Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#41602 09/03/2003 17:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Poniewaz poprzedni temat przekroczyl 200 odpowiedzi otwieram nowy...

Bonus: Unibet
#41603 10/03/2003 01:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
GB jest niepoważny .

Live AC Milan v Chievo V.

68 min. kurs na Milan 1,42

Dla porównania WillHill na milan ma 1,90

#41604 10/03/2003 02:28
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]GB jest niepoważny .

Live AC Milan v Chievo V.

68 min. kurs na Milan 1,42

Dla porównania WillHill na milan ma 1,90[/qb]
no i kto mial racje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

William <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec graj w gb to co mowi Will i bedziesz do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41605 10/03/2003 02:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
hehe ciekawa koncepcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41606 10/03/2003 03:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Hmm, czy ktoś wie może dlaczego GB zdjął ten mecz z livebetting przed 75 minutą?

#41607 10/03/2003 14:22
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]GB jest niepoważny .

Live AC Milan v Chievo V.

68 min. kurs na Milan 1,42

Dla porównania WillHill na milan ma 1,90[/qb]
No to bardzo dobrze. Wystaw w P2P 1,70 - pewnie bez problemu sprzedasz i postaw u Hilla. pewny zysk.

Rada troche po czasie ale na przyszlosc - takie roznice mozna w ten sposob latwo wykorzystac.

Wojtek

#41608 10/03/2003 14:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
WK - mam pytanko z innej beczki : czy akceptowana jest juz ekarta Visa - Inteligo w GB i W.Hill'u ??
Mam tam konta tyle ze nieaktywne i nie wiem czy sie bedzie mi oplacalo tam grac ...bo ewentualne wyplaty dokonywalbym na konto bankowe . moglbys (jesli sie orientujesz) powiedziec ile wynosza prowizje za przelewy i ile dni takowy przelew idzie i z GB i Z W.Hilla.
z gory wielkie dzieki
pozdr

#41609 10/03/2003 19:32
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Co do Hilla to nie wiem. W GB przy wplacie raz dziala raz nie. Mi sie kilka razy zdarzylo, ze nie dzialala a potem udawalo sie wplacic. Ostatnio czytalem, ze znowu dziala ale w praktyce nie sprawdzalem.
Przelewow z powrotem na razie nie robilem.

Wojtek

#41610 10/03/2003 20:07
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
Quote
Oryginalnie wysłał Orzel:
[qb]Dobra znowu sie zakrecilem i to maksymalnie. CHODZI MI O GAMEBOOKERS. Mialem troche przebojow z zalozeniem konta ale juz wszystko gra i buczy. Dzieki tez arthowi z czatu za te 3 cyferki na karcie. Przy okazji inteligo spisalo mi sie wysmienicie. 50euro wplaty kosztowlo mnie tylko 219,16zl no i tranzakcja w ciagu 1 sekundy.[/qb]
ten post jest jeszcze z poprzedniego topicu.

50euro wplaty kosztowalo 219,16zl?
Czegos tu nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#41611 10/03/2003 20:48
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 374
50euro wplaty kosztowalo 219,16zl?
Czegos tu nie rozumiem

50 euro + 1% za wpłatę kartą w przeliczeniu na złotówki zabrało z konta 219,16 zł.

#41612 12/03/2003 01:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Co jest z tym GB? Totti schodzi z boiska, a mecz Arsenal-Roma schodzi z oferty live-betting?

#41613 12/03/2003 02:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Sam nie wiem Conrad co sie dzieje> Musze po raz pierwszy zganic GB, i musze sie przyznac ze do livebetting przerzucam kase do BETANDWIN. Oni to maja zajebiscie dopracowane gry live!!

#41614 13/03/2003 01:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ma ktoś taki sam problem z GB jak ja ??

Dawno już nie grałem u GB, ostatnio (po przejęciu Inteligo przez PKO) nie mogłem tam wpłacić kasy... Ten problem jest już rozwiązany, pieniądze wpłaciłem i... nie mogę obstawić zakładu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Cała strona chodzi bez problemu, a jednak nie działa "place bet" klikam, klikam, czekam i nic.
Napisałem do GB, czekam teraz na odpowiedź.
Może miał ktoś ten sam problem i sobie z nim poradził ?
Mam Win XP, zainstalowałem Javę i nic... nie pomogła ani Opera ani Mozilla.

Będę wdzięczny za pomoc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam

#41615 13/03/2003 02:24
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Do której minuty przyjmowane były zakłady na mecz Real Madryt - AC Milan w GB?

#41616 13/03/2003 02:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Do której minuty przyjmowane były zakłady na mecz Real Madryt - AC Milan w GB?[/qb]
Mecz był cały czas w ofercie ale od 65 minuty był LOCKED. Obserwowałem dokładnie. Ostatnio w kulki sobie leci GB z livebetting. Zapraszam do ich boarda do tematu założonego przezemnie opdnośnie livebetów, ich odpowiedzi są śmieszne. Zaraz pisze opieprz odnośnie tego meczu, Ci którzy znają angielski niech włączą się do dyskusji to może GB jakoś się poprawi.

#41617 13/03/2003 06:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No właśnie, od 65 minuty caaaaały czas było 'locked'. Myślałem przez chwilę, że tylko mi coś takiego urządzili, ale najwidoczniej te balety dotyczyły wszystkich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Jak będę jutro miał chwilę to wpadne na ten board i trochę ich pogryzę.

Tak z ciekawości to który buk najdłużej trzyma ofertę?

#41618 13/03/2003 08:02
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Co do livebettingu w GB to nikt nie powinien płakać z tego powodu, że ostatnio blokują zakłady - i tak kursy dają takie że nie warto obstawiać (w GB pozostaje więc tylko livebetting p2p). Czasami tylko - jak ktoś wcześniej wspomniał - dają za niskie kursy na faworyta przy wyniku dla niego niekorzystnym np. remisie co można wykorzystać u innych buków. Ale i tak w tym samym czasie można znaleźć jeszcze lepsze kursy - zwłaszcza w Betfair (różnica między GB jest niwelowana przez praktycznie 100% payout - czyli kursy bez żadnej marży buka), gdzie można obstawiać do końca meczu - nie wspomne już o surebetach które tam bardzo często się zdarzają w trakcie meczu.
Kursy szybko odswieżają się co pare sekund i widać stawki za jakie można obstawić i cały payout (jak jest poniżej 100% mamy surebet).
Po zakonczeniu meczu obstawianie jest automatycznie wstrzymywane (w GB można obstawiać do 90 min; w p2p GB do końca meczu a czasem nawet dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).
Przykładowe kursy w tym samym czasie na mecz Real - Milan przy stanie 1:0:
GB: 1 @ 1.12 X @ 5.5 2 @ 17
Betfair: 1 @ 1.22-1.25 X @ 5.8-6.2 2 @ 19-22
W końcówce meczu przy prowadzeniu Realu 3:1 kursy na Milan były rzędu tysiąca a na remis kilkaset.
Mój ranking buków do livebettingu:
1) niekwestionowany lider - expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2) betfair
3) p2p GB (ale tylko wystawianie kursów)

#41619 13/03/2003 13:14
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Don ja osobiście livbetów w GB nie gram, ale gre je mój brat. A to że blokują kursy wczesnie bardzo mu to utrudni, dlatego że on czeka na kurs 1,01. Wczoraj gdyby Gb trzymało kursy do końca to na Real byłoby 1,01. Dla nie go dałoby to zysk 2%.
1% z kursu i 1% z cashbacka za złoty poziom. Dlatego bardzo ważne jest aby trzymali kursy do końca. Nawet jeśli będa minimalne.

#41620 13/03/2003 13:38
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Jesli chodzi o live betting to wg mnie nie ma co patrzec na glowna strone bo tam czesto wyswietlaja sie nieaktualne kursy. Trzeba otworzyc okienko P2P i czesto odswiezac. Jesli chodzi o kursy to zdarza sie 1,01 przy prowadzeniu Arsenalu 4-0 u siebie w 75 z jakas druzyna z konca tabeli wiec mozna 2% bez ryzyka "lyknac"

Przed chwila przetestowalem karte Inteligo - zadzialal bez problemu. Kasa po sekundzie na koncie.

Wojtek

#41621 13/03/2003 14:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
WK, podobnie było ostatnio z Kaiserslautern. 4-0 u siebie a kurs dalej 1.01. Ostatnio zaś wystarczy 2-0 i 30 minut do końca by zablokować ofertę.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1