Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 51 1 2 15 16 17 18 19 50 51
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
a ja mówię, że będzie płacz na Kvitovej wink

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Witam, można gdzieś znaleśc godzine rozpoczecia meczu Sody? Bo w fortunie byla 12:35 a zaczeli wczesniej, kupon mam z 12:02

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Skugor 5:5* łammmmmmm teraz boks boks boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by craax
to jest teren dla Danieli, mowie Ci to ja hehe smile

jeszcze wczoraj nie byles przekonany do zwyciestwa nad Katerina a dzis juz jej teren? grin

ja nie mowie ze Daniela nie da rady - ja mowie ze Suarez sie na tyle postawi ze over 20,5 siadzie spokojnie...

nie bylem pewny czy jest zdrowa faktycznie ale jak mnie utwierdziles w tym to bylo OK grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
a ja mówię, że będzie płacz na Kvitovej wink
nie ma takiej opcji

Chivas #4172812 14/10/2010 20:11
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Witam, można gdzieś znaleśc godzine rozpoczecia meczu Sody? Bo w fortunie byla 12:35 a zaczeli wczesniej, kupon mam z 12:02
? musze spadac na zajecia i potrzebuje informacji smile

Chivas #4172813 14/10/2010 20:11
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Witam, można gdzieś znaleśc godzine rozpoczecia meczu Sody? Bo w fortunie byla 12:35 a zaczeli wczesniej, kupon mam z 12:02

ręki sobie nie dam uciąć, ale raczej przed 12 zaczęli

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
co myslicie nad takim kuponem?
kvitova-goerges 1 1,58
bammer-danilidou 1 1,55
zverev-monaco 1 2,13

Chivas #4172815 14/10/2010 20:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
tak na logike - jezeli masz teraz 13:12 a protennis pokazuje ze graja 1:12 minut to po glebokiej analizie i liczeniu pod kreska wychodzi mi 12:00 jak w morde strzelil...

z czego masz wiec te zajecia? grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
sciesiu - ja tam mysle ze cos wywali... najpredzej bammer wink

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Originally Posted by sciesiu
co myslicie nad takim kuponem?
kvitova-goerges 1 1,58
bammer-danilidou 1 1,55
zverev-monaco 1 2,13
mysle ze nie nic z tego nie wejdzie

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Ferrer *2-0

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Juvcio Djokovic
Witam, można gdzieś znaleśc godzine rozpoczecia meczu Sody? Bo w fortunie byla 12:35 a zaczeli wczesniej, kupon mam z 12:02

ręki sobie nie dam uciąć, ale raczej przed 12 zaczęli
jest 13:15. czas trwania meczu 1.14 wiec... start jakby 12:01 wink

bombel #4172822 14/10/2010 20:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
soda sie polamal df-em. ladnie - a mialo byc 2 sety frown

craax #4172823 14/10/2010 20:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kvitova co roku bardzo dobre wyniki osiaga na jesien, widac wyczula przygotowanie sie na ten okres i idzie jej to dobrze z roku na rok, wczoraj kosila momentami ta lewa reka niesamowicie, rok temu w finale z Wickmayer dopiero porazka, a wczesniej wszystkie rywalki tam odprawila w dwoch setach ( Suarez , Radwanska, Petkovic zdemolowana ), dwa lata temu w Linzu po trzysetowym boju z Bartoli dopiero odpadla a rywalka wczoraj nic ciekawego nie pokazala, stracila seta z sredniutko grajaca Hercog i to juz jakis wyznacznik jest, oj bedzie sie Niemka spozniala do zagran Kvitovej, nie bedzie co zbierac wink

bombel #4172825 14/10/2010 20:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by bombel
Originally Posted by sciesiu
co myslicie nad takim kuponem?
kvitova-goerges 1 1,58
bammer-danilidou 1 1,55
zverev-monaco 1 2,13
mysle ze nie nic z tego nie wejdzie
a dlaczego bombel ?

@sciesiu uwazaj na Bammer, ja bym wyrzucil

craax #4172826 14/10/2010 20:16
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
miernota hiszpanska znowu oddaje blush

craax #4172827 14/10/2010 20:16
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by craax
Kvitova co roku bardzo dobre wyniki osiaga na jesien, widac wyczula przygotowanie sie na ten okres i idzie jej to dobrze z roku na rok, wczoraj kosila momentami ta lewa reka niesamowicie, rok temu w finale z Wickmayer dopiero porazka, a wczesniej wszystkie rywalki tam odprawila w dwoch setach ( Suarez , Radwanska, Petkovic zdemolowana ), dwa lata temu w Linzu po trzysetowym boju z Bartoli dopiero odpadla a rywalka wczoraj nic ciekawego nie pokazala, stracila seta z sredniutko grajaca Hercog i to juz jakis wyznacznik jest, oj bedzie sie Niemka spozniala do zagran Kvitovej, nie bedzie co zbierac wink
oby oby

craax #4172828 14/10/2010 20:16
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Skugor TB w 3 secie teraz należy dla ciebie!!!!!! boksboksboks

craax #4172829 14/10/2010 20:16
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
przy serwisie Sody króluje na wymianach, a przy swoim to takie błędy momentami. Znowu po breaku, głupie błędy.

Strona 17 z 51 1 2 15 16 17 18 19 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, aker, forty), 1,398 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,252
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1