Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#416579 01/10/2005 09:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Witam!! co sadzicie o tym buku?? Jest tam teraz promocja w ktorej oferuja 20euro bonusu. Ktos wie jakie sa warunki obrotu tym bonusem?? Zalozylem tam konto ale kiedy klikalem na regulamin tej promocji nic nie wyskakiwalo. z gory dzieki za odpowiedz

Last edited by Experto; 16/10/2005 15:33.
Bonus: Unibet
#416580 01/10/2005 10:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Buk nie znajduje sie na http://www.sportsbookreview.com/ a wiec szkoda zachodu....?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#416581 01/10/2005 12:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Buk nie znajduje sie na http://www.sportsbookreview.com/ a wiec szkoda zachodu....?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie wiadomo czy gdyby się znalazł maiłby ocenę A+ czy F-, więc chyba nie do końca szkoda.

#416582 14/10/2005 10:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
chce wyplacic z tego buka pieniadze Chce to zrobic przelewem bankowym i mam do uzupelniania dane i ne wiem co wpisac w reg: ? ktos wie co co chodzi i co nalezy tam wpisac?? z gory dzieki za pomoc

#416583 14/10/2005 12:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
maja polską stronkę spoko podoba mi sie jak narazie

#416584 14/10/2005 20:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
a dokladnie o co chodzi z tym bonusem ?? jak sie go dostaje ??

#416585 15/10/2005 07:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 12
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 12
jak dostać ten bonus bo nigdzie nic nie widze...

#416586 15/10/2005 19:07
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
wplacasz 20 euro po kilkunastu minutach/lub troche wiecej dostajesz 20 euro bonusu
gralem tam troszke i bylo ok ale ostatnio mialem niemila przygode, wyplata ciagnela sie ponad miesiac... co chwile wymyslali jakis inny powod to nr konta zly, pozniej ze nie ma PL, nastepnie ze niepotrzebnie jest PL
jednym slowem ogromne zamieszanie i miesiac nerwow
ale jak ktos chce to niech probuje chociaz ja nie polecam tego buka

#416587 16/10/2005 09:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
A jaka w tym buku jest najmniejsza kwota wpłaty?
Jak długo on istnieje?
Czy można wpłacać pieniądze przelewem bankowym?
Czy przy wypłacie pobierana jest jakaś prowizja?

Wiem że dużo pytań, ale ta ich strona nie jest zbyt dobrze rozwinięta i ciężko się na niej szuka tych informacji.

#416588 21/10/2005 07:55
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
czy jak wyplacam na inteligo to muszę zaplacić 11.99 za przelew z innego kraju??

#416589 21/10/2005 10:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
jak to jest zwrot na karte to nie placisz, a jak kasa na konto to placisz:/

Do przelewow z zagranicy lepiej sobie gdzie indziej konto zalozyc:/

#416590 24/10/2005 08:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
wyplacal ktos u nich wieksze pieniadze?

#416591 25/10/2005 13:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
ile trwa pierwsza wyplata na Netellera? trzeba wysylac jakis skan dowodu, jesli tak to na jaki adres.

#416592 26/10/2005 15:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
wyplacil wogole ktos od nich kase, kiedy daje na "wyplata" wyskakuje komunikat, ze mam sie z nimi skontaktowac, pisze do nich i zero oddzewu z ich strony, a kupe kasy ugralem:/

#416593 26/10/2005 22:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
ciezcy sa w kontakcie, przyznaje... ale trzeba walczyc

#416594 27/10/2005 14:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
udalo mi sie wyplacic dzisiaj w nocy, co dziwne, kasa byla na Netellerze po 5 minutach od zaakceptowania wyplaty, ale nerwow troszke bylo...

#416595 27/10/2005 15:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
No to chyba tez tam wplace. Maja ciekawa oferte. Jest na czym grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wplace przez neteller.

#416596 27/10/2005 18:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Wie ktoś może czym jest 'REG' przy wypelnianiu formularza wyplaty na konto bankowe?

#416597 27/10/2005 19:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
Wie ktoś może czym jest 'REG' przy wypelnianiu formularza wyplaty na konto bankowe?

to jest kod banku, czyli cyfry od 3 do 10 z numeru konta bankowego, radze uzbroic sie w cierpliwosc przed pierwsza wyplata od nich i radze przygotowac sie do czestego pisania maili do niech, ja juz to mam za soba i ta firma nie istnieje juz dla mnie

#416598 27/10/2005 20:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A co z pierwszymi dwiema cyframi? Gdzie je wpisac?

Dzieki za pomoc

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, aker, poozon), 2,505 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1