Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#416659 22/01/2006 22:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Czy kotś już wpłacał i wypłacał od nich pieniądze przez MB, bo tylko ta metoda mnie iteresuje.

Bonus: Unibet
#416660 24/01/2006 20:50
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Zaczęło sie.... Dziwny buk, najpierw daje 20 euro a pozniej robi problemy przy wyplacie, mozna do nich napisac w jezyku polskim? czy maja tylko angielskiego pracownika w supporcie? Chyba będę zmuszony uzbroić się w cierpliwość.

#416661 25/01/2006 09:53
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
juz dostalem odpowiedz od buka

Dear

We are very happy to have you as customer at BetButler.com and we hope that
you have enjoyed and had success with playing at BetButler.com.

We can see that you as a Bonus-Customer have fulfilled the requirements regarding your bonus and we have now opened your BetButler account for withdraw.

We hope to see you often at BetButler.com and if you have any questions -
please do not hesitate to contact our Support Team, [email][email protected].[/email]

ale chca wyplacic pieniadze dostaje komunikat o nastepujacej tresci:

Zadanie niewykonalne. Raport zostal przeslany do administracji. Prosze sprobowac pozniej.

Też tak mieliście?

#416662 25/01/2006 14:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Mi wyslali tego maila, dalem zlecenie wyplaty dzis rano i bez problemu zaakceptowalo. Teraz czekam na kase na MB.

#416663 25/01/2006 15:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Mam mały problem z obsługą... Obstawiamy BACK czy LAY? Nie kumam po prostu ich sposobu gry!
[Linked Image]

#416664 25/01/2006 15:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Mam mały problem z obsługą... Obstawiamy BACK czy LAY? Nie kumam po prostu ich sposobu gry!
[Linked Image]

to jest buk p2p, obstawiasz klikajac na niebieskie czyli back, wystawiasz kurs klikajac na czerwone czyli lay

#416665 25/01/2006 16:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Co do p2p to nie mam zielonego pojęcia w czym rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale już teraz kumam jak obstawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ciekaw jestem czy już się poprawili w stosunku do wypłat

#416666 25/01/2006 16:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Co do p2p to nie mam zielonego pojęcia w czym rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale już teraz kumam jak obstawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ciekaw jestem czy już się poprawili w stosunku do wypłat

person to person, czyli nie buk wystawia kursy ale ludzie, a sam buk ma kase jedynie z prowizji (tutaj 4%) od zakladow

#416667 25/01/2006 16:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
czy mozna sie zarejestrowac nie majac karty kredytowej bo w rejestracji pojawia sie rejestracja karty i nie mozna przejsc dalej.

#416668 25/01/2006 16:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
czy mozna sie zarejestrowac nie majac karty kredytowej bo w rejestracji pojawia sie rejestracja karty i nie mozna przejsc dalej.
A próbowałeś tak jak w bet24.com- wpisywać 'xxx'... tylko ostatnie 4 cyferki '0000'?
Ewentualnie maila napisz do nich.
Myślę że się wkrótce zarejestruje, ale trzeba poczekać na kaskę właśnie z bet24.pl- gdzie dopiero zacząłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#416669 26/01/2006 07:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam
Chlopaki ile czekaliscie mniej wiecej za mailem od nich ze mozna juz pieniadze wyplacac? Bo ja juz prawie 50 godzin i wyslalem ponad 10 maili i zero odzewu, szlak mnie juz trafia
Pozdrawiam

#416670 26/01/2006 13:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
napisz na wszytskie 4 maile czy ile oni ich tam maja, powinni odblokowac wysylanie kasy wtedy, jesli nie pomoze to wyslij skan dowodu, ja czekalem 2 dni, ale troche sie nawysylalem

#416671 26/01/2006 14:57
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
mi odpowiedzieli ale i tak nie moge wyplacic!! apropo dziala wam ich strona? bo mi sie nie otwiera

#416672 26/01/2006 17:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
stronka smiga

#416673 27/01/2006 00:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Nie wiem czemu niektorzy maja problemy, ja wyslalem maila, na drugi dzien odpowiedzieli, zlecilem wyplate, na trzeci dzien kasa byla na MB
Buk rzetelny i bezproblemowy.

#416674 27/01/2006 08:54
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Quote
Nie wiem czemu niektorzy maja problemy, ja wyslalem maila, na drugi dzien odpowiedzieli, zlecilem wyplate, na trzeci dzien kasa byla na MB
Buk rzetelny i bezproblemowy.

a w jaki sposob dokonales wplaty na konto? karta czy poprzez moneybookers?

#416675 28/01/2006 16:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dziwne, ja napisalem do nich ponad 20 maili i leci 5 dzien i nic.
Napisali mi tylko ze caly czas rozpatruja moja prosbe i tyle
Przeciez to jakas kpina
Jesli chodzi o wyplaty to buk najgorszy narazie na jaki natrafil;em
NIE POLECAM

#416676 28/01/2006 17:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Quote
Nie wiem czemu niektorzy maja problemy, ja wyslalem maila, na drugi dzien odpowiedzieli, zlecilem wyplate, na trzeci dzien kasa byla na MB
Buk rzetelny i bezproblemowy.

a w jaki sposob dokonales wplaty na konto? karta czy poprzez moneybookers?

Wplacalem MB i bez problemu kase wyplacilem, blisko 150E, wiec dziwie sie ze jakies problemy niektorzy maja, i nie wysylalem nawet skanu do nich.

#416677 31/01/2006 16:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
chlopaki kurde ile najdluzej czekaliscie az betbutler zgodzilo sie na wyplate?
Ja juz czekam dobry tydizen , maili chyba napisalem z 50 do kazdego z adresow i cisza
juz mnie ch... strzela za przeproszeniem
Gorszego gownianego buka na oczy niew widzialem, to sa jakies jaja
Dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam

#416678 01/02/2006 00:22
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
Wplacajcie netellerem to nie robia klopotow z odblokowaniem, jak sie wplaca kredytowka to robia problemy pozdr

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1