|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy kotś już wpłacał i wypłacał od nich pieniądze przez MB, bo tylko ta metoda mnie iteresuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Zaczęło sie.... Dziwny buk, najpierw daje 20 euro a pozniej robi problemy przy wyplacie, mozna do nich napisac w jezyku polskim? czy maja tylko angielskiego pracownika w supporcie? Chyba będę zmuszony uzbroić się w cierpliwość.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
juz dostalem odpowiedz od buka Dear We are very happy to have you as customer at BetButler.com and we hope that you have enjoyed and had success with playing at BetButler.com. We can see that you as a Bonus-Customer have fulfilled the requirements regarding your bonus and we have now opened your BetButler account for withdraw. We hope to see you often at BetButler.com and if you have any questions - please do not hesitate to contact our Support Team, [email] [email protected].[/email] ale chca wyplacic pieniadze dostaje komunikat o nastepujacej tresci: Zadanie niewykonalne. Raport zostal przeslany do administracji. Prosze sprobowac pozniej. Też tak mieliście?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Mi wyslali tego maila, dalem zlecenie wyplaty dzis rano i bez problemu zaakceptowalo. Teraz czekam na kase na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mam mały problem z obsługą... Obstawiamy BACK czy LAY? Nie kumam po prostu ich sposobu gry! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Mam mały problem z obsługą... Obstawiamy BACK czy LAY? Nie kumam po prostu ich sposobu gry! [ Linked Image] to jest buk p2p, obstawiasz klikajac na niebieskie czyli back, wystawiasz kurs klikajac na czerwone czyli lay
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Co do p2p to nie mam zielonego pojęcia w czym rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale już teraz kumam jak obstawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekaw jestem czy już się poprawili w stosunku do wypłat
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Co do p2p to nie mam zielonego pojęcia w czym rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale już teraz kumam jak obstawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekaw jestem czy już się poprawili w stosunku do wypłat person to person, czyli nie buk wystawia kursy ale ludzie, a sam buk ma kase jedynie z prowizji (tutaj 4%) od zakladow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
czy mozna sie zarejestrowac nie majac karty kredytowej bo w rejestracji pojawia sie rejestracja karty i nie mozna przejsc dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
czy mozna sie zarejestrowac nie majac karty kredytowej bo w rejestracji pojawia sie rejestracja karty i nie mozna przejsc dalej. A próbowałeś tak jak w bet24.com- wpisywać 'xxx'... tylko ostatnie 4 cyferki '0000'? Ewentualnie maila napisz do nich. Myślę że się wkrótce zarejestruje, ale trzeba poczekać na kaskę właśnie z bet24.pl- gdzie dopiero zacząłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam Chlopaki ile czekaliscie mniej wiecej za mailem od nich ze mozna juz pieniadze wyplacac? Bo ja juz prawie 50 godzin i wyslalem ponad 10 maili i zero odzewu, szlak mnie juz trafia Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
napisz na wszytskie 4 maile czy ile oni ich tam maja, powinni odblokowac wysylanie kasy wtedy, jesli nie pomoze to wyslij skan dowodu, ja czekalem 2 dni, ale troche sie nawysylalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
mi odpowiedzieli ale i tak nie moge wyplacic!! apropo dziala wam ich strona? bo mi sie nie otwiera
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Nie wiem czemu niektorzy maja problemy, ja wyslalem maila, na drugi dzien odpowiedzieli, zlecilem wyplate, na trzeci dzien kasa byla na MB Buk rzetelny i bezproblemowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Nie wiem czemu niektorzy maja problemy, ja wyslalem maila, na drugi dzien odpowiedzieli, zlecilem wyplate, na trzeci dzien kasa byla na MB Buk rzetelny i bezproblemowy. a w jaki sposob dokonales wplaty na konto? karta czy poprzez moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dziwne, ja napisalem do nich ponad 20 maili i leci 5 dzien i nic. Napisali mi tylko ze caly czas rozpatruja moja prosbe i tyle Przeciez to jakas kpina Jesli chodzi o wyplaty to buk najgorszy narazie na jaki natrafil;em NIE POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Nie wiem czemu niektorzy maja problemy, ja wyslalem maila, na drugi dzien odpowiedzieli, zlecilem wyplate, na trzeci dzien kasa byla na MB Buk rzetelny i bezproblemowy. a w jaki sposob dokonales wplaty na konto? karta czy poprzez moneybookers? Wplacalem MB i bez problemu kase wyplacilem, blisko 150E, wiec dziwie sie ze jakies problemy niektorzy maja, i nie wysylalem nawet skanu do nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
chlopaki kurde ile najdluzej czekaliscie az betbutler zgodzilo sie na wyplate? Ja juz czekam dobry tydizen , maili chyba napisalem z 50 do kazdego z adresow i cisza juz mnie ch... strzela za przeproszeniem Gorszego gownianego buka na oczy niew widzialem, to sa jakies jaja Dzieki za odpowiedz Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
Wplacajcie netellerem to nie robia klopotow z odblokowaniem, jak sie wplaca kredytowka to robia problemy pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|