Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 29 1 2 12 13 14 15 16 28 29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Piostar
Niby beznadziejna forma a demolke robi z Queereya laugh
No, bo...Kłeri tak samo gra dno. Żo mial w gemach *5-4 i oddal na sucho, pozniej *4-1 w tb i oddal 2 punkty i 4-3*, bylo tez *6-4, ale zrobilo sie 6-6, *7-6 tez bylo i dopiero Sam musial setowa sam zepsuc zeby Żo mogl seta wygrac.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
R. Bopanna/A. Qureshi 1,75 + R. Lindstedt/H. Tecau 1,85

dziękuje piwo

R. Lindstedt/H. Tecau po 2 secie wyglądali tragicznie ale w ST raczej bez nerów piwo

iti #4171592 13/10/2010 21:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Tzn po *7-6 bylo 7-7, ale Conga serwisem trafil i do 8 wygral po bledzie Sama.

mathje #4171593 13/10/2010 21:21
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
co na dzisiaj jeszcze polecacie?

mathje #4171596 13/10/2010 21:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Vinci + Daniela - wydaja sie niesamowicie pewne, choc jak cos tak wyglada to zazwyczaj ktores wypada

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
vinci widzialem ja kilka razy na zywo(jak dostawała baty) i tej babki nie zagram nigdy za jej styl gry laugh (cipolla tak samo gra laugh )

mathje #4171600 13/10/2010 21:26
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by mathje
co na dzisiaj jeszcze polecacie?
kosz Maccabi-Paris 1 wink

mathje #4171601 13/10/2010 21:26
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by mathje
vinci widzialem ja kilka razy na zywo(jak dostawała baty) i tej babki nie zagram nigdy za jej styl gry laugh (cipolla tak samo gra laugh )

Obejrzyj sobie inne to się przekonasz, że wcale tak, źle nie gra laugh

mathje #4171603 13/10/2010 21:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Vinvi pamietam jak grala z Aga i przelamala na *1-0... skonczylo sie 6-1,6-0 dla Isii...

ale jednoczesnie Vinci widzialem w innych spotkaniach i moge bez wachania stwierdzic ze jest w czolowej 5 w WTA jezeli chodzi o walecznosc i zostawianie serca na korcie

mathje #4171604 13/10/2010 21:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mathje
vinci widzialem ja kilka razy na zywo(jak dostawała baty) i tej babki nie zagram nigdy za jej styl gry laugh (cipolla tak samo gra laugh )

to musiales byc pijany, Vinci dzisiaj z Sofii powinna zrobic mielone i tak wlasnie bedzie

craax #4171607 13/10/2010 21:29
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by craax
Originally Posted by mathje
vinci widzialem ja kilka razy na zywo(jak dostawała baty) i tej babki nie zagram nigdy za jej styl gry laugh (cipolla tak samo gra laugh )

to musiales byc pijany, Vinci dzisiaj z Sofii powinna zrobic mielone i tak wlasnie bedzie

nie mówie o meczach w tym turnieju tylko ogolnie wczesniejsze smile

a z Sofia sobie poradzi bo ona jest 10 razy głupsza i słabsza wink

craax #4171608 13/10/2010 21:30
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mathje co Ci nie pasuje w stylu Vinci ? jak Ty bys gral z jej warunkami ?

craax #4171612 13/10/2010 21:31
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by craax
mathje co Ci nie pasuje w stylu Vinci ? jak Ty bys gral z jej warunkami ?


styl ktory ona prezentuje wogole mi nie podpada do gustu gdy mam oglądać jej mecz wole isc odkurzyć pokoj . To jest moja opinia i tyle wink

craax #4171613 13/10/2010 21:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
niw no panowie, mathje ma ciute racji ze styl gry Vinci jest ciut archaiczny... ale to dobrze... wraca moda - Datte Krum, Radwanska, Vinci wink

tak czy siak wydaje sie ona na dzis bardzo dobrym typem... podobnie Daniela ktora niby skreczowala 2 tygodnie temu z japonska emerytka, ale ogladalem ten mecz i bardziej niz cialo to raczej glowa odmowila jej posluszenstwa... Katerina od zawsze jest gorsza kopia Alony, Alona teraz bez formy, zreszta obie slabe niesamowicie...

p.s. grajcie na brejki w meczu Voracovej z Errani... bedzie wiecej przelaman niz utrzymanych serwisow

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie mam takiego przekonania do Danieli dzisiaj, nawet w polowie tak duzego jak do Vinci

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
zupelnie inaczej, ofensywniej graja penett czy tez schiavone ... juz nie wspominajac o ... oprandi grin vinci jak dla mnie gra jeszcze bardziej archaiczny tenis niz Isia ale tak jak pisalem - przeciw Arvidsson wyglada to pewnie

p.s.

ogolnie Wloszki z drugiego sortu chyba potrenowaly - Errani w formie, Vinci tez wyglada przyzwoicie, nawet Seppi zrobil niespodzianke grin

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by Boubson
niw no panowie, mathje ma ciute racji ze styl gry Vinci jest ciut archaiczny... ale to dobrze... wraca moda - Datte Krum, Radwanska, Vinci wink

tak czy siak wydaje sie ona na dzis bardzo dobrym typem... podobnie Daniela ktora niby skreczowala 2 tygodnie temu z japonska emerytka, ale ogladalem ten mecz i bardziej niz cialo to raczej glowa odmowila jej posluszenstwa... Katerina od zawsze jest gorsza kopia Alony, Alona teraz bez formy, zreszta obie slabe niesamowicie...

p.s. grajcie na brejki w meczu Voracovej z Errani... bedzie wiecej przelaman niz utrzymanych serwisow


dokładnie,oglądac sie tego nie da ale wyniki robi co jakiś czas wink

ja nie stawiam ani na sofie(widzialem jej mecz z dulgeru) 0 myslenia dno totalne, oraz vinci(te mecze w ktorych dostawała baty) gdzie po kilku zepsutych pilkach sie poddawała i wywalała wszystko.

Ale za to lubie ją grać w deblu gdzie ostatnio z Errnani odprawily siostry Bondarenko po smakowitym kursie wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
a Voracova daje sie polamac ze stanu 40-0*....


niedobrze bo mam over 19,5 gema... boks

mathje #4171622 13/10/2010 21:37
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
A oglądaliscie kiedyś Cipolle ? smile oglądałem jeden mecz jego w zyciu na ziemi we włoszech, ze 2 lata temu myslałem ,że umre ze śmiechu laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
popatrczie na statystyki z poprzednich spotkan Errani i Voracovej w tym turnieju... ja Wam mowie - brejki to kopalnia pieniedzy...

Strona 14 z 29 1 2 12 13 14 15 16 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,532 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,710
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1