Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
A tak wogóle to Visa Elektronka z BZWBK ma możliwość wpłat do buków? (możliwości karty Visy Classic) Może po prostu tą kartą nie da się wpłacić wink

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Originally Posted by Gherman
A tak wogóle to Visa Elektronka z BZWBK ma możliwość wpłat do buków? (możliwości karty Visy Classic) Może po prostu tą kartą nie da się wpłacić wink

napewno ma bo sam taka posiadam

najprawdopodobniej musisz iść do oddziału banku i poprosić o zwiększenie limitu na transakcje internetowe który teraz ustawiony masz na 0 i powinno być po kłopocie

Dołączył: May 2005
Posty: 297
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 297
,,Our billing system is not accept deposits made with this credit card at the moment" taki blad mi ciagle wyskakuje;/ Limit dziennych wplat mam ustawiony podobno na 5tys wiec nie wiem o co chodzi.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
@Raav, wpłacaleś tą kartą gdziekolwiek? Może jednak czymś malutkim drobniutkim różnią się wasze karty...?

Dołączył: May 2005
Posty: 297
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 297
Wplacac karta nigdy nic nie wplacalem. No ale juz mniejsza z tym- bo po 13dniach dodali mi kase ta co wplacalem przez MB:D Zdziwili mnie:)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
PennyScratch wyplacilo w 3 dni toast

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,731
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,731
Likes: 12
Dopisze .

Hopa tez wyplacalna .Wczoraj dopisalem OK

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Thank you for choosing Scratch.co.uk and congratulations on your win!!
Your cash out request of €287 has been approved and sent for processing.

te zdrapki to nr1, w pol godziny wygrana depozyt obrot i po 2 dniach wyplata smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
czy tylko ja miałem takiego pecha? i tylko w jednej z firm wygrał więcej niż 50e i je i tak wtopił laugh ?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
a dodam że najlepiej to dawal slot z rybami, raz sypnęło 25e na zdrapce woow. Nic i nic, dziś się firmy skończył ze 2 tygodnie tam pomału się rejestrowałem z myślą że wygram smile

grałem tylko te co pisało OK

lipaa tongue

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
panowie mam 175 euro i teraz po depozycie 11 euro mam obrocic tylko 30x te 11 euro czy wszystko ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,731
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,731
Likes: 12
Tylko to 11

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Dzieki,depo juz dodane na live chacie i typ napisal ze obrot nie 30x a 20x takze walczymy ; )

Dołączył: May 2006
Posty: 95
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 95
na czym nalepiej grac na poczatku ( 5 euro ) i jakie stawki - jakies porady ? smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Spowen
na czym nalepiej grac na poczatku ( 5 euro ) i jakie stawki - jakies porady ? smile

Darts ja gralem na poczatku, 0.5E alb 1E.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
Wypowie sie ktoś na ten problem.
Założyłem konto w kilku zdrpkach by dostać te 5euro za free.
I w hopa.com wygrałem 500euro i wpłaciłem 12 euro karta bankową.
Dostałem bonusa 100% i zrobiłem obrot na kwote prawie 800 euro.
Zleciłem w sumie rowne 900 euro do wyplaty jako zwrot na karte, ale po dwudziestu kilku godzinach zablokowali mi konto!!!

Wbiłem na liveczata i zapytałem o co chodzi. A oni ze mam prawdopodobnie kilka kont i nie wiedza co z wyplata!? maja mi dac znac w poniedziałek.

Mam kont w kilku firmach z pierwszego postu w tym wątku ale niewiedziałem ze jak sie gra w hopa.com to w innych nie mozna...
Chociaz u nich w regulaminie nic nie pisze!!! Co myslicie...jak działać lub gdzie sie zwrocic bo spełniłem wszystkie wymogi i zleciłem wypłate.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,731
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,731
Likes: 12
Tu kazdy lub 95% ma konta we wszystkich tych zdrapkach i wyplaty dochodzily normalnie . Jesli nie masz multikont w hopa to powinni wyplacic

Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
Originally Posted by rafal08
Tu kazdy lub 95% ma konta we wszystkich tych zdrapkach i wyplaty dochodzily normalnie . Jesli nie masz multikont w hopa to powinni wyplacic

Niema multikont. Wpłacałem do nich depozyt i zablokowali mi konto nie informując mnie o tym dlaczego...Zabrali mi depozyt i wygraną. Mają licencje od LGA (Lotteries&Gaming Authority) i teraz chyba tam skieruje ta sprawe. Co myślicie?? Mam dowody wpłaty z konta i potwierdzenie od hopa.com na meila, oraz dowód zlecenia wypłaty od tej firmy który tez mam na meilu. Oczywiscie nie mam dowodu na historie mojej gry (obrót itp) bo mam zamknięte konto. Niestety po kilku meilach i rozmowach z nimi na liveczacie, nie dostałem konkretnej odpowiedzi - kiedy zakładałem u nich konto, ile mam kont:):) Choć wiem ze to niemozliwe ze mam tam 2 lub wiecej kont. Wczesniej niz tutaj z forum o nich nie slyszałem. Rozmawiałem na liveczacie z kolesiem z innej firmy ale powiedział ze np hopa.com czy karamba.com to inne firmy. Wiec odpada moja teza ze to jeden koncern i jedno konto na wszystkie te firmy.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
jeżeli nie masz multiokont i czujesz się czysty to walcz o swoje

Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
Originally Posted by cassapian
jeżeli nie masz multiokont i czujesz się czysty to walcz o swoje

I bede walczył..pozdro

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1