|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
KOrver ma sam 20 chyba  z tego co wyliczyłem, to @agr1 ma więcej  ale to nieważne, ważne, że wiele osób zarobiło, a forumowa współpraca dała korzyści. Czy 10zł, czy 1000zł to bez znaczenia, liczy się sam fakt.  gdzie to wyliczyles ze agr ma wieecej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
powiedizales 5 razy zco kamerun a screen z kamerunu pamietam
ale najwazniejsze ze wszysyc zarobieni Aa to już wiem skąd te 20k. To było na gorąco po meczu, teraz przeliczyłem wszystko i wyszło mniej niż 5 razy tyle, bo np patrzę w historii i mam jednego beta kurs @8 a zapisane w Excelu, że @10, więc już sporo różnica. Co by było, wyszło tak, że jestem zadowolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
KOrver ma sam 20 chyba  z tego co wyliczyłem, to @agr1 ma więcej  ale to nieważne, ważne, że wiele osób zarobiło, a forumowa współpraca dała korzyści. Czy 10zł, czy 1000zł to bez znaczenia, liczy się sam fakt.  gdzie to wyliczyles ze agr ma wieecej ? Panowie przestańcie, co za różnica. @agr1 od dawna się udziela, więc obserwując go i znając limity w bukach można na oko wyciągnąć wnioski. Koniec tematu kasy, możemy pogadać o typach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
niemcy ugraja seta włochom ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Na chwilę obecna grupa wygląda:
Ruskie +19pkt Hiszpania 0 Egipt -19pkt
Zatem Hiszpanom porażka do -9pkt daje upragnione II miejsce. Teraz tylko pytanie, czy przy ich potencjale sportowym jest sens kombinowania i szukania słabszych rywali? Bo na pierwszy rzut oka do jakiej grupy nie trafią to i tak nie wyjdą, a zwycięstwo z Egiptem dało by wiele frajdy kibicom...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
niemcy ugraja seta włochom ?? Jak nie ugrają to będę w szoku  Ja liczę, że wygrają mecz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jedyny mecz o ktorym warto to wlosi 2 pozostale watpie zeby mialy historie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
powie ktos jak to bedzie wygladac jak dzis wlosi przegraja i np. zajma drugie miejsce w grupie? z kim beda grac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jak drugie to na ta chwile bulgaria i czesi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
nie na 100 % ale tak tzreba przyjac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Na chwilę obecna grupa wygląda:
Ruskie +19pkt Hiszpania 0 Egipt -19pkt
Zatem Hiszpanom porażka do -9pkt daje upragnione II miejsce. Teraz tylko pytanie, czy przy ich potencjale sportowym jest sens kombinowania i szukania słabszych rywali? Bo na pierwszy rzut oka do jakiej grupy nie trafią to i tak nie wyjdą, a zwycięstwo z Egiptem dało by wiele frajdy kibicom... To nie do konca tak bo liczy sie nie roznica punktow a ratio czyli stosunek punktow, inne bedzie ratio przy -9 jak bedzie 5 setow a inne jak rozegraja 3 sety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
niemcy ugraja seta włochom ?? Jak nie ugrają to będę w szoku  Ja liczę, że wygrają mecz! Tylko pytanie ktora grupa dla Niemcow lepsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Skonczcie ta licytacje, nie wazne kto ile wygral. Wazne, ze wiekszosci zadowolona po meczu.
Zaraz sie zaczna pytania o screeny, wysmiewania itd. Niech kazdy zaglada we wlasny portfel, a nie czyjs.
Wlasnie dlatego nie pokazuje nigdy screenow tak dla zasady. Ale to tylko 1 z powodow.
Dzial siatkowki wiec piszmy o siatkowce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Do kiedy te mistrzostwa trwają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
d 24 września do 10 października
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Do kiedy te mistrzostwa trwają? 10 wrzesnia final
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
czy ktoś zorientowany moze napisac jak bedzie wygladala sytuacja po meczu wlochy niemcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Do kiedy te mistrzostwa trwają? 10 wrzesnia final oczywiscie pazdziernika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
czy ktoś zorientowany moze napisac jak bedzie wygladala sytuacja po meczu wlochy niemcy O 1. Wlochy/Niemcy 2. USA 3. Francja R 1. Czechy 2. Niemcy/Wlochy 3. Bulgaria/Brazylia do O trafia druzyna ktora wygra dzisiaj mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jakby ktos chcial sie poemcojonowac to warto pograc na alejandro gonzaleza po @5
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|