|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
A tak wogóle to Visa Elektronka z BZWBK ma możliwość wpłat do buków? (możliwości karty Visy Classic) Może po prostu tą kartą nie da się wpłacić 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
A tak wogóle to Visa Elektronka z BZWBK ma możliwość wpłat do buków? (możliwości karty Visy Classic) Może po prostu tą kartą nie da się wpłacić  napewno ma bo sam taka posiadam najprawdopodobniej musisz iść do oddziału banku i poprosić o zwiększenie limitu na transakcje internetowe który teraz ustawiony masz na 0 i powinno być po kłopocie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 297 |
,,Our billing system is not accept deposits made with this credit card at the moment" taki blad mi ciagle wyskakuje;/ Limit dziennych wplat mam ustawiony podobno na 5tys wiec nie wiem o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
@Raav, wpłacaleś tą kartą gdziekolwiek? Może jednak czymś malutkim drobniutkim różnią się wasze karty...?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 297 |
Wplacac karta nigdy nic nie wplacalem. No ale juz mniejsza z tym- bo po 13dniach dodali mi kase ta co wplacalem przez MB:D Zdziwili mnie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
PennyScratch wyplacilo w 3 dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Dopisze .
Hopa tez wyplacalna .Wczoraj dopisalem OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
Thank you for choosing Scratch.co.uk and congratulations on your win!! Your cash out request of €287 has been approved and sent for processing. te zdrapki to nr1, w pol godziny wygrana depozyt obrot i po 2 dniach wyplata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
czy tylko ja miałem takiego pecha? i tylko w jednej z firm wygrał więcej niż 50e i je i tak wtopił  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
a dodam że najlepiej to dawal slot z rybami, raz sypnęło 25e na zdrapce woow. Nic i nic, dziś się firmy skończył ze 2 tygodnie tam pomału się rejestrowałem z myślą że wygram  grałem tylko te co pisało OK lipaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
panowie mam 175 euro i teraz po depozycie 11 euro mam obrocic tylko 30x te 11 euro czy wszystko ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Dzieki,depo juz dodane na live chacie i typ napisal ze obrot nie 30x a 20x takze walczymy ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 95 |
na czym nalepiej grac na poczatku ( 5 euro ) i jakie stawki - jakies porady ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
na czym nalepiej grac na poczatku ( 5 euro ) i jakie stawki - jakies porady ?  Darts ja gralem na poczatku, 0.5E alb 1E.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3 |
Wypowie sie ktoś na ten problem. Założyłem konto w kilku zdrpkach by dostać te 5euro za free. I w hopa.com wygrałem 500euro i wpłaciłem 12 euro karta bankową. Dostałem bonusa 100% i zrobiłem obrot na kwote prawie 800 euro. Zleciłem w sumie rowne 900 euro do wyplaty jako zwrot na karte, ale po dwudziestu kilku godzinach zablokowali mi konto!!!
Wbiłem na liveczata i zapytałem o co chodzi. A oni ze mam prawdopodobnie kilka kont i nie wiedza co z wyplata!? maja mi dac znac w poniedziałek.
Mam kont w kilku firmach z pierwszego postu w tym wątku ale niewiedziałem ze jak sie gra w hopa.com to w innych nie mozna... Chociaz u nich w regulaminie nic nie pisze!!! Co myslicie...jak działać lub gdzie sie zwrocic bo spełniłem wszystkie wymogi i zleciłem wypłate.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Tu kazdy lub 95% ma konta we wszystkich tych zdrapkach i wyplaty dochodzily normalnie . Jesli nie masz multikont w hopa to powinni wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3 |
Tu kazdy lub 95% ma konta we wszystkich tych zdrapkach i wyplaty dochodzily normalnie . Jesli nie masz multikont w hopa to powinni wyplacic Niema multikont. Wpłacałem do nich depozyt i zablokowali mi konto nie informując mnie o tym dlaczego...Zabrali mi depozyt i wygraną. Mają licencje od LGA (Lotteries&Gaming Authority) i teraz chyba tam skieruje ta sprawe. Co myślicie?? Mam dowody wpłaty z konta i potwierdzenie od hopa.com na meila, oraz dowód zlecenia wypłaty od tej firmy który tez mam na meilu. Oczywiscie nie mam dowodu na historie mojej gry (obrót itp) bo mam zamknięte konto. Niestety po kilku meilach i rozmowach z nimi na liveczacie, nie dostałem konkretnej odpowiedzi - kiedy zakładałem u nich konto, ile mam kont:):) Choć wiem ze to niemozliwe ze mam tam 2 lub wiecej kont. Wczesniej niz tutaj z forum o nich nie slyszałem. Rozmawiałem na liveczacie z kolesiem z innej firmy ale powiedział ze np hopa.com czy karamba.com to inne firmy. Wiec odpada moja teza ze to jeden koncern i jedno konto na wszystkie te firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
jeżeli nie masz multiokont i czujesz się czysty to walcz o swoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 3 |
jeżeli nie masz multiokont i czujesz się czysty to walcz o swoje I bede walczył..pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka