Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#41523 24/02/2003 18:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam przepraszam ze zaczynam nowy temat ale wiedzialem gdzie to moge dac otoz w obstawianiu jestem nowy i zielony narazie ;-)
Mam pytanie otoz chce zagrac 4z6 w profesjonalu czy moglibyscie mi to wyjasnic jak???
I takze podac jakie sa systemy inne na tej zasadzie jak wyzej wymieniony.
Dla przykladu podam mecze jakie planuje i jak mozecie uluzcie mi z tego to np 4 z 6 :-)
1-807 La Coruna-Basel (1) 1.36
2-804 Valencia-AS Roma(1) 1.51
3-806 L.Moskwa-AC Milan (02)1.26
4-811 Besiktas-Slavia (1) 1.7
5-805 Dortmund-Real M. (10) 1.46
6-808 Juventus-Manch.Utd (10)1.22

Czy mozna wq was cos z tym zrobic a jezeli tak to jak???

Bonus: Unibet
#41524 24/02/2003 19:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
Byly juz takie pytania na forum...

ale wyjasnie ci to na przykladzie 2z3 (mniej kombinacji)

2z3
mamy trzy zdazenia A,B,C i 2 z 3 oznacza ze musimy trafic 2 aby cos wygrac, masz kombinacje tych 3 zdarzen:
AB, AC, BC a wiec w tym przypadku 3 kombinacje

podobnie bedzie u ciebie 4z6
A,B,C,D,E,F
ABCD,ABCE,ABCF,ACDE... itd

Pzdr.

#41525 24/02/2003 19:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dziekuje Ci bardzo!!!
powiedz tylko co mi radzisz najbardziej z tego puscic???
tzn powiedzmy mam jeszcze jedno pytanie a jak wejda wszystkie mecze za okolo 1,3 a powiedzmy ze zepsuja sie 2 mecze ten za 1,7 i 1,5 to spada wygrana o te własnie kursy czy zle rozumuje??

#41526 01/03/2003 19:25
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Mam pytanie do obstawiajacych w Krakowi.

Czy moglby ktos podac adresy punktow Profa w Krakowie ??? Z tego co wiem to jeden jest obok ronda Matecznego a drugi gdzies w okolicach Hali Targowej. Czy moglby ktos podac dokladne adresy ?? Oraz ewentualnie wskazac ktory punkt jest najblizej Rynku ??

Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#41527 01/03/2003 20:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał Jozef Stalin:
[qb]Witam przepraszam ze zaczynam nowy temat ale wiedzialem gdzie to moge dac otoz w obstawianiu jestem nowy i zielony narazie ;-)
Mam pytanie otoz chce zagrac 4z6 w profesjonalu czy moglibyscie mi to wyjasnic jak???
I takze podac jakie sa systemy inne na tej zasadzie jak wyzej wymieniony.
Dla przykladu podam mecze jakie planuje i jak mozecie uluzcie mi z tego to np 4 z 6 :-)
1-807 La Coruna-Basel (1) 1.36
2-804 Valencia-AS Roma(1) 1.51
3-806 L.Moskwa-AC Milan (02)1.26
4-811 Besiktas-Slavia (1) 1.7
5-805 Dortmund-Real M. (10) 1.46
6-808 Juventus-Manch.Utd (10)1.22

Czy mozna wq was cos z tym zrobic a jezeli tak to jak???[/qb]
Grając takimi systemami musisz pamiętać o najwazniejszej sprawie, czyli kursach.
Typy które podałeś mają za niskie kursy na system 4 z 6. Aby otzrymać zwrot stawki przy 4 trafionych wszystkie kursy muszą być wysokości 2.00. Przy tym kursie główna wygrana za minimalną stawke wyniesie 456 zł. Jeśli dasz wszystkie kursy w wysokości 2.41to przy 4 trafionych jesteś do przodu dokładnie tyle ile zainwestowałeś. Jeśli trafisz wszystko wygrywasz 910 zł. Jeśli postawisz wszystkie mecze po kursie 2.66 to przy 4 trafionych wygrywasz 90 zł(zainwestowałeś 30) Wygrana główna wyniesie 1351 zł.

#41528 02/03/2003 23:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
donic, Józef Stalin, LMFAO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#41529 03/03/2003 00:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]donic, Józef Stalin, LMFAO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
O co biega towarzyszu?

#41530 03/03/2003 06:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
Witam
Czy ktoś z Wałbrzycha może podać mi adres gdzie w tym mieście znajduje sie Profesjonał lub STS i ulice na której znajde kawiarenke internetową
Pozdrawiam


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1