|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a ja mówię, że będzie płacz na Kvitovej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Witam, można gdzieś znaleśc godzine rozpoczecia meczu Sody? Bo w fortunie byla 12:35 a zaczeli wczesniej, kupon mam z 12:02
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to jest teren dla Danieli, mowie Ci to ja hehe  jeszcze wczoraj nie byles przekonany do zwyciestwa nad Katerina a dzis juz jej teren?  ja nie mowie ze Daniela nie da rady - ja mowie ze Suarez sie na tyle postawi ze over 20,5 siadzie spokojnie... nie bylem pewny czy jest zdrowa faktycznie ale jak mnie utwierdziles w tym to bylo OK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a ja mówię, że będzie płacz na Kvitovej  nie ma takiej opcji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Witam, można gdzieś znaleśc godzine rozpoczecia meczu Sody? Bo w fortunie byla 12:35 a zaczeli wczesniej, kupon mam z 12:02 ? musze spadac na zajecia i potrzebuje informacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Witam, można gdzieś znaleśc godzine rozpoczecia meczu Sody? Bo w fortunie byla 12:35 a zaczeli wczesniej, kupon mam z 12:02 ręki sobie nie dam uciąć, ale raczej przed 12 zaczęli
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
co myslicie nad takim kuponem? kvitova-goerges 1 1,58 bammer-danilidou 1 1,55 zverev-monaco 1 2,13
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
tak na logike - jezeli masz teraz 13:12 a protennis pokazuje ze graja 1:12 minut to po glebokiej analizie i liczeniu pod kreska wychodzi mi 12:00 jak w morde strzelil... z czego masz wiec te zajecia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
sciesiu - ja tam mysle ze cos wywali... najpredzej bammer 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
co myslicie nad takim kuponem? kvitova-goerges 1 1,58 bammer-danilidou 1 1,55 zverev-monaco 1 2,13 mysle ze nie nic z tego nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Witam, można gdzieś znaleśc godzine rozpoczecia meczu Sody? Bo w fortunie byla 12:35 a zaczeli wczesniej, kupon mam z 12:02 ręki sobie nie dam uciąć, ale raczej przed 12 zaczęli jest 13:15. czas trwania meczu 1.14 wiec... start jakby 12:01 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
soda sie polamal df-em. ladnie - a mialo byc 2 sety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kvitova co roku bardzo dobre wyniki osiaga na jesien, widac wyczula przygotowanie sie na ten okres i idzie jej to dobrze z roku na rok, wczoraj kosila momentami ta lewa reka niesamowicie, rok temu w finale z Wickmayer dopiero porazka, a wczesniej wszystkie rywalki tam odprawila w dwoch setach ( Suarez , Radwanska, Petkovic zdemolowana ), dwa lata temu w Linzu po trzysetowym boju z Bartoli dopiero odpadla a rywalka wczoraj nic ciekawego nie pokazala, stracila seta z sredniutko grajaca Hercog i to juz jakis wyznacznik jest, oj bedzie sie Niemka spozniala do zagran Kvitovej, nie bedzie co zbierac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
co myslicie nad takim kuponem? kvitova-goerges 1 1,58 bammer-danilidou 1 1,55 zverev-monaco 1 2,13 mysle ze nie nic z tego nie wejdzie a dlaczego bombel ? @sciesiu uwazaj na Bammer, ja bym wyrzucil
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
miernota hiszpanska znowu oddaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Kvitova co roku bardzo dobre wyniki osiaga na jesien, widac wyczula przygotowanie sie na ten okres i idzie jej to dobrze z roku na rok, wczoraj kosila momentami ta lewa reka niesamowicie, rok temu w finale z Wickmayer dopiero porazka, a wczesniej wszystkie rywalki tam odprawila w dwoch setach ( Suarez , Radwanska, Petkovic zdemolowana ), dwa lata temu w Linzu po trzysetowym boju z Bartoli dopiero odpadla a rywalka wczoraj nic ciekawego nie pokazala, stracila seta z sredniutko grajaca Hercog i to juz jakis wyznacznik jest, oj bedzie sie Niemka spozniala do zagran Kvitovej, nie bedzie co zbierac  oby oby
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przy serwisie Sody króluje na wymianach, a przy swoim to takie błędy momentami. Znowu po breaku, głupie błędy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|