|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam przepraszam ze zaczynam nowy temat ale wiedzialem gdzie to moge dac otoz w obstawianiu jestem nowy i zielony narazie ;-) Mam pytanie otoz chce zagrac 4z6 w profesjonalu czy moglibyscie mi to wyjasnic jak??? I takze podac jakie sa systemy inne na tej zasadzie jak wyzej wymieniony. Dla przykladu podam mecze jakie planuje i jak mozecie uluzcie mi z tego to np 4 z 6 :-) 1-807 La Coruna-Basel (1) 1.36 2-804 Valencia-AS Roma(1) 1.51 3-806 L.Moskwa-AC Milan (02)1.26 4-811 Besiktas-Slavia (1) 1.7 5-805 Dortmund-Real M. (10) 1.46 6-808 Juventus-Manch.Utd (10)1.22
Czy mozna wq was cos z tym zrobic a jezeli tak to jak???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Byly juz takie pytania na forum...
ale wyjasnie ci to na przykladzie 2z3 (mniej kombinacji)
2z3 mamy trzy zdazenia A,B,C i 2 z 3 oznacza ze musimy trafic 2 aby cos wygrac, masz kombinacje tych 3 zdarzen: AB, AC, BC a wiec w tym przypadku 3 kombinacje
podobnie bedzie u ciebie 4z6 A,B,C,D,E,F ABCD,ABCE,ABCF,ACDE... itd
Pzdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dziekuje Ci bardzo!!! powiedz tylko co mi radzisz najbardziej z tego puscic??? tzn powiedzmy mam jeszcze jedno pytanie a jak wejda wszystkie mecze za okolo 1,3 a powiedzmy ze zepsuja sie 2 mecze ten za 1,7 i 1,5 to spada wygrana o te własnie kursy czy zle rozumuje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Mam pytanie do obstawiajacych w Krakowi.
Czy moglby ktos podac adresy punktow Profa w Krakowie ??? Z tego co wiem to jeden jest obok ronda Matecznego a drugi gdzies w okolicach Hali Targowej. Czy moglby ktos podac dokladne adresy ?? Oraz ewentualnie wskazac ktory punkt jest najblizej Rynku ??
Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał Jozef Stalin: [qb]Witam przepraszam ze zaczynam nowy temat ale wiedzialem gdzie to moge dac otoz w obstawianiu jestem nowy i zielony narazie ;-) Mam pytanie otoz chce zagrac 4z6 w profesjonalu czy moglibyscie mi to wyjasnic jak??? I takze podac jakie sa systemy inne na tej zasadzie jak wyzej wymieniony. Dla przykladu podam mecze jakie planuje i jak mozecie uluzcie mi z tego to np 4 z 6 :-) 1-807 La Coruna-Basel (1) 1.36 2-804 Valencia-AS Roma(1) 1.51 3-806 L.Moskwa-AC Milan (02)1.26 4-811 Besiktas-Slavia (1) 1.7 5-805 Dortmund-Real M. (10) 1.46 6-808 Juventus-Manch.Utd (10)1.22
Czy mozna wq was cos z tym zrobic a jezeli tak to jak???[/qb] Grając takimi systemami musisz pamiętać o najwazniejszej sprawie, czyli kursach. Typy które podałeś mają za niskie kursy na system 4 z 6. Aby otzrymać zwrot stawki przy 4 trafionych wszystkie kursy muszą być wysokości 2.00. Przy tym kursie główna wygrana za minimalną stawke wyniesie 456 zł. Jeśli dasz wszystkie kursy w wysokości 2.41to przy 4 trafionych jesteś do przodu dokładnie tyle ile zainwestowałeś. Jeśli trafisz wszystko wygrywasz 910 zł. Jeśli postawisz wszystkie mecze po kursie 2.66 to przy 4 trafionych wygrywasz 90 zł(zainwestowałeś 30) Wygrana główna wyniesie 1351 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
donic, Józef Stalin, LMFAO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]donic, Józef Stalin, LMFAO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] O co biega towarzyszu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111 |
Witam Czy ktoś z Wałbrzycha może podać mi adres gdzie w tym mieście znajduje sie Profesjonał lub STS i ulice na której znajde kawiarenke internetową Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka