Polska,Czechy, Niemcy
Serbia,Argentyna, Hiszpania
Brazylia, Rosja, Kuba grin
Francja, Włochy, Usa

No i w półfinałch bym typował na takie pary: Polska-Włochy ; Brazylia-Serbia grin

grin grin

o ile brazylia i kuba nie moga juz nic zrobic zeby na siebie nie trafic(brazylia nie bedzie napewno kombinowac,to ich sie powinni bac,a nie oni kogos) o tyle moze rosja zeby na nich nie trafic,po co grac z brazylia i kuba i wygrac oba mecze,jak mozna jutro podlozyc sie hiszpanom i trafic na serbie i argentyne,napewno droga duzo latwiejsza i to moj glowny bet na jutro. $$$$$$pain beat ru$$$$$ia

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Polemizowalbym szczegolnie z tymi MS 2006. Pierwsza grupa byla latwiutka. W drugiej grupie decydujacym meczem bylo spotkanie z Ruskimi. Przypomnij sobie jak sie zaczelo tamto spotkanie. Wygralismy je tylko i wylacznie dzieki Szymanskiemu i glupocie Ruskow. Kolejny mecz z Serbami byl praktycznie o nic. Polfinal grany na luzie bo glowny cel zostal osiagniety. A final spiete posladki tak jak dzisiaj.

Na ME 2009 a nie 2010 w ani jednym meczu nie stalismy pod sciana tak jak to bedzie jutro.






Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ta, no ale teraz pisząc dzięki "głupocie Rusków' to tak trochę odwracasz kota ogonem. Bo Szymański pomógł, ale i Gruszka też, można dyskutować, ja mam swoje zdanie takie, że jutro na pewno nie zaskoczy tutaj głowa, bardziej boję się ich po prostu sportowo, bo to, że potrafią grać udowodnili choćby w tej edycji LŚ, chociaż w sumie wygrane z Holandią i Koreą, a jednak cztery porażki z Brazylią [która w ost spotkaniu] grała o nic, to takie trochę mylące. Oj, zapowiada nam się po prostu jak to już powiedział Bartman w wywiadzie.. najważniejszy mecz w tym roku i tyle.

Coś czuję, że zaraz dziwnie podskoczą kursy na Ruskich wink

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Ty sie obawiasz o strone sportowa ja bardziej o strone psychiczna. Twierdze, po tym co widzialem do tej pory w turnieju, ze Polacy sa o klase lepsi obecnie. Oczywiscie Bulgaria moze jutro zaskoczyc, Matej i Nikolov moga zagrac o niebo lepiej niz w pozostalych meczach ale ogolnie patrzac na forme zespolow i ich dotychczasowe potyczki raczej o strone sportowa bym sie nie martwil. Boje sie tylko tego, ze jak wyjda Polacy ze spietymi posladami tak jak dzisiaj to moze byc bardzo ciezko. Ale tez z drugiej strony patrzac to My mamy kompleks Brazylii i dlatego to dzisiaj wygladalo tak jak wygladalo a jutro zadnych kompleksow byc nie powinno bo wlasnie patrzac na historie pojedynkow nie maja prawa takie wystawic smile

Zamotalem troszke ale mniejsza z tym. Kto ma zrozumiec ten zrozumie wink

Originally Posted by Misiek
Coś czuję, że zaraz dziwnie podskoczą kursy na Ruskich wink


Nie uwazasz, ze Ruscy i Wlosi moga jutro przegrac? Bardzo im sie to oplaca. A patrzac na to co sie do tej pory dzialo juz w turnieju chocby w meczu Wlochow (awaria oswietlenia :D) to ja bym byl raczej za moim scenariuszem niz za Twoim.

Przekonamy sie jutro.

Polska boks

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Oczywiście grać Ruskich z kursami z rzędu @1.2-1.35 to po prostu szaleństwo, bo to, że to dziwny naród, każdy o tym doskonale wie, a przecież przegrać z Hiszpanią to nie żaden wstyd.

Nie mówię, że mój scenariusz się sprawdzi, tylko, że tak być raczej powinno, jeżeli nie będziemy mieć DZIWNYCH wyników, a takie mogą się pojawić już dziś smile

Zapowiada się bardzo ciekawy dzień MŚ smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
jeszcze mozemy miec taki scenariusz ze Bulgaria wygrywa z nami...a brazylia przegrywa z bulgaria i trafi do latwiejsze grupy tym samym omijajac Kube ktora jest nieobliczalna i ostatnio ich ograla smile

Wlosi znowu graja o 21 czyli beda znali wynik meczu Polska - Bulgaria i sobie zadecyduja do ktorej grupy trafic smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Spoko. Mój scenariusz jest powiedzmy, taki jaki powinien być, a będzie pewnie znając życie jakaś mała petarda, która to wszystko zmieni. Tak to sobie wszystko rozpisałem, żeby było jak coś choć troszkę jaśniej, zawsze to lepiej widać na kartce papieru tongue

Widział ktoś reprezentacje Kamerunu i Meksyku na tych MŚ?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by ssaczu
Nie uwazasz, ze Ruscy i Wlosi moga jutro przegrac? Bardzo im sie to oplaca

wlochom pewnie bez roznicy
wygrana: porażka:
Francja Polska lub Bułgaria
USA Czechy
chyba nie ma tu sensu wymyslac,zwlaszcza ze argentyna bedzie mogla kombinowac w meczu z japonia zeby nie wyjsc z 1 miejsca i wtedy grupa przy ewentualnej wygranej z niemcami jeszcze latwiejsza

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
mialo byc tak:
wygrana:francja+usa
porazka:czechy+polska lub bułgaria

A canarinios nie beda kombinować,ich interesuje złoto,nikt im nie powie wtedy ze kombinowali itd.poza tym ten narod nie kombinuje,za to ruskie jak najbardziej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
no niby tak...brazylia najmocniejsza to wszyscy ich sie boja a nie odwrotnie...jak zobaczymy grupe Rosja, Brazylia i Kuba to bedzie ciekawie laugh ja mam Brazil na V-ke 2.45 zagrane przed turniejem ale troche sie obawiam...i mam nadzieje ze takiej grupy nie bedzie wink

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,999 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1