|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
Witam!! co sadzicie o tym buku?? Jest tam teraz promocja w ktorej oferuja 20euro bonusu. Ktos wie jakie sa warunki obrotu tym bonusem?? Zalozylem tam konto ale kiedy klikalem na regulamin tej promocji nic nie wyskakiwalo. z gory dzieki za odpowiedz
Last edited by Experto; 16/10/2005 15:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Buk nie znajduje sie na http://www.sportsbookreview.com/ a wiec szkoda zachodu....?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Nie wiadomo czy gdyby się znalazł maiłby ocenę A+ czy F-, więc chyba nie do końca szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
chce wyplacic z tego buka pieniadze Chce to zrobic przelewem bankowym i mam do uzupelniania dane i ne wiem co wpisac w reg: ? ktos wie co co chodzi i co nalezy tam wpisac?? z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
maja polską stronkę spoko podoba mi sie jak narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
a dokladnie o co chodzi z tym bonusem ?? jak sie go dostaje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 12 |
jak dostać ten bonus bo nigdzie nic nie widze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
wplacasz 20 euro po kilkunastu minutach/lub troche wiecej dostajesz 20 euro bonusu gralem tam troszke i bylo ok ale ostatnio mialem niemila przygode, wyplata ciagnela sie ponad miesiac... co chwile wymyslali jakis inny powod to nr konta zly, pozniej ze nie ma PL, nastepnie ze niepotrzebnie jest PL jednym slowem ogromne zamieszanie i miesiac nerwow ale jak ktos chce to niech probuje chociaz ja nie polecam tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
A jaka w tym buku jest najmniejsza kwota wpłaty? Jak długo on istnieje? Czy można wpłacać pieniądze przelewem bankowym? Czy przy wypłacie pobierana jest jakaś prowizja?
Wiem że dużo pytań, ale ta ich strona nie jest zbyt dobrze rozwinięta i ciężko się na niej szuka tych informacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
czy jak wyplacam na inteligo to muszę zaplacić 11.99 za przelew z innego kraju??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
jak to jest zwrot na karte to nie placisz, a jak kasa na konto to placisz:/
Do przelewow z zagranicy lepiej sobie gdzie indziej konto zalozyc:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
wyplacal ktos u nich wieksze pieniadze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
ile trwa pierwsza wyplata na Netellera? trzeba wysylac jakis skan dowodu, jesli tak to na jaki adres.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
wyplacil wogole ktos od nich kase, kiedy daje na "wyplata" wyskakuje komunikat, ze mam sie z nimi skontaktowac, pisze do nich i zero oddzewu z ich strony, a kupe kasy ugralem:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
ciezcy sa w kontakcie, przyznaje... ale trzeba walczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
udalo mi sie wyplacic dzisiaj w nocy, co dziwne, kasa byla na Netellerze po 5 minutach od zaakceptowania wyplaty, ale nerwow troszke bylo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
No to chyba tez tam wplace. Maja ciekawa oferte. Jest na czym grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wplace przez neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Wie ktoś może czym jest 'REG' przy wypelnianiu formularza wyplaty na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
Wie ktoś może czym jest 'REG' przy wypelnianiu formularza wyplaty na konto bankowe? to jest kod banku, czyli cyfry od 3 do 10 z numeru konta bankowego, radze uzbroic sie w cierpliwosc przed pierwsza wyplata od nich i radze przygotowac sie do czestego pisania maili do niech, ja juz to mam za soba i ta firma nie istnieje juz dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
A co z pierwszymi dwiema cyframi? Gdzie je wpisac?
Dzieki za pomoc
|
|
|
Link skopiowany do schowka