|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Poniewaz poprzedni temat przekroczyl 200 odpowiedzi otwieram nowy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
GB jest niepoważny .
Live AC Milan v Chievo V.
68 min. kurs na Milan 1,42
Dla porównania WillHill na milan ma 1,90
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]GB jest niepoważny .
Live AC Milan v Chievo V.
68 min. kurs na Milan 1,42
Dla porównania WillHill na milan ma 1,90[/qb] no i kto mial racje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> William <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec graj w gb to co mowi Will i bedziesz do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
hehe ciekawa koncepcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Hmm, czy ktoś wie może dlaczego GB zdjął ten mecz z livebetting przed 75 minutą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]GB jest niepoważny .
Live AC Milan v Chievo V.
68 min. kurs na Milan 1,42
Dla porównania WillHill na milan ma 1,90[/qb] No to bardzo dobrze. Wystaw w P2P 1,70 - pewnie bez problemu sprzedasz i postaw u Hilla. pewny zysk. Rada troche po czasie ale na przyszlosc - takie roznice mozna w ten sposob latwo wykorzystac. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
WK - mam pytanko z innej beczki : czy akceptowana jest juz ekarta Visa - Inteligo w GB i W.Hill'u ?? Mam tam konta tyle ze nieaktywne i nie wiem czy sie bedzie mi oplacalo tam grac ...bo ewentualne wyplaty dokonywalbym na konto bankowe . moglbys (jesli sie orientujesz) powiedziec ile wynosza prowizje za przelewy i ile dni takowy przelew idzie i z GB i Z W.Hilla. z gory wielkie dzieki pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Co do Hilla to nie wiem. W GB przy wplacie raz dziala raz nie. Mi sie kilka razy zdarzylo, ze nie dzialala a potem udawalo sie wplacic. Ostatnio czytalem, ze znowu dziala ale w praktyce nie sprawdzalem. Przelewow z powrotem na razie nie robilem.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
Oryginalnie wysłał Orzel: [qb]Dobra znowu sie zakrecilem i to maksymalnie. CHODZI MI O GAMEBOOKERS. Mialem troche przebojow z zalozeniem konta ale juz wszystko gra i buczy. Dzieki tez arthowi z czatu za te 3 cyferki na karcie. Przy okazji inteligo spisalo mi sie wysmienicie. 50euro wplaty kosztowlo mnie tylko 219,16zl no i tranzakcja w ciagu 1 sekundy.[/qb] ten post jest jeszcze z poprzedniego topicu. 50euro wplaty kosztowalo 219,16zl? Czegos tu nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374 |
50euro wplaty kosztowalo 219,16zl? Czegos tu nie rozumiem
50 euro + 1% za wpłatę kartą w przeliczeniu na złotówki zabrało z konta 219,16 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Co jest z tym GB? Totti schodzi z boiska, a mecz Arsenal-Roma schodzi z oferty live-betting?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Sam nie wiem Conrad co sie dzieje> Musze po raz pierwszy zganic GB, i musze sie przyznac ze do livebetting przerzucam kase do BETANDWIN. Oni to maja zajebiscie dopracowane gry live!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy ma ktoś taki sam problem z GB jak ja ??
Dawno już nie grałem u GB, ostatnio (po przejęciu Inteligo przez PKO) nie mogłem tam wpłacić kasy... Ten problem jest już rozwiązany, pieniądze wpłaciłem i... nie mogę obstawić zakładu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Cała strona chodzi bez problemu, a jednak nie działa "place bet" klikam, klikam, czekam i nic. Napisałem do GB, czekam teraz na odpowiedź. Może miał ktoś ten sam problem i sobie z nim poradził ? Mam Win XP, zainstalowałem Javę i nic... nie pomogła ani Opera ani Mozilla.
Będę wdzięczny za pomoc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Do której minuty przyjmowane były zakłady na mecz Real Madryt - AC Milan w GB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Do której minuty przyjmowane były zakłady na mecz Real Madryt - AC Milan w GB?[/qb] Mecz był cały czas w ofercie ale od 65 minuty był LOCKED. Obserwowałem dokładnie. Ostatnio w kulki sobie leci GB z livebetting. Zapraszam do ich boarda do tematu założonego przezemnie opdnośnie livebetów, ich odpowiedzi są śmieszne. Zaraz pisze opieprz odnośnie tego meczu, Ci którzy znają angielski niech włączą się do dyskusji to może GB jakoś się poprawi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
No właśnie, od 65 minuty caaaaały czas było 'locked'. Myślałem przez chwilę, że tylko mi coś takiego urządzili, ale najwidoczniej te balety dotyczyły wszystkich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Jak będę jutro miał chwilę to wpadne na ten board i trochę ich pogryzę.
Tak z ciekawości to który buk najdłużej trzyma ofertę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Co do livebettingu w GB to nikt nie powinien płakać z tego powodu, że ostatnio blokują zakłady - i tak kursy dają takie że nie warto obstawiać (w GB pozostaje więc tylko livebetting p2p). Czasami tylko - jak ktoś wcześniej wspomniał - dają za niskie kursy na faworyta przy wyniku dla niego niekorzystnym np. remisie co można wykorzystać u innych buków. Ale i tak w tym samym czasie można znaleźć jeszcze lepsze kursy - zwłaszcza w Betfair (różnica między GB jest niwelowana przez praktycznie 100% payout - czyli kursy bez żadnej marży buka), gdzie można obstawiać do końca meczu - nie wspomne już o surebetach które tam bardzo często się zdarzają w trakcie meczu. Kursy szybko odswieżają się co pare sekund i widać stawki za jakie można obstawić i cały payout (jak jest poniżej 100% mamy surebet). Po zakonczeniu meczu obstawianie jest automatycznie wstrzymywane (w GB można obstawiać do 90 min; w p2p GB do końca meczu a czasem nawet dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Przykładowe kursy w tym samym czasie na mecz Real - Milan przy stanie 1:0: GB: 1 @ 1.12 X @ 5.5 2 @ 17 Betfair: 1 @ 1.22-1.25 X @ 5.8-6.2 2 @ 19-22 W końcówce meczu przy prowadzeniu Realu 3:1 kursy na Milan były rzędu tysiąca a na remis kilkaset. Mój ranking buków do livebettingu: 1) niekwestionowany lider - expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2) betfair 3) p2p GB (ale tylko wystawianie kursów)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Don ja osobiście livbetów w GB nie gram, ale gre je mój brat. A to że blokują kursy wczesnie bardzo mu to utrudni, dlatego że on czeka na kurs 1,01. Wczoraj gdyby Gb trzymało kursy do końca to na Real byłoby 1,01. Dla nie go dałoby to zysk 2%. 1% z kursu i 1% z cashbacka za złoty poziom. Dlatego bardzo ważne jest aby trzymali kursy do końca. Nawet jeśli będa minimalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Jesli chodzi o live betting to wg mnie nie ma co patrzec na glowna strone bo tam czesto wyswietlaja sie nieaktualne kursy. Trzeba otworzyc okienko P2P i czesto odswiezac. Jesli chodzi o kursy to zdarza sie 1,01 przy prowadzeniu Arsenalu 4-0 u siebie w 75 z jakas druzyna z konca tabeli wiec mozna 2% bez ryzyka "lyknac"
Przed chwila przetestowalem karte Inteligo - zadzialal bez problemu. Kasa po sekundzie na koncie.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
WK, podobnie było ostatnio z Kaiserslautern. 4-0 u siebie a kurs dalej 1.01. Ostatnio zaś wystarczy 2-0 i 30 minut do końca by zablokować ofertę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|